Vyfotit a rovnou na místě vytisknout! Instantní fotky jsou hitem letošního léta: Vzpomínky na něj totiž nikdy nezmizí
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: iStock

Vyfotit a rovnou na místě vytisknout! Instantní fotky jsou hitem letošního léta: Vzpomínky na něj totiž nikdy nezmizí

Ať už je vaše představa o ideálním létě jakákoli, kouzlu okamžiku zachycenému na klasický snímek odolá jen málokdo z nás. Grilovačka na chatě, letní festivaly, dovolená i kratší výlety nebo bujaré party. Tam všude na vás čekají nezapomenutelné chvíle, které můžete rychle zvěčnit na instantní fotku!
Redakce Redakce Autor
1. 7. 2022

Vyfotit a rovnou vytisknout! Už žádné zapomenuté vzpomínky na vzdáleném úložišti, ale opravdové hmatatelné důkazy krásných prožitých dní mohou okamžitě viset na lednici, nad postelí nebo třeba v rámečku u vchodu, abyste si mohli při každém příchodu domů vzpomenout na to, že (nejen) léto bylo prostě báječné!

<Path> Díky modernímu vybavení kuchyně zvládnete nejen profesionální vaření sous-vide, ale i práci baristyZdroj: BSH

Už máte svůj instax foťáček a tiskárnu pro mobilní telefon?

Ne?

Tak abychom vám usnadnili výběr, vytipovali jsme pro vás tři zajímavé instax produkty, které podle nás stojí za vyzkoušení!

Tip #1: Kreativní tiskárnička do kapsy

První z nich je zbrusu nová kapesní tiskárna instax mini Link 2, která dokáže snadno a rychle tisknout fotky uložené ve vašem mobilu. Její hlavní výhodou je, že ji můžete jednoduše propojit s vašim telefonem pomocí Bluetooth.

Tiskárna přináší díky stejnojmenné mobilní aplikaci pro Android i iOS například možnost úpravy rámečků snímků nebo volbu ze dvou různých barevných režimů, které dotvoří atmosféru fotek. Navíc je tu speciální funkce pro všechny hračičky – tiskárnou můžete kreslit ve vzduchu a nakreslený motiv pak umístit přímo na vybranou fotku. Potěší tři barevné varianty (růžová, bílá a modrá) i cena 3199 Kč.

Tip #2: Tiskárna s cool vychytávkami

Pokud přímo z vašeho smartphonu chcete tisknout větší fotky, sáhněte po tiskárně instax Link Wide. Snímky z tohoto zařízení mají oproti klasickým instax filmům ve formátu mini širší rozměr wide, konkrétně 62 x 99 mm.

Stylová a snadno ovladatelná tiskárna nabízí i mnoho zábavných funkcí, jako je připojení QR kódu, v němž se může ukrývat audio nahrávka, tajná zpráva, webový odkaz nebo oznámení polohy na mapě. Pomocí aplikace Link WIDE v telefonu můžete vybírat z nejrůznějších druhů rámečků, vytvářet koláže nebo vytisknout nejlepší okamžik z videa. Link WIDE v šedé nebo bílé barvě se dokonale hodí do každého interiéru. Tato elegantní tiskárna je v prodeji za 3 999 Kč. Dodává se i s malým stojanem, aby ji bylo možné postavit na výšku. V balení nechybí ani praktický popruh, takže tisknout lze opravdu kdekoli.

<Path> Růžové Vánoce v Kolíně nad Rýnem: vyrazte na jedinečný vánoční trh určený (nejen) LGBT lidemZdroj: prexpression.eu

Tip #3: Dva v jednom: Vyfoť a vytiskni!

Hybridní instantní foťák instax Mini Evo kombinuje digitální kompakt s romantikou okamžitých papírových snímků. Označení „mini“ se nevztahuje k fotoaparátu, ale k formátu fotografií s rozměry 62 x 46 mm.

