Na hladší pleť zkuste anti-agingové sérum a vyživující noční krém

"Tak prý máš být krásný," řekl mi šéfredaktor. "Na, tumáš a vyzkoušej tyhle pleťové krémy." Na moje připomínky, že u mne by bylo třeba začít s rozbrušovačkou,…

"Tak prý máš být krásný," řekl mi šéfredaktor. "Na, tumáš a vyzkoušej tyhle pleťové krémy." Na moje připomínky, že u mne by bylo třeba začít s rozbrušovačkou, pak s plastickou operací a teprve potom by měla přijít na řadu kosmetika, nebyl brán zřetel. Inu, tak jsem zkoušel týden vyživovat svoji pleť krémy od Bonaloky.

Malá a velká krabička, obě vkusné, v minimalistickém designu. Ve větší se skrývá vyživující noční krém, v druhém anti-agingové olejové sérum, obojí s účinnou látkou astaxanthinem.

Recyklace, konzumace dortů či sledování západu slunce – co vše (a proč) může v očích druhých udělat z muže „jasného“ gaye?19. 9. 2022

Načetl jsem si návod a poté, co jsem si večer ošplouchal svoji parodii na obličej, jsem začal s aplikací zkrášlovadel. Sérum Bonaloka v malinké lahvičce s kapátkem vypadá jako něco, co by se našlo v laboratoři alchymisty. Noční pleťový krém v praktickém balení působí konzervativněji, ale i on zaujme netradiční naoranžovělou barvou. Vůně není nijak výrazná ani rušivá, prostě jen „krémová“.

Praktický komplet všech kosmetických vymožeností

Týden jsem večer co večer opakoval rituál. Nejprve si pohrát s kapátkem a krouživými pohyby si do tváří a do čela vtírat kapky séra. Pak dvakrát cvaknout pumpičkou, a ještě si přetřít tu část těla, která z mojí občanky a z tramvajenky straší malé děti.

Nejsem odborník na kosmetiku. Nevím, jestli zabralo sérum nebo krém (i když bych možná čekal to druhé). Nezkrásněl jsem, na to by nestačily ani fénixovy slzy, roh jednorožce a koupel v krvi panen/neochmýřených mladíků. Každopádně na omak byla změna cítit už asi po dvou dnech. Pleť výrazně zjemněla a byla nejen pocitově hladší.

„Společnost často považuje LGBTQ+ lidi za promiskuitní, takže si sexuální zneužití vlastně zaslouží,“ myslí si jedna z obětí. Co je třeba změnit?12. 7. 2022

Nestalo se ani to, čeho jsem se bál. Vždycky jsem se osypával i z klasického maskérského pudru. Tentokrát po týdnu ale ani jeden pupínek, a to jsem vedl svoji klasickou nezdravou životosprávu, kdy posilování zastupovalo vzpírání pivní sklenice.

Nemůžu říct, že by se ze mě stal maniak do kosmetiky, kterému se do koupelnové skříňky přes samé krémy a tonika nevešlo už ani párátko. Rozhodně to ale byla zajímavá a příjemná zkušenost s rychle viditelným výsledkem. Vyživující noční krém i sérum Bonaloka tak můžu vřele doporučit všem pánům, kteří chtějí v kosmetice zkusit něco nového.

Zdroj: Bonaloka Advertoriál