Představujeme vám trojici pánských vůní, se kterými je úspěch zaručen

Pro moderního muže je dnes parfém nezbytností, bez které ráno neopustí domov. Rafinovaným doplňkem, který dokáže pozvednout sebevědomí a pomoci k úspěchu.…

Autor: Redakce / Zdroj: El Nino / Advertoriál / 15. 5. 2018

Pro moderního muže je dnes parfém nezbytností, bez které ráno neopustí domov. Rafinovaným doplňkem, který dokáže pozvednout sebevědomí a pomoci k úspěchu. Kvalitní parfém je proto investicí, která se vám rozhodně vyplatí. Víme, že pro úspěšného muže je promarněný čas finanční ztrátou, proto jsme ze stovek parfémů vybrali trojici unikátních pánských vůní, které jsou jednoznačnou sázkou na jistotu.

30. 1. 2019Příběh země, v níž je možné úplně všechno aneb Kouzelná země ve Stavovském divadle

Elegance vám není cizí? Vsaďte na klasiku!

Tom Ford je sázkou na jistotu a eleganci

Věděli jste, že vůně o vás prozradí více, než byste čekali? Laciné a prvoplánové vůně od mainstreamových značek nepatří k těm, se kterými byste mohli uspět. Je čas na změnu! Tom Ford Noir Anthracite je brilantní a pronikavou vůní, kterou ocení muž, který ví, co od života očekává. Houževnatá a silně návyková vůně Noir Anthracite je plná výrazných kontrastů a na první pohled protichůdných kombinací. Aromatický zázvor a pepř zjemňuje svěžest bergamotu. Květinové akordy v srdci celou vonnou směsici zakulacují a hřejivé santalové, cedrové a ebenové dřevo vytváří mužnou hloubku této skvostné elegantní pánské vůni.

Osvědčená jednoduchost italského stylu

V jednoduchosti Acqua di Parma je síla

Klasická italská značka Acqua Di Parma má ve svém portfoliu ručně vyráběné kolínské vody, které se v posledních letech hřejí na výsluní popularity. Patříte-li k příznivcům svěžejších kompozic, sáhněte po citrusově laděné kolínské vodě Acqua Di Parma Colonia Essenza, která je tvořena výhradně těmi nejčistšími esencemi. Hořko-sladký úvod výrazné citrusové vůně ze směsice bergamotu, pomeranče, grapefruitu, citronu a neroli posléze přechází do svěžesti zelených akordů. Jemné, mýdlové květiny a smyslné, práškové pižmo dotvářejí celkovou atmosféru decentní, nekonfliktní pánské vůně.

31. 1. 2019Tohle jsou věci, které dnešní generace mladých lidí již nepozná. Pojďte si s námi zavzpomínat

Unikátní niche parfém z dalekého Ománu

Ománská elegance v podání parfému Amouage

Změňte sny ve skutečnost! S unikátním niche parfémem Amouage Figment pro vás již nebude nic nemožné. Vůně vás zahalí do těch nejluxusnějších a nejvybranějších složek, které jsou při výrobě parfémů vůbec používány. Mužná a odvážná kompozice orientálně-dřevité vůně Amouage Figment vás uvítá svěžestí citrusů a hedvábným půvabem křehkých květů gardénie se špetkou pikantního pepře. Zemitý akord labdanum zvýrazní sytou krásu dřevité a živočišné vůně v základu