MODEL TÝDNE: Český model Tomáš Martinka patří mezi nejkrásnější muže planety

I když Tomáš Martinka začal se svou modelingovou kariérou poměrně pozdě, může se jako jeden z mála pochlubit titulem nejkrásnějšího muže světa. Tomáš…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Facebook.com, Instagram.com / 16. 4. 2018

I když Tomáš Martinka začal se svou modelingovou kariérou poměrně pozdě, může se jako jeden z mála pochlubit titulem nejkrásnějšího muže světa.

Tomáš Martinka se ve světě modelingu ocitl ve 24 letech, avšak hned dva roky poté slavil velký úspěch v mužské soutěži krásy. V soutěži Muž roku (2015), která se každoročně koná v České republice, získal 2. místo a jelikož jsou hlavními cenami většinou letenky a licence na světové soutěže krásy, vydal se na soutěž Mister Global 2016.

25. 1. 2019Česko brzy přijde o svůj středoevropský unikát, jediný velkoobchod s koberci světového formátu

Tato mezinárodní soutěž probíhá každoročně v Thajsku a už samotným vycestováním do Thajska si Tomáš splnil jeden ze svých životních snů. Další překvapení přišlo hned poté. Samotná soutěž nebyla vůbec jednoduchá a trvala celkem 14 dní, během kterých byli všichni kandidáti podrobeni různému focení, rozhovorům a dalším mediálním výstupům. Na závěr pak proběhl hlavní galavečer, a i když bylo Tomášovým přáním dostat se aspoň do TOP 15, nakonec se stal hlavním vítězem a získal titul Mister Global 2016.

Nejen tato soutěž mu také přinesla další velkou spoustu nabídek na spolupráci. Díky modelingu Tomáš doslova cestuje po celém světě, těsně po soutěži se vydal na několik měsíců do Indie, ale zkušenosti nasbíral třeba také v Turecku nebo v Číně.

20. 3. 2019VIDEO ROZHOVOR: MUDr. Radim Uzel: “Registrované partnerství nikomu neublížilo, proč by tedy mělo ublížit manželství?“

Kromě modelingu se také velmi rád věnuje sportu a kultuře. Rozhodli jsme se Tomáše Martinku také podrobně vyzpovídat. Rozsáhlý rozhovor najdete ve speciálním vydání magazínu LUI Body, který bude na stáncích k dostání začátkem května.