Kvůli plavbě lodí nebo romantickému sňatku (či registraci) na vodě nemusíte „vytáhnout paty“ z Čech

Lodě a voda k prázdninové sezoně neoddělitelně patří. Ačkoliv letos v létě jen stěží vyrazíte na zaoceánskou plavbu, minimálně v Praze si plavebního zážitku můžete užít dosyta. Přitom nutně nemusí jít o jen tak ledajakou projížďku lodí – i na lodích, které v metropoli brázdí Vltavu, lze zorganizovat firemní party, večírek, soukromou oslavu nebo klidně i svatbu (či registraci párů stejného pohlaví)…

Ať už v Praze žijete, nebo se naopak rozhodnete do hlavního města zavítat na výlet, aktuálně si můžete nerušeně užít nespočet atrakcí, které jsou obvykle obleženy zahraničními turisty. Nejinak je tomu i v případě plaveb po Vltavě, které jsou oblíbenou atrakcí všech, kdo touží obdivovat krásy Prahy např. z horní paluby a se sklenkou prosecca v ruce. Právě nyní je však ideální příležitost vychutnat si plavbu po Vltavě naprosto nerušeně, příp. si ji zpříjemnit i skvělým jídlem a pitím. To vše můžete absolvovat díky nabídce společnosti Prague Boats, která nabízí jak vyhlídkové, tak i gastronomické plavby, kromě toho však své lodě i pronajímá ke konání rozličných soukromých akcí.

Subkultura mužů, kteří našli nejlepší sexuální uspokojení sami u sebe, roste. Tzv. gooning by měl prý zkusit každý1. 12. 2020

K poznávání Prahy je samozřejmě možné přistoupit různě. Někteří tak s mapou v ruce (nebo v telefonu) brázdí centrum „po svých“, jiní upřednostní poznávání i s bonusovým zážitkem, tedy plavbou lodí. Kromě standardní plavby po Vltavě (hodinové, či dvouhodinové) nabízí Prague Boats navíc např. panoramatickou plavbu na moderní skleněné lodi (neschází ani drobné občerstvení),  ekoplavbu z Kampy lodí, která pluje čistě jen díky elektrickému pohonu, ale i projížďku na eko lodích pohádkovými zákoutími tajemné Čertovky. Ti, co si zamilovali gastroturistiku, pak mohou vyzkoušet i některou z luxusních gastroplaveb. I jejich nabídka je pestrá a vybere si tak každý, a to včetně těch nejnáročnějších strávníků.

A pokud jste letos v létě měli v plánu uzavřít sňatek nebo registrované partnerství v zahraničí – třeba zrovna na pláži či rovnou na zaoceánském parníku – ještě nemusí být vše úplně ztraceno. Ačkoliv na březích Vltavy nerostou palmy a nerozprostírají se běloskvoucí pláže, v případě, že byste nechtěli z původních požadavků zcela ustoupit, i plavba lodí skrze Prahu má rozhodně co nabídnout. Kromě panoramatu Hradčan (což je stálá kulisa :-) ) si v rámci svatební plavby Prague Boats užijete luxus full servisu – společnost totiž nabízí nejen samotný pronájem, ale i catering, výzdobu, doprovodný program a jednoduše zajištění celé akce od A až do Z, a to doslova na klíč.

Od nákupu sedačky až k návrhu interiéru celého domu na klíč – to vše zvládnou v CASA MODERNA21. 11. 2020

V případě, že během prázdnin do Prahy zamíříte, neváhejte si tedy zpestřit svůj pobyt některou z plaveb, které si užijí všechny věkové kategorie. Stejně tak jsou lodě Prague Boats skvělou variantou pro konání soukromých akcí – v nabídce jsou ale i privátní plavby v malých lodích, kdy jejich kapitán je všem plně k dispozici a pluje tam, kam si sami budete přát (jen do Karibiku vás bohužel nedopraví…).

 

Zdroj: Prague Boats