FOTOGALERIE: Ubytování v této vile nadchne všechny fanoušky Star Wars

Unikátní hotel, který se od všech ostatních ubytovacích kapacit liší a přináší zcela jedinečný zážitek - především pro milovníky ságy Star Wars. Račte vstoupit…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Loma Homes / 7. 2. 2020

Obrovská vila Loma Homes nabídne dohromady devět ložnic, které vás společně přepraví do zcela jiné galaxie. Všechny jsou totiž vybudovány po vzoru ságy Star Wars, a to do nejmenšího detailu.

31. 12. 2019Zapomeňte na nesplnitelná předsevzetí. Vojenští veteráni prozradili, jaká je jejich strategie pro spolehlivé dosažení cílů

Vila se nachází nedaleko Orlanda na Floridě a zhruba jen patnáct minut od zábavního parku Disneyland, kde fandouvé Star Wars mohou navštívit Galaxy's Edge – speciální část parku věnovaná pouze Star Wars. Unikátní atrakce, které vás zavedou rovnou do filmu, si tak budete moci užít na vlastní kůži nejen v tomto parku, ale i v samotné vile.

Kromě devíti tematických ložnic, kdy každá je navržena tak, aby připomínala jednu planetu nebo nějakou lokaci z ikonických filmů, zde najdete i pět koupelen a jednu společnou kuchyni. Dohromady je tak možné zde ubytovat až 20 lidí.

Pokud si myslíte, že podobné ubytování bude stát majlant, jste na omylu. Za dvě noci (což je nejmenší možný počet nocí) zaplatíte v přepočtu necelých 30 000 korun, což je při ubytování pro až 20 osob velmi výhodná cena.

Uvnitř se můžete těšit na speciální malby a 3D prvky a dle majitelů si můžete z vily odvézt i nějaký suvenýr, který je se ságou Star Wars spojen. Jediné, co k tomu potřebujete, je být stále na pozoru.

21. 12. 2019Symbolem českých Vánoc je rum "tuzemák". I mezi dárky vede tvrdý alkohol

Na výstavbě a malbách majitelé vily spolupracovali s odborníky ze zábavních parků, kteří přidali i několik světelných a dalších speciálních efektů – třeba v podobě mlhových strojů k ještě lepšímu dokreslení atmosféry.

Nakoukněte do unikátní Star Wars vily:

Pokud stále ještě nemáte plány na příští dovolenou a zároveň jste zarytými fanoušky filmů Star Wars, jednoznačně byste měli přemýšlet o výletu na Floridu. Sežeňte partu kamarádů a vyrazte si užít jedinečnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat ještě hodně dlouho.