FOTO: Nový vzhled Johna Travolty vás naprosto dostane!

6. 5. 2018 15:00 Co se děje
FOTO: Nový vzhled Johna Travolty vás naprosto dostane!

Ta tam jsou léta, kdy herec John Travolta (64), který zazářil mimo jiné hlavně v kultovním filmu Pomáda, zdobil dívčí pokojíčky po celém světě. Nyní byste ho snad ani nepoznali - je totiž starý a šedivý!

27. 11. 2018TIP LUI: Objevte stylové kabáty, které právě teď vládnou ulicím

Ano, ten prošedivělý vousáč v havajské košili je opravdu onen pohledný herec a lamač dívčích srdcí z osmdesátých let. Proč se takhle změnil?

Samozřejmě, že jde o roli! Travolta si totiž zahraje psychotického stalkera Moose v novém filmu Freda Dursta, který je rovněž také frontmanem kapely Limp Bizkit. 

Fred Durst obsadil do svého filmu Johna Travoltu

Příběh, ve kterém bude Johny excelovat, je inspirován právě Durstovou osobní zkušeností s fanouškem, který ho neustále pronásledoval.

No a vzhledem k tomu, že natáčení je v plném proudu, herci nezbývá nic jiného, než se s touto vizáží producírovat po ulicích, kde ho může každý potkat. 

17. 11. 2018Vydělejte na vánočním úklidu! Možná i vy máte doma schované poklady

Fotky dala na Instagram jeho kolegyně Ana Golja (22), která si s ním v thrilleru také zahraje.

Zdroj: Instagram
Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop