Chcete se zbavit křečových žil? Používejte olivový olej!

Problém s křečovými žilami postihuje muže i ženy a ti, kteří ho neznají, mohou být rádi, že jsou o tuto chybičku krásy ochuzeni. Navíc křečové žíly mohou…

Autor: Petra Járková / Zdroj: Pinterest / 22. 4. 2018

Problém s křečovými žilami postihuje muže i ženy a ti, kteří ho neznají, mohou být rádi, že jsou o tuto chybičku krásy ochuzeni.

25. 1. 2019Překvapivé fitness trendy pro rok 2019

Navíc křečové žíly mohou často způsobit dotyčnému bolest a značné nepohodlí. Pojďme si tedy říci, jak se jich můžete efektivně a bezbolestně zbavit pomocí olivového oleje.

Nejprve si jemným kartáčem nebo ručníkem odstraňte odumřelé buňky z horní vrstvy pokožky.

Pak dejte vařit vodu v hrnci nebo rychlovarné konvici a nalijte ji do mísy. Do druhé - menší - skleněné nádoby dejte kvalitní extra panenský olivový olej. Tuto nádobu pak postavte do mísy s horkou vodou, aby se olej nahřál.

Extra panenský olivový olej vám pomůže se zbavit křečových žil

Nikdy však nezahřívejte olej přímo v hrnci nebo na otevřeném ohni, může se totiž rychle zahřát a spálit.

Když je tedy olej dostatečně zahřátý a příjemný na kůži, rukama ho naneste na místa postižená křečovými žilami a jemným kruhovým pohybem masírujte několik minut.

Vždy začněte s masáží z extrémního bodu a následujte vzhůru na stehna, ve směru okysličené krve zpět do plic a sdrce.

Tento postup opakujte každý den, nebo alespoň třikrát týdně, dokud vaše křečové žíly nezmizí, nebo dokud alespoň nebudete spokojeni s výsledkem.

24. 1. 2019Z odmítání očkování se stala globální hrozba, před níž odborníci varují stejně jako před HIV. Čemu budeme v roce 2019 čelit?

Věřte, že tímto babským receptem budete zcela jistě příjemně překvapeni!