Madonna radí v péči o pleť: "Pleťovou masku si dejte na zadek!" Když už pěknou pokožku, tak prostě všude

Bodyimage je něco, co většina z nás řeší na denní bázi. Není jednoduché držet krok se standardy, které kladou více a více požadavků a nároků na ideál krásy.…

Autor: Tomáš Boroš / 16. 4. 2018

Bodyimage je něco, co většina z nás řeší na denní bázi. Není jednoduché držet krok se standardy, které kladou více a více požadavků a nároků na ideál krásy. Své pleti věnujeme mnohem více času než dříve. Do drogerie nechodíme už jen pro čističe na podlahu nebo šampony. Ale odcházíme s make-upy, pleťovými maskami, hydratačními krémy, podkladovými krémy a spoustou dalších produktů. Zkrátka, někdy odcházíme z drogerie s úplně stejně narvanou igelitkou, jako když jdeme z obchodu s potravinami. A není divu. Chceme být krásní a věčně mladí. Své o tom ví i Madonna.

22. 3. 2019VIDEO ROZHOVOR: Youtuber a hvězda Instagramu Luboš Kulíšek hovoří o své kariéře

Madonna představila před pár dny svůj nový hydratační krém v kolekci MDNAskin. Ale řeč se strhla trochu jiným směrem, a to k pleťovým maskám. Nebudeme popisovat jejich blahodárné účinky, po kterých vypadáte o několik let mladší. Spíše se zaměříme na Madonnin experiment. „Existuje spousta zvláštních a zajímavých lidí, kteří přijdou do styku s vaším zadkem. A vy samozřejmě chcete, aby vypadal luxusně,“ uvádí devětapadesátiletá zpěvačka. Jen pro upřesnění – stále je řeč o pleťových maskách.

Partneři mohou pomoci s nanášením i sundaváním masky

„Je to strašně jednoduché. Můžete si vzít jakoukoliv pleťovou masku na obličej a použít ji na svém pozadí. Kůže jako kůže. Myslím si, že lidé by chtěli, aby pokožka na jejich zadku byla hladká, sexy a hydratovaná. Vím, že ano,“ tvrdí popová královna. A vlastně na tom bude trochu pravdy. Chceme být dokonalí, a to úplně všude. Proč tedy nevyzkoušet radu starších. Prostě si jednou za čas namatláme místo obličeje zadek.

Když už jsme u těch zadků, pojďme se podívat na ty nejhezčí z Hollywoodu

Není to poprvé, co se Madonna zmiňuje o „zadkové masce“. Bylo to již v loňském roce, ale většina lidí to brala spíše jako vtip. Ale Madonna rozhodně ne. „Cožpak nechcete mít jemnou pokožku na svém zadku? To se nikdo na váš zadek nekouká? Váš zadek má diváky! Doporučuji vám to vyzkoušet. Možná se můžete zeptat svého partnera, zda vám pomůže s aplikací či odstraněním, zatímco budete ležet nazí na břiše,“ radí Madonna. Víme, že Madonna používá masku na svůj zadek už přes rok. Nyní také víme, že náš zadek má diváky. No, a pokud nechcete, aby sledovali horror nebo drama (popřípadě thriller a sci-fi) – prostě použijte pleťovou masku. Jedině tak zjistíte, jestli to bude mít nějaký efekt.

Chcete hezký zadek - dejte si pleťovou masku...