Nejhorší pánské trendy všech dob! Vybrali jsme ty opravdu kultovní

28. 4. 2018 10:00 Co se děje
Nejhorší pánské trendy všech dob! Vybrali jsme ty opravdu kultovní

Tříčtvrteční kalhoty ideálně se zipem na prodloužení, Uggs pro muže, tričko s obrovských výstřihem. To jsou jen namátkou vybrané trendy, které se opravdu nepovedly.

11. 12. 2018Přišel čas vybírat místo k relaxaci i příjemnému bydlení – MOLO Lipno Resort zahajuje prodeje

Samozřejmě, že se módní trendy točí a znovu se objevují. Děje se tak neustále i s kousky, o kterých jsme si mysleli, že už je nikdy na ulicích neuvidíme. Někdy se ani znovuobjevený trend nepodaří navrátit do ulic, tak, jak to měli módní návrháři v úmyslu. Naštěstí.

Vybrali jsme devět opravdu nepovedených kombinací, na které je vlastně lepší ani nevzpomenout. Ale stejně, pamatujete?

Tříčtvrteční kalhoty se dají pochopit maximálně do přírody

Tříčtvrteční kalhoty

Do přírody ano, do města opravdu ne. Tak bychom mohli shrnout tento divnotyp kalhot, které nejsou ani slušivé, ale ani cool. Navíc mají mnohdy několik zipů, díky kterým je můžete prodloužit a prostě připnout nebo odepnout další část. Jak praktické pro české muže, vystačí si pouze s jedním typem kalhot na celou sezonu.

Výrazná spona na pásku

Ne, není moderní a ne, opravdu tím nedáváte na obdiv, že máte značkový pásek. Jsme ochotni tento pásek tolerovat v kovbojském stylu, kde jde celkově vlastně o kostým.

27. 11. 2018Kosmetika pro vaše vlasy! Proč je tak důležité o ně správně pečovat?

Padající kalhoty

Také jste měli vždy tendence upozorňovat dané pány na to, že jim padají kalhoty? A nikdy jste nepochopili, že je to opravdu schválně? Za nás opravdu NE.

Přesně vystříhané proužky vousů, žijeme snad v devadesátkách?

Precizní proužky vousů

Nikdy jsme je úplně nepochopili. Vypadají divně, mužům vlastně nesluší, nejsou praktické a přesto je občas i nyní nosí. Raději si nechte několikadenní strniště, budete vypadat mužněji.

Crocs a ponožky, velké téma s minimem pochvaly

Další opravdu nepovedené trendy máte v galerii, podívejte se, co se opravdu nepovedlo.

Zdroj: Fashionbeans.com
Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop