Módní návrhář Michal Marek představil novou kolekci za přispění dvou Čechů pyšnících se světovými tituly krásy!

Módní návrhář před pár dny představil v kostele sv. Anny svoji novou módní kolekci nazvanou ALTERNATIVE FUTURE, a to opravdu velkolepě. Přehlídka přilákala…

Módní návrhář před pár dny představil v kostele sv. Anny svoji novou módní kolekci nazvanou ALTERNATIVE FUTURE, a to opravdu velkolepě.

I pandemie koronaviru přináší nové příležitosti. Klub mu zavřeli, ale díky nové službě dnes dodává jídlo stovkám zákazníků30. 11. 2020

Přehlídka přilákala stovky hostů - mezi nimi mnoho známých tváří - modelky, herečky, zpěvačky, bloggerky, fotografy, režiséry i kurátory umění, političky a mnohé další zajímavé osobnosti, včetně českých a slovenských médií.

Dorazila například herečka Nela Boudová, úřadující česká miss Michaela Habaňová, modelka Aneta Vígnerová, módní kritička Františka Čížková, hvězda nové reality show Monika Štiková, zpěvák Sámer Issa nebo česká „barbie“ Gabriel Jiráčková.

„Jsem nadšen z velké účasti i ze samotného výsledku celého večera, lidé se opravdu bavili a soudě podle reakcí odcházeli nadšení“, svěril se se svými bezprostřední pocity návrhář.

Kolekce je určena ženám i mužům, zahrnuje volnočasovou módu, pouzdrové a společenské, ale i svatební šaty. Hlavní barvou je zlatá, stříbrná, smetanová a černá. Kolekci doplnily módní ledvinky z tvorby Michala Marka a šperky designérky Mila Zila. 

Hlavními tvářemi dámské kolekce se staly modelky Kateřina Wohlmann Votavová a Lucie Kolínková Marková. Na mole však nechyběl ani nejkrásnější muž planety Tomáš Martinka nebo muž s nejkrásnějším tělem na světě Michal Gajdoschek.

Nosným tématem kolekce je naše budoucnost a její alternace. Podstatou naší budoucnosti jsou naše myšlenky. Koncept prezentace spočíval v propojení módy s uměním, prostorem a hudbou včetně makeupu a hair stylingu, a to formou živých instalací, tzn. že model/ka byl/a součástí specificky vytvořených instalací.

Přičemž každá instalace byla výjimečná, odlišná, s jinou tématikou i pojetím, přitom však všechny tvořily jeden logický celek.

Floristická instalace a výzdoba kostela byly dílem květinové designérky Barbory Dürschmidové, kterou doplnily malby současného českého malíře Petra Jáchyma. Využilo se i schodiště, po kterém modelky scházely dolů do svých instalací, což umocňovalo mystičnost prostoru a každý tak krásně viděl modelky přicházet. Každý host měl jedinečnou možnost vznést se do světa totální fantazie, odlišných emocí, prohlédnout si modely, obrazy i aranžmá z blízkosti a být vlastně součástí celé show.

V patnácti letech utekl z domova a žil mimo jiné i na ulici. Dnes Robin (28) pracuje v jednom z nejlepších hotelů v Česku4. 1. 2021

Večerem provedl talentovaný model a moderátor Honza Vurm, o hudbu se postaral DJ Rob Smile a JR.Schwing.

Zdroj: Anatole Torbin a Tomáš Česálek