Instagram ovládl nový selfie trend: lidé se fotí ve velmi speciálních maskách

3. 5. 2018 15:30 Co se děje
Instagram ovládl nový selfie trend: lidé se fotí ve velmi speciálních maskách

Instagramovým selfie nadšencům a youtuberům ještě z patra ani nestihla zmizet pachuť svěží jarní louky, tedy kapslí na praní, které v rámci nedávné výzvy jedli a pili, a už aby se lámali do nového trendu. Tím nejnovějším je pořizování selfie v maskách.

22. 11. 2018Největší hrozbou pro životní prostředí nejsou plasty, ale váš pes

Nicméně nevezmeme si škrabošky a nebudeme si hrát na osudové scény výprasku pastelkou a kapesníčkem z Padesáti odstínů. Naopak tato aktivita nezpůsobí, že si týden nesedneme, nýbrž že budeme ještě po focení krásnější, lidé se totiž nyní masově zvěčňují v pleťových maskách.

Trend odstartovaly svými snímky zejména americká modelka Bella Hadid a zpěvačka Lady Gaga. Ty se odfotily v plátkových maskách (jde o plátky z celulózy napuštěné různými omlazovacími séry). Samozřejmě s touto maskou vypadáte jako sekretářka Hannibala Lectera, díky tomu to právě ale lidi baví ještě víc. No a pro Lady Gaga takový zjev je vlastně normálka a kdyby se s Lecterem někdy potkala, není vlastně jasné, kdo by se lekl víc.

17. 11. 2018V posteli jako v bavlnce – měníte polštář a deku dostatečně často? Inspirujte se nabídkou SCANquilt a vybavte si nově ložnici (nejen) na zimu

Bella Hadid se s pleťovou maskou zvěčnila na sedadle soukromého letadla, kdy ji doplnila baretem od Diora a uvedla k tomu: „Dnes jsem použila pleťovou masku SK II a vypadala jsem jako masový vrah. Bylo to tak roztomilé, že jsem pořídila selfie a poslala jí kamarádce.“ Takže ze strany celebrit jde mimo jiné zjevně o propagaci produktů, uživatelé ale za odměnu zase dostanou pocit, že když se vyfotí s plátkem nebo bahnem na tváři, drží prst na tepu doby. A všichni jsou šťastní.

Zdroj: FOTO: Instagram
Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život.

E-shop