Užijte si slunce na ostrově Gran Canaria – hotely Lopesan vám připraví ty nejkrásnější vzpomínky

Ve společnosti Lopesan Group chceme, aby pro všechny naše hosty byla dovolená skutečně nezapomenutelným zážitkem. Naše hotely umí nabídnout nerušenou pohodu i široký výběr aktivit a zábavy. Můžete se těšit na vynikající gastronomii a veškeré pohodlí, jaké jen dobrý hotelový pokoj může poskytnout. Naše jednotlivé značky se snaží reagovat na potřeby těch nejnáročnějších hostů.

Nezapomenutelný prázdninový pobyt

Naším cílem je vytvářet šťastné vzpomínky, které si s sebou odvezete domů. Proto pokaždé, když vstoupíte do hotelu nebo resortu Lopesan, dostane se vám srdečného uvítání. Pomůžeme vám zabydlet se, nabídneme informace o místě vašeho pobytu a uděláme vše, co je v našich silách, aby vaše dovolená byla idylická a prostě dokonalá. Odvážíte se prožít tuto zkušenost s námi?

Kumara Serenoa pro klidný odpočinek

Kumara Serenoa by Lopesan Hotels je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na jihu ostrova Gran Canaria v Campo Internacional de Maspalomas. Hotel stojí v magickém trojúhelníku tvořeném z jedné strany přírodním parkem s písečnými dunami, z dalších stran golfovým hřištěm a mořskou pláží. Je proto klidným útočištěm plným relaxace a pohody, které doporučujeme speciálně dospělým cestovatelům. V hotelovém komplexu jsou části vyhrazené pro rodiny a části pouze pro dospělé, včetně jednoho z bazénů.  

Nezapomenutelnou atmosféru hotelu tvoří jeho jedinečný design, výborné jídlo a skvělé vnitřní i venkovní bary. Pouhých pět minut jízdy autem se nachází turistická oblast Meloneras s bulvárem El Faro, kde si můžete užít nákupy a posedět v příjemných restauracích i kavárnách, z nichž budete mít výhled přímo na moře.  

Abora Buenaventura a Abora Continental pro milovníky zábavy a sportu

Pokud vás klid nudí a raději vyhledáváte zábavu, barvy a světla, právě na vás čeká ubytování v Abora Hotels by Lopesan. Oba hotely se nacházejí na jihu ostrova Gran Canaria v centrální části velmi známé oblasti Playa del Inglés, která proslula šest kilometrů dlouhou písečnou pláží a dunami. Kompletně zrekonstruované hotely nabízejí nejlepší služby v moderním prostředí, kde je postaráno o všechny vaše potřeby. Užijte si báječnou dovolenou na slunečném pobřeží s širokou nabídkou all inclusive a spoustou sportovních i společenských aktivit. Z Abora Hotels je zábava zaručena.  

Abora Buenaventura by Lopesan Hotels je čtyřhvězdičkový hotel. Kromě denních aktivit, které mají každý den jiné téma, si užijete i noční život s vystoupeními, hudbou a parties s bazénu. Tříhvězdičkový Abora Continental by Lopesan Hotels má pro své aktivní hosty připravenou i saunu, masáže, potápěčské centrum a půjčovnu kol.

Čekáme na vás, na co čekáte?

Zdroj: Redakce