Chcete zkusit afrodiziaka? Ústřice jsou pasé, zobněte si třeba kobru nebo polévku z ptačího hnízda

Není žádným tajemstvím, že sex je silnou motivací pro spoustu věcí. Pohlavní styk sehrál v dějinách lidstva obrovskou roli – samotný akt sexu i jeho…

Autor: Tomáš Boroš / Zdroj: sexhealthmag.com / 1. 5. 2018

Není žádným tajemstvím, že sex je silnou motivací pro spoustu věcí. Pohlavní styk sehrál v dějinách lidstva obrovskou roli – samotný akt sexu i jeho vyhledávání. Lidé v tomto směru neustále posouvají hranice a někdy se zdá, že se vše točí kolem sexu. A kdyby ten sexu (nedej bože) nestačil, pak zde máme afrodiziaka, která by měla náš sexuální život ještě o něco více vylepšit. A jaká afrodiziaka znáte? Ústřici? Tak ta je už dávno pasé. Pojďme si představit trendy a šílenosti v oblasti afrodiziak.

29. 1. 2019Když je zle, není chuť, zadrhává i komunikace. Jak deprese ovlivňují váš milostný život?

Roh nosorožce – byl po staletí používán jako afrodiziakum. Jeho vysoká poptávka však téměř vyhubila tento živočišný druh. Ale zánik zvířecí druhu nezní až tak sexy, nemyslíte?

 

Kobra – maso a krev tohoto notoricky známého hada zabijáka se používá jako afrodiziakum v částech Asie. Krev se mísí s různými nápoji a maso se pojídá jako delikatesa. Trik spočívá v tom, že musíte zabít kobru dříve, než ona zabije vás.

 

Ambergris – možná to zní jako název krásné a exotické rostliny, ale pravda je úplně jinde. Někdo mylně uvádí, že se jedná o sperma vorvaně. Ambergris ve skutečnosti vzniká pouze při vzácném onemocnění části zažívacího traktu velryby. Jde v podstatě o zkamenělé zbytky nestrávené potravy (většinou zobáky chobotnic) a exkrementy.

22. 2. 2019„Nemám se za co stydět, umění mi pomáhá vyjádřit se,“ říká sochařka a tvůrkyně BDSM oblečků SiKra

Polévka z ptačího hnízda – toto opravdu není žádná přezdívka pro něco, co by mohlo být hezké a dobré. Tato polévka je přesně to, co říká její název – je vyhotovena ze skutečných hnízd ptáků. Konkrétně jde o hnízda rorýsů. Je velice těžké j najít a jsou dost drahá. Ale zkušení tvrdí, že svou práci odvedou na výbornou.

 

Mravenec atta – v některých částech Jižní Ameriky jsou tito mravenci perfektním svatebním darem. Tradičně se dávají jako pečené pochoutky lidem, kteří spolu mají strávit první svatební noc. Je určen k posílení sexuálního výkonu a potěšení. Tato praxe se datuje již po tamní generace.

 

Moč paviána – podle některých lidí v Zimbabwe, moč paviánů dokáže vyřešit a vyléčit řadu sexuálních problémů. Moč se obvykle konzumuje s velkým množství piva, což nám dává smysl. Čistá by nejspíš nebyla poživatelná.

Moč paviána

Polévka #5 – tato polévka je velice dobře známá v celé jihovýchodní Asii a je považována za afrodisiakum. Tato vydatná polévka je vyrobena z jednoduchých ingrediencí – cibule, mrkev, vývar……a také penis a varlata býka. Fanoušci polévky přísahají, že vás udělají „silnými jako býk“.

 

Španělská muška – vlastně nikdo neví, co je zač a co dělá. Španělská muška je typ chrobáka, který se jednoduše rozdrtí a následně použije. Uvolňuje látku nazývanou kantharidin, která má afrodiziakální účinky. Ale je to i nebezpečné. Stačí jen menší množství navíc a vystavujete se horečkám, křečím, záchvatům a smrti.

Španělská muška