VIDEO: Podívejte se, jak tento muž během dvanácti týdnů proměnil své bříško v pořádný pekáč buchet

20. 4. 2018 15:30 Co se děje
VIDEO: Podívejte se, jak tento muž během dvanácti týdnů proměnil své bříško v pořádný pekáč buchet

Rádi byste získali trochu inspirace, jak se zbavit oné zimní nadbytečné izolace, též nazývané jako OTP (okrasný tukový prstenec)? Podívejte se na muže, který se svou pílí a vytrvalostí dokázal vypracovat ve všech směrech.

Samozřejmě to není úplně jednoduché dostat se po tmavých a unavených měsících zpět do formy. Hunter Hobbs z Oklahomy to však dokázal a celý proces jeho přeměny zachytil v časosběrném videu. Každý den se vyfotil a poté z fotek udělal 55 sekundové video.

19. 11. 2018Soutěž mladých designérů Master of Crystal má svého vítěze!

Sám si myslí, že nejdůležitější částí jeho přeměny bylo dodržování striktního dietního režimu. "Každý týden je těžší, ale viděl jsem pokrok. Cítil jsem se milionkrát lépe, než na začátku, měl jsem mnohem více energie, sebevědomí a motivace," říká o své přeměně Hunter.

3. 12. 2018Aktuálním hitem je „neprůstřelná“ káva, po které se hubne a lépe soustředí. Stačí přidat jednu ingredienci, kterou máme všichni doma

Podobnou proměnou jako Hunter projdu také brzo i já. Spolu s trenérem Janem Poborákem mě čeká dvanácti týdenní výzva, cvičení a úprava jídelníčku. Co myslíte, uspěju alespoň trochu jako tento muž, na jehož časosběrné video se můžete podívat níže?

 

Zdroj: BoredPanda.com
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop