VIDEO: Podívejte se, jak tento muž během dvanácti týdnů proměnil své bříško v pořádný pekáč buchet

Rádi byste získali trochu inspirace, jak se zbavit oné zimní nadbytečné izolace, též nazývané jako OTP (okrasný tukový prstenec)? Podívejte se na muže, který…

Autor: Jan Witek / Zdroj: BoredPanda.com / 20. 4. 2018

Rádi byste získali trochu inspirace, jak se zbavit oné zimní nadbytečné izolace, též nazývané jako OTP (okrasný tukový prstenec)? Podívejte se na muže, který se svou pílí a vytrvalostí dokázal vypracovat ve všech směrech.

Samozřejmě to není úplně jednoduché dostat se po tmavých a unavených měsících zpět do formy. Hunter Hobbs z Oklahomy to však dokázal a celý proces jeho přeměny zachytil v časosběrném videu. Každý den se vyfotil a poté z fotek udělal 55 sekundové video.

29. 1. 2019Podle odborníků jsou jádrem všech úspěšných dlouhodobých romantických vztahů jen dvě věci

Sám si myslí, že nejdůležitější částí jeho přeměny bylo dodržování striktního dietního režimu. "Každý týden je těžší, ale viděl jsem pokrok. Cítil jsem se milionkrát lépe, než na začátku, měl jsem mnohem více energie, sebevědomí a motivace," říká o své přeměně Hunter.

28. 2. 2019REPORTÁŽ: Na lyže do Alp za pár hodin a "pár korun". Rakouská střediska nabízí ale mnohem víc než jen běžné sjezdovky!

Podobnou proměnou jako Hunter projdu také brzo i já. Spolu s trenérem Janem Poborákem mě čeká dvanácti týdenní výzva, cvičení a úprava jídelníčku. Co myslíte, uspěju alespoň trochu jako tento muž, na jehož časosběrné video se můžete podívat níže?