New York Times Travel Show poprvé v historii představí pavilon určený LGBT komunitě

LGBT cestovatelé se konečně dočkali a budou moci navštívit na New York Times Travel Show pavilon určený speciálně pro ně. Se kterými vystavovateli se zde mohou…

Autor: Lucie Osmanská / 27. 12. 2017

LGBT cestovatelé se konečně dočkali a budou moci navštívit na New York Times Travel Show pavilon určený speciálně pro ně. Se kterými vystavovateli se zde mohou setkat? A jako hvězdnou událost si pořadatelé připravili pro LGBT účastníky?

13. 5. 2019Nepleťte si cukry a sacharidy! Jedny z nich potřebujete, i když zrovna chcete hubnout

Vystavovatelé v LGBT pavilonu
New York Times Travel Show zaštiťuje téměř 500 vystavovatelů, kteří zastupují více než 150 zemí a zaměřují se na turistické destinace, balíčky a speciální nabídky, stejně jako cestovní kanceláře nebo výletní lodě.
LGBT cestující, kteří navštíví zmíněný pavilon, se budou moci setkat se zástupci z mezinárodní organizace International Gay and Lesbian Travel Association (IGLTA) a magazínu Passport. Najdou zde také vystavovatele, kteří se konkrétně zabývají LGBT komunitou jako například Out in The Vineyard (společnost určená pro LGBT milovníky vín), Insider Voyages (společnost vytvářející autentické zážitky pro LGBT cestující), Outings & Adventures (nabízí LGBT plavby), Quiiky (italská LGBT výletní společnost), Oscar Wilde Tours (společnost nabízející LGBT túry zaměřené na umění), R Family Vacations (společnost poskytující LGBT dovolenou na luxusních lodích), či The Stonewall National Monument (první americká národní památka věnovaná právům a historii LGBT komunity).

Experti na LGBT cestování
Jsem opravdu šťastný, že LGBT návštěvníci cestují, že konečně mají své místo na této události, která je srdečně vítá a poskytne jim příležitosti a zkušenosti s ohledem na jejich specifické potřeby a dotazy,“ prohlásil Ed Salvato, odborník na LGBT cestovní ruch, autor a především šéfredaktor gay cestovatelského časopisu ManAboutWorld.
Pavilon bude také hostit hvězdnou událost Facebook Live, kde zájemci mohou požádat o radu experty na LGBT cestování.

7. 4. 2019Konečně! Vědci vyvinuli alkohol, po kterém nebudeme mít kocovinu. Budeme si dokonce moci vybrat i typ opilosti

Třídenní událost, která se koná od 26. do 28. ledna 2018, je jednou z největších svého druhu a uskuteční se v Kongresovém centru Jacob K. Javits v New Yorku.

zdroj: newnownext.com