FOTO: Kočka, která uchvátila internet svými veselými výrazy

FOTO: Kočka, která uchvátila internet svými veselými výrazy

Pokud patříte mezi milovníky koček, určitě byste si neměli nechat ujít galerii kočky Rexie, která je i přes svůj handicap stále veselá a na internetu si…
Jan Witek Witek Jan Witek Witek Autor
10. 4. 2018

Pokud patříte mezi milovníky koček, určitě byste si neměli nechat ujít galerii kočky Rexie, která je i přes svůj handicap stále veselá a na internetu si získala spoustu fanoušků.

Rexie je doslova živým důkazem toho, že zdravotní postižení neznamená neschopnost. Tato tříletá kočka totiž prodělala zlomeninu páteře a do konce života nebude moci používat zadní končetiny. Nicméně z fotek, které pořizuje její chovatelka, je jasné, že má stále skvělou a optimistickou náladu.

<Path> Sociální sítě nás mají v hrsti. Co by se stalo, pokud by náhle zmizel Facebook a Instagram?Zdroj: Facebook, Instagram

Zranění utrpěla Rexie ještě jako kotě, ale ihned si zvykla na pár svých růžových koleček, díky kterým se může i nadále bez problémů pohybovat. A jelikož se velmi ráda fotí, její majitelka Dasha Minaeva zachycuje její každodenní dobrodružství na instagramovém účtu (více zde), kde má Rexie již bezmála 160 tisíc fanoušků. Její výrazy za to opravdu stojí a na některé z nich se můžete podívat v galerii níže.

Zdroj: BoredPanda.com, Instagram.com

Populární
články

E-Shop