Vzpomínky z večírků, originální vzkazy a pozvánky - s tiskárnou instax Link WIDE zažijete spoustu zábavy!

Od dob digitálních foťáků a později i smartphonů se téměř vytratila rodinná alba a s nimi spojené prohlížení starých fotografií a připomínání si vzpomínek. Samozřejmě mají zmíněné technologie i plusy, třeba smartphone má většina z nás vždy po ruce a ušetříme i za vyvolávání fotografií. Jenže někdy nám prostě digitální obrázek nestačí. I proto přišla společnost FUJIFILM se svými instax fotoaparáty a tiskárnami. Letos na podzim navíc představila novinku, která vytištěné fotky posune ještě o level výš!

Tiskárna instax Link Wide dokáže během několika sekund vytisknout jakoukoliv fotografii z vašeho smartphonu, který s tiskárnou můžete propojit přes Bluetooth pomocí aplikace. Ta je dostupná pro telefony s operačním systémem Android nebo iOS. Na jedno nabití navíc zvládne tiskárna vytisknout až 100 snímků pro které si lze vybrat dva režimy tisku. Instax Rich zvýrazní teplé tóny, aby měla fotografie syté barvy, zatímco režim instax Neutral klade důraz na přirozené tóny snímku.

V čem se ale tiskárna liší od předchozího modelu instax mini Link? Jak už název napovídá, tiskárna Link WIDE zvládá tisknout ve větším formátu. Fotografie mají rozměr 62 x 99 milimetrů. Díky filtrům, samolepkám, rámečkům a dalším možnostem v aplikaci si navíc před tiskem můžete fotku podle svého upravit. Vytisknout jde i váš oblíbený moment z videí nebo koláž.

Největší a zároveň nejzajímavější novinkou je možnost připojit k fotografiím QR kód! V něm lze ukrýt audionahrávky, tajné zprávy, odkazy nebo polohy na mapě. Jistě uznáte, že s tím se už dá užít spoustu zábavy. Představte si třeba stopovanou nebo cestu za pokladem pomocí vámi unikátně vytvořených fotografií. Díky fotce s audionahrávkou můžete poslat svým partnerům milostný vztah nebo si vytvořit originální pozvánky na oslavu narozenin.

Možností, které vám přináší tiskárna instax Link WIDE, je tak nekonečně mnoho a záleží jen na vaší kreativitě. O tom, že si s ní užijete spoustu zábavy, není pochyb. Navíc je dostatečně skladná na to, abyste ji mohli brát všude s sebou. V balení najdete navíc i poutko a praktický stojánek. Už si tiskárnu objednáváte? My ano, protože se bez ní asi obejít nedokážeme!

Zdroj: FujiFilm