Je čas šlápnout do pedálů. Nechte si vytvořit kolo, jaké nikdo nemá, stačí jen pár kliknutí

Máte už dost cestování v přeplněné hromadné dopravě? Došla vám trpělivost ve věčných silničních zácpách? Vyzkoušejte stylové cestování na bicyklu. Vytvořte si…

Autor: Redakce / Zdroj: www.kolosbikes.com / advertoriál / 19. 5. 2018

Máte už dost cestování v přeplněné hromadné dopravě? Došla vám trpělivost ve věčných silničních zácpách? Vyzkoušejte stylové cestování na bicyklu. Vytvořte si unikátní jízdní kolo podle svých představ pomocí pár kliknutí.

Jděte vlastní cestou

Už i počasí vybízí k tomu jen tak si vyjet

Městské kolo vás dopraví, kam potřebujete, a zároveň se vyhnete čekání na spoje. Lehce předjedete stojící kolony a šlápnutí do pedálů vám navíc skvěle uvolní mysl. Cestování na kole je nezávislé, je prostředkem vyjádření vlastní individuality. Na kole jste to jen vy, kdo řídí a určuje vlastní cestu. Kolo vyjadřuje svobodu, ukazuje životní elán a energii, není jen dopravním prostředkem, ale ukazuje styl, slouží jako módní doplněk.

Městská kola umožňují pohodlnou jízdu s dokonalým rozhledem po okolí. Kryt řetězu a elegantní blatníky zároveň chrání outfit před znečištěním.  Na kole můžete vyrazit do práce a do školy, za přáteli i na pracovní a osobní schůzky, a to i v běžném, nesportovním oděvu.

Osobitý styl za každých okolností

Retro kolo - ideální dopravní prostředek do města i jen tak na projížďky

Každý jsme jiný a každý máme svůj jedinečný styl a vkus. Stylová retro kola Kolos umožní dát vašemu pohybu individuální podobu. Pomocí pár kliknutí si můžete vytvořit jedinečné kolo podle svých potřeb, vkusu a rozpočtu. Odmítněte konfekci a šijte na míru s Kolosem.

I na kole můžete vypadat stylově

Předností městských kol Kolos je atraktivní design s nádechem retra, za kterým se skrývají moderní technologie a špičkové komponenty. Můžete si vybrat barvu kola, barvu plášťů, sedla či grpů a zvolit typ brzd, počet stupňů řazení a další osazení různými komponenty.

Ukažte i vy, že do pedálů je možné šlápnout se stylem! Vytvořte si své unikátní retro kolo  v konfigurátoru Kolos.