Vyfotit a rovnou na místě vytisknout! Instantní fotky jsou hitem letošního léta: Vzpomínky na něj totiž nikdy nezmizí
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: iStock

Vyfotit a rovnou na místě vytisknout! Instantní fotky jsou hitem letošního léta: Vzpomínky na něj totiž nikdy nezmizí

Ať už je vaše představa o ideálním létě jakákoli, kouzlu okamžiku zachycenému na klasický snímek odolá jen málokdo z nás. Grilovačka na chatě, letní festivaly, dovolená i kratší výlety nebo bujaré party. Tam všude na vás čekají nezapomenutelné chvíle, které můžete rychle zvěčnit na instantní fotku!
Redakce Redakce Autor
1. 7. 2022

Vyfotit a rovnou vytisknout! Už žádné zapomenuté vzpomínky na vzdáleném úložišti, ale opravdové hmatatelné důkazy krásných prožitých dní mohou okamžitě viset na lednici, nad postelí nebo třeba v rámečku u vchodu, abyste si mohli při každém příchodu domů vzpomenout na to, že (nejen) léto bylo prostě báječné!

<Path> Instagram zaplavují pornoboti. „Aspoň někoho zajímám,“ smějí se uživatelé, ale volají po nápravě. Expertka radí, jak se pozornosti falešných účtů bránitZdroj: thetab.com, Twitter, techtarget.com, vice.com, MailOnline

Už máte svůj instax foťáček a tiskárnu pro mobilní telefon?

Ne?

Tak abychom vám usnadnili výběr, vytipovali jsme pro vás tři zajímavé instax produkty, které podle nás stojí za vyzkoušení!

Tip #1: Kreativní tiskárnička do kapsy

První z nich je zbrusu nová kapesní tiskárna instax mini Link 2, která dokáže snadno a rychle tisknout fotky uložené ve vašem mobilu. Její hlavní výhodou je, že ji můžete jednoduše propojit s vašim telefonem pomocí Bluetooth.

Tiskárna přináší díky stejnojmenné mobilní aplikaci pro Android i iOS například možnost úpravy rámečků snímků nebo volbu ze dvou různých barevných režimů, které dotvoří atmosféru fotek. Navíc je tu speciální funkce pro všechny hračičky – tiskárnou můžete kreslit ve vzduchu a nakreslený motiv pak umístit přímo na vybranou fotku. Potěší tři barevné varianty (růžová, bílá a modrá) i cena 3199 Kč.

Tip #2: Tiskárna s cool vychytávkami

Pokud přímo z vašeho smartphonu chcete tisknout větší fotky, sáhněte po tiskárně instax Link Wide. Snímky z tohoto zařízení mají oproti klasickým instax filmům ve formátu mini širší rozměr wide, konkrétně 62 x 99 mm.

Stylová a snadno ovladatelná tiskárna nabízí i mnoho zábavných funkcí, jako je připojení QR kódu, v němž se může ukrývat audio nahrávka, tajná zpráva, webový odkaz nebo oznámení polohy na mapě. Pomocí aplikace Link WIDE v telefonu můžete vybírat z nejrůznějších druhů rámečků, vytvářet koláže nebo vytisknout nejlepší okamžik z videa. Link WIDE v šedé nebo bílé barvě se dokonale hodí do každého interiéru. Tato elegantní tiskárna je v prodeji za 3 999 Kč. Dodává se i s malým stojanem, aby ji bylo možné postavit na výšku. V balení nechybí ani praktický popruh, takže tisknout lze opravdu kdekoli.

<Path> „Máte Grindr? A mohu ho vidět?“ Sedmnáct příběhů těch, kteří se rozhodli podělit o své nejhorší zkušenosti se seznamkouZdroj: buzzfeed.com, YouTube kanál Hanson

Tip #3: Dva v jednom: Vyfoť a vytiskni!

Hybridní instantní foťák instax Mini Evo kombinuje digitální kompakt s romantikou okamžitých papírových snímků. Označení „mini“ se nevztahuje k fotoaparátu, ale k formátu fotografií s rozměry 62 x 46 mm.

