FOTO: Nový vzhled Johna Travolty vás naprosto dostane!

Ta tam jsou léta, kdy herec John Travolta (64), který zazářil mimo jiné hlavně v kultovním filmu Pomáda, zdobil dívčí pokojíčky po celém světě. Nyní byste ho…

Autor: Petra Járková / Zdroj: Instagram / 6. 5. 2018

Ta tam jsou léta, kdy herec John Travolta (64), který zazářil mimo jiné hlavně v kultovním filmu Pomáda, zdobil dívčí pokojíčky po celém světě. Nyní byste ho snad ani nepoznali - je totiž starý a šedivý!

27. 2. 2019Milovaný i nenáviděný PRIMARK míří do Prahy. Jaké jsou důsledky tzv. „rychlé módy“?

Ano, ten prošedivělý vousáč v havajské košili je opravdu onen pohledný herec a lamač dívčích srdcí z osmdesátých let. Proč se takhle změnil?

Samozřejmě, že jde o roli! Travolta si totiž zahraje psychotického stalkera Moose v novém filmu Freda Dursta, který je rovněž také frontmanem kapely Limp Bizkit. 

Fred Durst obsadil do svého filmu Johna Travoltu

Příběh, ve kterém bude Johny excelovat, je inspirován právě Durstovou osobní zkušeností s fanouškem, který ho neustále pronásledoval.

No a vzhledem k tomu, že natáčení je v plném proudu, herci nezbývá nic jiného, než se s touto vizáží producírovat po ulicích, kde ho může každý potkat. 

16. 3. 2019Kompletně nekorektní typologie leseb: Hasbians končí s chlapy a femme lesby by nejraději vyhladily jeřábnice, jenže je nepřeperou

Fotky dala na Instagram jeho kolegyně Ana Golja (22), která si s ním v thrilleru také zahraje.