Přístroj připomíná analogový fotoaparát díky kombinaci stříbrného kovu a imitace černé kůže. Retro design je skvělý, ovládací prvky jsou příjemné a výhodou je i možnost náhledu fotky před samotným tiskem, abyste zbytečně netiskli nepovedený snímek. Díky zdařilé mobilní aplikaci si se snímky určitě hodně vyhrajete. Kromě klasického tisku můžete na snímek přidat nápis, emotikon nebo další obrázek. S aplikací můžete vytvářet i koláže. To znamená, že umístíte na jeden výtisk více snímků. S tímto fotoaparátem si zkrátka užijete nejen během prázdnin spoustu radosti. Cena foťáčku je 4 999 Kč.

Tip #4: S instaxem do Varů

Pokud se začátkem prázdnin chystáte na Filmový festival v Karlových Varech, můžete zavítat i ke stánku instax v odpočinkové zóně KVIFF.TV PARK vedle tradičního festivalového centra u hotelu Thermal!

instax se letos stal Partnerem festivalových okamžiků Filmového festivalu Karlovy Vary. Kromě novinek a soutěží se objeví na instax stánku ve Varech také ambasadoři značky – zpěvačka Lenny 2.7. a kapela Mirai 8.7.2022. Návstěvníci mohou na stánku ve středu 6. 7. potkat i zpěváka Adama Mišíka.

A jestli už nějaký instax máte doma, nezapomeňte ho brát všude s sebou, ať se můžete o zážitky podělit s ostatními!

Zdroj: Fujifoto, instax.cz, Instagramový profil instaxcz

Populární
články

O životě pod zemí svědčí jen hromady vykutané hlíny...
CESTOVÁNÍ

Klima se mění, nahlédněte do australského podzemního města budoucnosti, kam lidé unikají před horkem

Autor: Mirka Dobešová
Anální hrátky ocení i heteroxesuální muži
HOT!

Návod pro heteráky: Jak se připravit na anální hrátky. Je to jednodušší, než si myslíte, ale chce to myslet dopředu

Autor: Martin Lyko
Sarah Ashton-Cirillo
AKTUALITY

Transgender mluvčí ukrajinské armády se ohradila proti americkému senátorovi: „Spekulace kolem mé osoby jsou zklamáním“

Autor: Martin Lyko
Kde se pivo vaří, tam se dobře daří
Travel Trends 2023

Pivovar Rožmberk: Výlet pro milovníky skvělého jídla, luxusního piva a panenské přírody

Autor: Redakce
Oranžová ve spojení s nikotinovým sáčkem může znamenat radost na první pohled
TĚLO & MYSL

Sníte o společnosti bez tabáku a kouření? I díky Švédům se to může podařit!

Autor: Michal Černý
Elegán za každých podmínek
CESTOVÁNÍ

Budiž motor! Aneb jaké to je být králem automobilového průmyslu už více než 100 let

Autor: Michal Černý
Ve starověkém Egyptě bylo líčení samozřejmostí
LIDÉ

Jak naši předci ovlivnili stávající rituály krásy? Od egyptských antibakteriálních linek na oči až po římskou posedlost ochlupením

Autor: Mirka Dobešová
Ing. Jan Bartošek, místopředseda Poslanecké sněmovny a ščlenk KDU-ČSL
AKTUALITY

Poslanec Jan Bartošek z KDU-ČSL odmítá adopce dětí stejnopohlavními páry, ale situaci možná sám nerozumí. Ukázal to v rozhovoru v pořadu Rozstřel

Autor: Martin Lyko
Do postele „na Adama“? Ano, jásají odborníci
TĚLO & MYSL

Do postele jedině nazí: Spánek bez oblečení prospívá zdraví penisu, varlat i celého těla

Autor: Martin Lyko
Zatímco heterosexualita je samozřejmá, uvědomění si odlišnosti může trvat
LIDÉ

Sexuální orientace (ne)padá z nebe: Jak si gayové a lesby uvědomují, že s jejich sexualitou to bude „jinak“ než v případě většiny?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop