V Čechách by se křižovali i ti otrlejší. Pride v Madridu se nebojí nabízet ani BDSM party

Tento týden až do neděle probíhá v Madridu MADO, tedy několikadenní pride festival vrcholící tradičním průvodem hrdosti. Večírky, výstavy, koncerty a další kulturní akce oživují v průběhu celého týdne madridskou čtvrť Chueca, která je gay mekkou celého Španělska. Pořadatelé festivalu MADO řadícího se k největším pride festivalům nejen v Evropě, ale také ve světě, se nebojí nabízet program všem skupinám z LGBTQ+ komunity včetně milovníků BDSM praktik.

Historie madridského festivalu Madrid Orgullo sahá až do osmdesátých let, kdy zde probíhaly první menší demonstrace za práva queer Španělů. Postupně se z demonstrací staly oslavy různorodosti a hrdosti, španělsky orgullo, kterých se každoročně účastní více než dva miliony lidí. Organizátoři tvrdí, že madridský pride festival je pro každého – pro děti, dospívající i starší, pro sousedy i návštěvníky z celého světa, pro lidi všech kultur a etnik. Do programu se proto nebojí zahrnout ani přednášky, workshopy a hlavně večírky pro milovníky různých fetišů včetně BDSM praktik.

Předzvěstí divokého víkendového programu je hned čtvrteční PRIDE GRAND OPENING PARTY, kde zahraje mimo jiné i rezidentní DJ legendárního berlínského klubu Berghain ROI PÉREZ. Organizátoři ze skupiny s přiléhavým jménem MyPleasure slibují kromě skvělé hudby také úžasné několikapatrové prostory s bazénem zavěšeným nad parketem a pro otrlejší i darkroomy ve vyšších patrech.

Sobotní osm hodin trvající party s názvem UNCONVENTIONAL CLASSIC nabídne klasickou pride fetiš party v novém neokoukaném kabátě. Její účastníci se mohou dokonce snadnou stát součástí fetiš programu Hunter’s Game a ti největší odvážlivci mají šanci být pouhou hračkou dominantního BDSM mastera známého pod identitou Master Giacon.

„Až 40 % fotbalistů jsou gayové nebo bisexuálové,“ tvrdí první gay rozhodčí FIFA. Proč je homosexualita ve vrcholovém fotbalu tabu?16. 9. 2022

I nedělní večer nabídne party v režii organizátorů MyPleasure. Závěrečná dvanáctihodinová párty GRAND FINALES slibuje zážitek pro všechny smysly, která do žhavého Madridu přinese kus temného Berlína. Nejen hudební a taneční zážitky si z tohoto večera budete pamatovat až do konce života. I tady si vás může vzít do parády Master Giacon. Pokud je pro vás techno fetiš party tím pravým na neděli, měli byste okamžitě vyrazit do Madridu!

Zdroj: MyPleasure