Hledáte ideální místo pro svou dovolenou? Hotel Lopesan Costa Meloneras otevírá brány už 1. září!

Pokud hledáte ideální místo na trávení dovolené ve Španělsku, máme pro vás jeden tip. A pevně věříme, že už dále hledat nebudete, protože hotel Lopesan Costa Meloneras Resort & Spa je odpovědí na všechny vaše otázky týkající se dokonalé dovolené. Přesvědčte se sami!

Ikonický hotel Lopesan Costa Meloneras Resort & Spa právě prošel celkovou rekonstrukcí a 1. září znovu otevře své brány. Díky rekonstrukci, kterou tento koloniální palác na pláži prošel, nabídne hostům nový model pobytů založený na zábavě, relaxaci a avantgardních kulinářských zážitcích. Právě gastronomický koncept nabízí například rozsáhlý bufet s tematickými stánky zastupující různé kuchyně. Každý den svého pobytu tak budete moci poznávat nové chutě.

Kuchyně nabídnou hostům různorodé pokrmy včetně vegetariánských a veganských delikates připravených z organických ingrediencí. Zastoupeny budou jak místní pokrmy, tak kuchyně z celého světa. Přichystány jsou ale také stánky s deserty, letnímí osvěžujícími zmrzlinami a jogurtovými specialitami a další, salátové bary, stánky s barbecue nebo mořskými plody. Vybere si tak opravdu každý!

Magazín Playboy bourá tabu, na titulní stranu poprvé umístil veřejně známého gaye6. 10. 2021

Zmínili jsme ale také relaxaci. Hotel nyní nabízí jedno z největších Spa center v Evropě. Samozřejmostí jsou finské sauny, turecké lázně, ledová grotta nebo solná jeskyně. Hydrotermální terapie a nabídka čtyřiceti různých procedur nesmí chybět. Relaxujete-li raději aktivně, můžete se zapojit do různých sportovních aktivit, které hotel nabízí. Jde například o golf, vodní lyžování, windsurfing nebo jízdu na koni. Zdánlivě nekonečný bazén u hotelu je jedním z nejkrásnějších na světě a stal se takřka ikonickým místem k fotografování.

Hotel Lopesan Costa Meloneras Resort & Spa s perfektním umístěním přímo na plážové kolonádě v oblasti Meloneras na ostrově Gran Canaria nabízí celkem 1136 prostorných pokojů s dřevěnými nebo mramorovými podlahami, balkony nebo terasami a luxusními koupelnami. V Lopesan Costa Meloneras Resort & Spa na vás čekají. Svůj pobyt si můžete zařídit i skrze Canaria Travel.

 

Zdroj: Lopesan