Tři cestovní vychytávky, které byste měli vyzkoušet v roce 2018

Cestování je jedním z novoročních předsevzetí řady lidí. Máme pro vás tři tipy, díky kterým se naučíte, jak se efektivně sbalit, kde hledat levné letenky, nebo…

Autor: Lucie Osmanská / 29. 12. 2017

Cestování je jedním z novoročních předsevzetí řady lidí. Máme pro vás tři tipy, díky kterým se naučíte, jak se efektivně sbalit, kde hledat levné letenky, nebo jak ušetřit na ubytování.

3. 5. 2019Tohle je nová největší soukromá jachta na světě, která měří neuvěřitelných 229 metrů. Dokážete si na ní představit dovolenou?

1. Zabalte se s Google Home Assistant letecké společnosti KLM
Společnost KLM spustila inteligentního, interaktivního hlasového asistenta na Google Home a pro zařízení, která podporují službu Google Assistant. Díky němu se vyhnete zásadním chybám při balení. Blue Bot (BB) používá umělou inteligenci, která cestujícím pomáhá zabalit vše, co potřebují, na základě počasí v dané destinaci, stejně jako další specifické položky, které budou potřebovat pro svou dovolenou, a to například i včetně víz. BB je k dispozici také na Facebook Massenger a KLM jej plánuje v nadcházejících měsících zpřístupnit i na dalších komunikačních kanálech.

2. Zvažte výměnu bydlení přes HomeExchange.com
Místo toho, abyste platili za hotel, zvažte výměnu domů s lidmi, kteří bydlí ve vaší vysněné destinaci. Můžete se zaregistrovat na stránkách HomeExchange.com s ročním poplatkem ve výši 150 dolarů. V současné době tam naleznete více než 11 tisíc nabídek. Ubytovat se můžete v designových domech v Kapském Městě, na stromech v Kostarice nebo v nedávno zrekonstruovaném bytě Modernista v Barceloně. Cestující využívající tyto stránky mohou využít i další nabízené výhody, jako je například použití auta či jiného dopravního prostředku, a ušetřit tak peníze za jeho pronájem.

26. 4. 2019Přestaňte plýtvat jídlem! Třetina potravin končí na smetišti, hodnotu mají jako HDP Švýcarska!

3. Vyhledávání letenek pomocí CheapoAir.com
Pokud hledáte letenky na některých ze známých vyhledávačů, možná jste si všimli, že vám často ke konečné částce započítají nemalý poplatek. Navíc ne vždy dokážou vyhledat tu nejlevnější možnost. Stránky CheapoAir.com ale vyhledají nejen nejlevnější letenky, ale také nejlepší trasu letu.

Už víte, kam vyrazíte v roce 2018?

zdroj: newnownext.com