FOTO: Nejlepší fotky z tradičních ruských svateb, takové byste nevymysleli

Blíží se léto, a to také znamená období svateb. Většina lidí chce mít svou svatbu zkrátka dokonalou a skvělé počasí k tomu jednoznačně patří. Při organizaci…

Autor: Jan Witek / Zdroj: BoredPanda.com / 13. 4. 2018

Blíží se léto, a to také znamená období svateb. Většina lidí chce mít svou svatbu dokonalou a skvělé letní počasí k tomu jednoznačně patří.

Při organizaci každé svatby stojí před budoucími manžely také spoustu práce, zařizování apod. Jedna z věcí, kterou všechny zamilované páry řeší, je, aby měli krásné fotky, díky kterým si svůj jedinečný den vždy připomenou. Páry tak za fotografy mnohdy vydají nemalé peníze ze svého rozpočtu. Přeci jen se jedná o jediný takový den v životě, tedy aspoň u některých.

21. 1. 2019Drobný zvyk, u kterého jsou mezi lidmi obrovské rozdíly: Jak často byste měli prát pyžamo?

Možná se v brzké době také chystáte vzít si svého milovaného či milovanou a rádi byste se inspirovali několika svatebními snímky, podle jejichž vzoru byste si chtěli nechat udělat ty vlastní. Těmi v naší dnešní galerii byste se však úplně inspirovat neměli. I ti z vás, kteří zrovna svatbu nechystají, by se do naší galerie měli podívat. Pobavení je zaručeno.

15. 3. 2019Proč si pořídit elektrokolo

Všechny snímky údajně pocházejí z nejrůznějších ruských svateb a mnoha lidem je známo, že galerie nejrůznějších fotek či video kompilací z Ruska stojí vždy za to. Na internetu si tato "ruská kategorie" videí a snímků u mnoha uživatelů vydobyla jasnou představu, co se pod těmito obrázky a videy většinou bude ukrývat. Jsou to ty nejkontroverznější věci vůbec!