Nová cestovní kancelář, která vám umožní cestovat s celebritami

Chtěli byste se na dovolenou vydat s vaším oblíbeným hercem, kuchařem, spisovatelem či jakoukoliv jinou známou osobností? Díky nově vzniklé cestovní kanceláři nyní můžete.

Představte si, že na dovolenou vyrazíte s oblíbenou známou celebritou, která bude po celou dobu cesty po vašem boku. Za tímto účelem vznikla cestovní kancelář Luminary Experiences, která vás se známými osobnostmi zavede třeba na Island, do Milána či Paříže.

Masturbací ke zdraví? I tato přirozená touha se může zvrtnout v nebezpečný problém16. 7. 2020

Za projektem stojí dvojice Cameron MacMillan a Eric Grayson, kteří mají dlouholeté zkušenosti s pořádáním individuálních zájezdů pro VIP klientelu. Po letech stereotypní práce si řekli, že by mohli vytvořit něco zcela nového, něco, co na trhu dosud chybělo.

Nejen, že díky jejich zájezdům můžete vycestovat na dovolenou se známými osobnostmi, navíc do detailu přesně poznáte, co mají rády, jelikož všechny osobnosti na itinerářích každé cesty do detailu spolupracují, aby přesně odrážely jejich představy a preference.

Cestovní kancelář Luminary Experiences je úplnou novinkou na trhu, jelikož byla oficiálně spuštěna teprve v lednu letošního roku. Její sídlo je sice v New Yorku, ale operuje po celém světě. Pro rok 2020 si nachystala celkem sedm čtyř až devíti denních výletů s tím, že v dalším roce by se nabídka měla výrazně rozšířit.

Každý zájezd je omezen na 10 až 20 hostů, aby si všichni mohli co nejvíce do detailu užít každou destinaci a osobnost. V rámci každé dovolené jsou navíc samozřejmostí i jedinečné exkluzivní zážitky.

Z aktuální nabídky si můžete vybrat například zájezd s prozkoumáním Paříže a Normandie, a to s uznávanou autorkou, historičkou a držitelkou Pulitzerovy ceny Doris Kearns Goodwin. V rámci zájezdu dokonce zažijete VIP návštěvu Eiffelovy věže s potomkem Gustava Eiffela, který vám umožní nahlédnout do rodinných archivů. Do toho nebude chybět návštěva labužnických restaurací a ubytování v pětihvězdičkových hotelech.

V září se můžete s vydat na cestu s hercem a modelem Jeffrey Bowyer-Chapmanem, a to rovnou do města módy Milána. Jeffrey vás vezme na návštěvu nejrůznějších ateliérů a umožní vám nahlédnout do zákulisí známých módních značek. Vydat se můžete také na Island se známým silákem Hafþór Júlíus Björnsson, kterého můžete znát ze seriálu Hry o trůny, jako postavu Gregora Cleganeho, zvaného Hora.

Posedlost tělesnou kontrolou má různé příčiny, souvisí s nedosažitelným tělesným ideálem a týká se i trans lidí31. 7. 2020

Chcete-li se na jeden z výletů v nabídce vydat, budete si muset připravit dosti vysokou částku, ceny za zájezdy se totiž pohybují v přepočtu v řádech statisíců korun.

Zdroj: Luminary Experiences, iStock