Na hladší pleť zkuste anti-agingové sérum a vyživující noční krém

"Tak prý máš být krásný," řekl mi šéfredaktor. "Na, tumáš a vyzkoušej tyhle pleťové krémy." Na moje připomínky, že u mne by bylo třeba začít s rozbrušovačkou,…

"Tak prý máš být krásný," řekl mi šéfredaktor. "Na, tumáš a vyzkoušej tyhle pleťové krémy." Na moje připomínky, že u mne by bylo třeba začít s rozbrušovačkou, pak s plastickou operací a teprve potom by měla přijít na řadu kosmetika, nebyl brán zřetel. Inu, tak jsem zkoušel týden vyživovat svoji pleť krémy od Bonaloky.

Malá a velká krabička, obě vkusné, v minimalistickém designu. Ve větší se skrývá vyživující noční krém, v druhém anti-agingové olejové sérum, obojí s účinnou látkou astaxanthinem.

Už nikdy se nedočkáme sexu, myslí si single lidé. Svět randění se totiž změnil a do starých kolejí se jen tak nevrátí9. 12. 2020

Načetl jsem si návod a poté, co jsem si večer ošplouchal svoji parodii na obličej, jsem začal s aplikací zkrášlovadel. Sérum Bonaloka v malinké lahvičce s kapátkem vypadá jako něco, co by se našlo v laboratoři alchymisty. Noční pleťový krém v praktickém balení působí konzervativněji, ale i on zaujme netradiční naoranžovělou barvou. Vůně není nijak výrazná ani rušivá, prostě jen „krémová“.

Praktický komplet všech kosmetických vymožeností

Týden jsem večer co večer opakoval rituál. Nejprve si pohrát s kapátkem a krouživými pohyby si do tváří a do čela vtírat kapky séra. Pak dvakrát cvaknout pumpičkou, a ještě si přetřít tu část těla, která z mojí občanky a z tramvajenky straší malé děti.

Nejsem odborník na kosmetiku. Nevím, jestli zabralo sérum nebo krém (i když bych možná čekal to druhé). Nezkrásněl jsem, na to by nestačily ani fénixovy slzy, roh jednorožce a koupel v krvi panen/neochmýřených mladíků. Každopádně na omak byla změna cítit už asi po dvou dnech. Pleť výrazně zjemněla a byla nejen pocitově hladší.

Muži objevili pletací jehlice a spolu s nimi a klubkem vlny šíří světem novou uklidňovací techniku23. 11. 2020

Nestalo se ani to, čeho jsem se bál. Vždycky jsem se osypával i z klasického maskérského pudru. Tentokrát po týdnu ale ani jeden pupínek, a to jsem vedl svoji klasickou nezdravou životosprávu, kdy posilování zastupovalo vzpírání pivní sklenice.

Nemůžu říct, že by se ze mě stal maniak do kosmetiky, kterému se do koupelnové skříňky přes samé krémy a tonika nevešlo už ani párátko. Rozhodně to ale byla zajímavá a příjemná zkušenost s rychle viditelným výsledkem. Vyživující noční krém i sérum Bonaloka tak můžu vřele doporučit všem pánům, kteří chtějí v kosmetice zkusit něco nového.

Zdroj: Bonaloka Advertoriál