Nejhorší pánské trendy všech dob! Vybrali jsme ty opravdu kultovní

Ano, móda je hra, ale nemusí být nevkusná ani levně vyhlížející. Pojďte si připomenout jedny z nejhorších pánských módních trendů.

Autor: Kamila Písaříková / Zdroj: Fashionbeans.com / 28. 4. 2018

Tříčtvrteční kalhoty ideálně se zipem na prodloužení, Uggs pro muže, tričko s obrovských výstřihem. To jsou jen namátkou vybrané trendy, které se opravdu nepovedly.

15. 3. 2019ROZHOVOR: „Piercingy jsem se učila dělat na sobě,“ říká profi piercerka Mirka X Mythra

Samozřejmě, že se módní trendy točí a znovu se objevují. Děje se tak neustále i s kousky, o kterých jsme si mysleli, že už je nikdy na ulicích neuvidíme. Někdy se ani znovuobjevený trend nepodaří navrátit do ulic, tak, jak to měli módní návrháři v úmyslu. Naštěstí.

Vybrali jsme devět opravdu nepovedených kombinací, na které je vlastně lepší ani nevzpomenout. Ale stejně, pamatujete?

Tříčtvrteční kalhoty se dají pochopit maximálně do přírody

Tříčtvrteční kalhoty

Do přírody ano, do města opravdu ne. Tak bychom mohli shrnout tento divnotyp kalhot, které nejsou ani slušivé, ale ani cool. Navíc mají mnohdy několik zipů, díky kterým je můžete prodloužit a prostě připnout nebo odepnout další část. Jak praktické pro české muže, vystačí si pouze s jedním typem kalhot na celou sezonu.

Výrazná spona na pásku

Ne, není moderní a ne, opravdu tím nedáváte na obdiv, že máte značkový pásek. Jsme ochotni tento pásek tolerovat v kovbojském stylu, kde jde celkově vlastně o kostým.

22. 2. 2019AUDI Q8: Vyzkoušeli jsme tohoto dravce na čtyřech kolech, kterému jiní budou těžko konkurovat

Padající kalhoty

Také jste měli vždy tendence upozorňovat dané pány na to, že jim padají kalhoty? A nikdy jste nepochopili, že je to opravdu schválně? Za nás opravdu NE.

Přesně vystříhané proužky vousů, žijeme snad v devadesátkách?

Precizní proužky vousů

Nikdy jsme je úplně nepochopili. Vypadají divně, mužům vlastně nesluší, nejsou praktické a přesto je občas i nyní nosí. Raději si nechte několikadenní strniště, budete vypadat mužněji.

Crocs a ponožky, velké téma s minimem pochvaly

Další opravdu nepovedené trendy máte v galerii, podívejte se, co se opravdu nepovedlo.