Přístroj připomíná analogový fotoaparát díky kombinaci stříbrného kovu a imitace černé kůže. Retro design je skvělý, ovládací prvky jsou příjemné a výhodou je i možnost náhledu fotky před samotným tiskem, abyste zbytečně netiskli nepovedený snímek. Díky zdařilé mobilní aplikaci si se snímky určitě hodně vyhrajete. Kromě klasického tisku můžete na snímek přidat nápis, emotikon nebo další obrázek. S aplikací můžete vytvářet i koláže. To znamená, že umístíte na jeden výtisk více snímků. S tímto fotoaparátem si zkrátka užijete nejen během prázdnin spoustu radosti. Cena foťáčku je 4 999 Kč.

Tip #4: S instaxem do Varů

Pokud se začátkem prázdnin chystáte na Filmový festival v Karlových Varech, můžete zavítat i ke stánku instax v odpočinkové zóně KVIFF.TV PARK vedle tradičního festivalového centra u hotelu Thermal!

instax se letos stal Partnerem festivalových okamžiků Filmového festivalu Karlovy Vary. Kromě novinek a soutěží se objeví na instax stánku ve Varech také ambasadoři značky – zpěvačka Lenny 2.7. a kapela Mirai 8.7.2022. Návstěvníci mohou na stánku ve středu 6. 7. potkat i zpěváka Adama Mišíka.

A jestli už nějaký instax máte doma, nezapomeňte ho brát všude s sebou, ať se můžete o zážitky podělit s ostatními!

Zdroj: Fujifoto, instax.cz, Instagramový profil instaxcz

Populární
články

Speciální nápoj by pomohl i řidičům, kteří si dali pivo, ale potřebují zase rychle vystřízlivět
AKTUALITY

Přepískli jste to s alkoholem? Vědci vytvořili drink, který snižuje hladinu alkoholu v krvi. Za půl hodiny vystřízlivíte o 50 %

Autor: Martin Lyko
Ženský a mužský mozek? Mýtus!
TĚLO & MYSL

Nic jako „ženský“ a „mužský“ mozek neexistuje, není ani důvodem, „proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“, dokazuje výzkum

Autor: Mirka Dobešová
„Gay“ sice znamená „veselý“, ale tahle identita s sebou nese větši pravděpodobnost depresí a dalších duševních problémů
LIDÉ

Teplý, duhový a deprimovaný: Proč jsou deprese a další psychické poruchy u LGBT+ lidí tak časté

Autor: Martin Lyko
Muži prý psychickými potížemi trpí méně často než ženy - faktem ale je, že o nich spíš jen tolik nemluví
TĚLO & MYSL

Deprese a úzkosti na každém kroku: většina Čechů zažívá psychickou nepohodu, nejvíce mladí lidé a ženy. Proč muži své problémy zastírají?

Autor: Mirka Dobešová
Vánoce mají být hlavně symbolem radosti
TĚLO & MYSL

Máte problém vybrat vánoční dárek? Nebojte, je to jednodušší, než si myslíte!

Autor: Michal Černý
Nejlepší plastika je taková, která nevypadá jako plastika – tímto směrem se ubírá současný trend estetické medicíny
TĚLO & MYSL

VIDEO: Animace ukázala, jak špatně mohou dopadnout plastické operace. Co se může zvrtnout a proč někdo nepozná, že už má dost?

Autor: Martin Lyko
I dnes někteří žijí "dvojí život"
LIDÉ

„S partnerem žiju dva roky, že jsem gay, ale mí rodiče nevědí,“ shrnuje Václav. Netolerantní rodinu ale nemá, v čem je problém?

Autor: Mirka Dobešová
Díky papeži Františkovi se Vatikán více otevírá queer lidem
AKTUALITY

Papež poobědval s transgender ženami. „Cítíme se díky němu víc jako lidé,“ dala se slyšet jedna ze spolustolovnic

Autor: Martin Lyko
Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii
KULTURA

Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii. Nyní jeho dílo „Na konci světa“ objevil internet

Autor: Irena Piloušková
Pobyt v přírodě může být velmi obohacující
TĚLO & MYSL

Pravidlo 20-5-3 zajistí lepší psychickou pohodu, kondici i zdraví. Týká se minut, hodin a dnů, co po tuto dobu přesně dělat?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop