Co ženy skutečně chtějí od mužů? Máme kompletní seznam všech druhů vlastností, charakterů, hodnot - včetně požadavků na vzhled

Existuje bezpočet otázek, které sužují existenci člověka. Ale jen málo jich je tak matoucích, pokud se naše myšlenky obrátí k našim protějškům. I přes tisíce…

Autor: Tomáš Boroš / Zdroj: menshealth.com / 18. 4. 2018

Existuje bezpočet otázek, které sužují existenci člověka. Ale jen málo jich je tak matoucích, pokud se naše myšlenky obrátí k našim protějškům. I přes tisíce let, kdy na toto téma vychází různé knihy, básně, eseje a zfilmované strašidelné romantické komedie, nedošlo u mužů k výraznému pokroku. Ano, každá žena je jiná. Ale existují jisté charakteristiky, které ženy u mužů vyhledávají. A jelikož muži nejsou schopni odhalit, o co těm ženám vlastně jde, přinášíme vám kompletní seznam všech vlastností, rysů a charakteristik, které u žen určitě zabodují.

22. 2. 2019Nové francouzské prémiové SUV, kterým jezdí i prezident Macron. Otestovali jsme novou DS 7 CROSSBACK

Top pět hodnot, které ženy hledají

 

Věrnost – osmdesát čtyři procenta žen považuje věrnost za sexy vlastnost. Žena chce být ujištěna, že je tou nejvíc sexy ženou na světě. Připomínejte ji tuto skutečnost – kdykoliv a jakkoliv to dokážete. Spolehlivost – může to znít jako klišé, ale sedmdesát pět procent žen hledá muže, co se nebojí závazku. Ženy chtějí, aby muži byli zodpovědní. Nechtějí jim připomínat, aby cestou z práce koupili dresink na salát. Laskavost – šedesát sedm procent žen uvádí, že je vysloveně „rajcuje“, když jsou muži laskaví. Laskavost totiž vyvolává důvěru. Morální bezúhonnost – třicet šest procent žen se domnívá, že pokud muži mají odvahu říci pravdu, budou mít rovněž odvahu být dobrým a pečujícím partnerem. Jen jí neříkejte, co si myslíte o její nejlepší kamarádce. Otcovství – padesát jedna procent žen uvedlo, že chtějí muže, kteří mají potenciál být skvělým otcem. To znamená, že muž musí být dobrým vzorem, pečující a trpělivou osobou. Prostě se zmiňte o svém oblíbeném synovci či neteři.

19. 3. 2019Další homofobní násilí v Čečensku, v bezpečí nejsou ani lesby. Končí mrtvé, pohozené v lese

Top pět osobnostních vlastností

 

Smysl pro humor – to je základ. Žena chce, aby ji muž dokázal rozesmát. Potvrzuje sedmdesát sedm procent žen. Inteligence – padesát pět procent žen se chce pochlubit zajímavým mužem, který má co říct. Muži, kteří řeší problémy, dávají ženám pocit bezpečí. Vášeň – třicet šest procent žen má rádo projevy vášně, protože na to u mužů nejsou zvyklí. Prostě projevte pro něco zájem, cokoliv. Je to důkaz toho, že se nestaráte pouze sám o sebe. Sebevědomí – čtyřicet jedna procent žen touží po muži, který si je jistý sám sebou. Ženy pak mají větší pocit bezpečí. Ukažte jí, že zvládáte složité situaci i cizí lidi. Štědrost – toto je důležité pro třicet osm procent žen. Být štědrý neznamená pouze překvapení v podobě večeře ve čtyřhvězdičkovém vyhlášeném podniku. Musíte být ochotni věnovat jí svůj čas a naslouchat jí. Berkinka se také počítá, samozřejmě.

Ženy chtějí inteligentní muže

Top pět praktických dovedností

 

Naslouchání – padesát tři procent žen se domnívá, že se cítí v bezpečí, když jejich muž odloží telefon a naslouchá. Kouzelná slova: „Jsem tady, řekni mi všechno.“ Romantik – čtyřicet pět procent žen chce romantika. Muž-romantik je odvážný, protože je ochotný ukázat ženě i svou zranitelnější stránku. Postelový mág – tak toto je zřejmé. Ale nejde jen o orgasmus. Muž, který se dokáže postarat o ženu v posteli, postará se o ni i v životě (samozřejmě orgasmy vše potrhují). Vaření, uklízení apod. – dvanáct procent žen uvádí, že pokud se muž naučí připravit perfektní snídani a ještě po sobě uklidit, získává její srdce. Potenciál výdělku – jedna z pěti žen uvádí, že pokud je muž úspěšný ve své kariéře, zvyšuje to jeho sexappeal.

Romantika je klíčem k úspěchu

Top pět fyzických atributů

 

Smysl pro styl – způsob oblékání odráží i ženu, se kterou jste v páru. A ona si toho je vědoma. Muž, který se umí dobře oblékat a kombinovat věci ve svém šatníku, je žádaný. Všimne si, když to ženě sluší. Hezký obličej – věda a studie říkají, že ženy hledají symetrii. Širší brada, vysoké lícní kosti, velké oči a neodolatelný úsměv. Výška – vysoký, tmavý a pohledný typ je v kurzu. Nemusí to být nutně extrémní výška. Ženy mají rády vyšší muže pro lepší pocit bezpečí. Nemusí však mít dva metry. Hora svalů – pouze třináct procent žen uvedlo, že považují svaly za prioritu. Svaly pomáhají odvrátit soupeře a chránit ženu. Důležitá je celková muskulatura, nikoliv jen velikost bicepsů. Fitness – dvanáct procent žen uznává vysportované tělo jako indikátor člověka s disciplínou a sebeovládáním. Udrží s ní krok v posteli i mimo ni.

Vysportované tělo je základ