Co ženy skutečně chtějí od mužů? Máme kompletní seznam všech druhů vlastností, charakterů, hodnot - včetně požadavků na vzhled

18. 4. 2018 15:00 Co se děje
Co ženy skutečně chtějí od mužů? Máme kompletní seznam všech druhů vlastností, charakterů, hodnot - včetně požadavků na vzhled

Existuje bezpočet otázek, které sužují existenci člověka. Ale jen málo jich je tak matoucích, pokud se naše myšlenky obrátí k našim protějškům. I přes tisíce let, kdy na toto téma vychází různé knihy, básně, eseje a zfilmované strašidelné romantické komedie, nedošlo u mužů k výraznému pokroku. Ano, každá žena je jiná. Ale existují jisté charakteristiky, které ženy u mužů vyhledávají. A jelikož muži nejsou schopni odhalit, o co těm ženám vlastně jde, přinášíme vám kompletní seznam všech vlastností, rysů a charakteristik, které u žen určitě zabodují.

22. 6. 2018Těšili jste se na to, až se Oasis dají znovu dohromady? Smůla! Liam Gallagher vysvětluje, proč už nechce hrát se svým bratrem Noelem

Top pět hodnot, které ženy hledají

 

Věrnost – osmdesát čtyři procenta žen považuje věrnost za sexy vlastnost. Žena chce být ujištěna, že je tou nejvíc sexy ženou na světě. Připomínejte ji tuto skutečnost – kdykoliv a jakkoliv to dokážete. Spolehlivost – může to znít jako klišé, ale sedmdesát pět procent žen hledá muže, co se nebojí závazku. Ženy chtějí, aby muži byli zodpovědní. Nechtějí jim připomínat, aby cestou z práce koupili dresink na salát. Laskavost – šedesát sedm procent žen uvádí, že je vysloveně „rajcuje“, když jsou muži laskaví. Laskavost totiž vyvolává důvěru. Morální bezúhonnost – třicet šest procent žen se domnívá, že pokud muži mají odvahu říci pravdu, budou mít rovněž odvahu být dobrým a pečujícím partnerem. Jen jí neříkejte, co si myslíte o její nejlepší kamarádce. Otcovství – padesát jedna procent žen uvedlo, že chtějí muže, kteří mají potenciál být skvělým otcem. To znamená, že muž musí být dobrým vzorem, pečující a trpělivou osobou. Prostě se zmiňte o svém oblíbeném synovci či neteři.

6. 7. 2018Momenty, kterým byste zkrátka nevěřili, pokud by nebyly natočeny

Top pět osobnostních vlastností

 

Smysl pro humor – to je základ. Žena chce, aby ji muž dokázal rozesmát. Potvrzuje sedmdesát sedm procent žen. Inteligence – padesát pět procent žen se chce pochlubit zajímavým mužem, který má co říct. Muži, kteří řeší problémy, dávají ženám pocit bezpečí. Vášeň – třicet šest procent žen má rádo projevy vášně, protože na to u mužů nejsou zvyklí. Prostě projevte pro něco zájem, cokoliv. Je to důkaz toho, že se nestaráte pouze sám o sebe. Sebevědomí – čtyřicet jedna procent žen touží po muži, který si je jistý sám sebou. Ženy pak mají větší pocit bezpečí. Ukažte jí, že zvládáte složité situaci i cizí lidi. Štědrost – toto je důležité pro třicet osm procent žen. Být štědrý neznamená pouze překvapení v podobě večeře ve čtyřhvězdičkovém vyhlášeném podniku. Musíte být ochotni věnovat jí svůj čas a naslouchat jí. Berkinka se také počítá, samozřejmě.

Ženy chtějí inteligentní muže

Top pět praktických dovedností

 

Naslouchání – padesát tři procent žen se domnívá, že se cítí v bezpečí, když jejich muž odloží telefon a naslouchá. Kouzelná slova: „Jsem tady, řekni mi všechno.“ Romantik – čtyřicet pět procent žen chce romantika. Muž-romantik je odvážný, protože je ochotný ukázat ženě i svou zranitelnější stránku. Postelový mág – tak toto je zřejmé. Ale nejde jen o orgasmus. Muž, který se dokáže postarat o ženu v posteli, postará se o ni i v životě (samozřejmě orgasmy vše potrhují). Vaření, uklízení apod. – dvanáct procent žen uvádí, že pokud se muž naučí připravit perfektní snídani a ještě po sobě uklidit, získává její srdce. Potenciál výdělku – jedna z pěti žen uvádí, že pokud je muž úspěšný ve své kariéře, zvyšuje to jeho sexappeal.

Romantika je klíčem k úspěchu

Top pět fyzických atributů

 

Smysl pro styl – způsob oblékání odráží i ženu, se kterou jste v páru. A ona si toho je vědoma. Muž, který se umí dobře oblékat a kombinovat věci ve svém šatníku, je žádaný. Všimne si, když to ženě sluší. Hezký obličej – věda a studie říkají, že ženy hledají symetrii. Širší brada, vysoké lícní kosti, velké oči a neodolatelný úsměv. Výška – vysoký, tmavý a pohledný typ je v kurzu. Nemusí to být nutně extrémní výška. Ženy mají rády vyšší muže pro lepší pocit bezpečí. Nemusí však mít dva metry. Hora svalů – pouze třináct procent žen uvedlo, že považují svaly za prioritu. Svaly pomáhají odvrátit soupeře a chránit ženu. Důležitá je celková muskulatura, nikoliv jen velikost bicepsů. Fitness – dvanáct procent žen uznává vysportované tělo jako indikátor člověka s disciplínou a sebeovládáním. Udrží s ní krok v posteli i mimo ni.

Vysportované tělo je základ
Zdroj: menshealth.com
Tomáš Boroš

Autor

Tomáš Boroš

Umělec s bohémskou duší, který se nebere až příliš vážně. Těžko se s ním pohádáte, ale lehce si z něj vystřelíte – na všechno skočí. Seriózní blázen a lidumil, co se neustále hledá, i když se nikdy nenajde. A ke všemu nedokáže rozeznat barvy. Zkrátka ztracený případ. 

E-shop