Filmový hit ožívá v pražské Hybernii. Vyhrajte vstupenky na unikátní představení „The Greatest Show“

Největší showman, to je filmové zpracování skutečného příběh P. T. Barnuma, principála, vizionáře a jednoho z těch, kdo se stali otci reklamního byznysu. Zatímco na filmových plátnech jej ztvárnil fantastický Hugh Jackman, který měl zároveň možnost opět v muzikálových číslech předvést, jak skvělý je zpěvák, na české divadelní scéně se Barnumem stali zpěváci Jan Kříž a Martin Šemík. To vše v rámci unikátního divadelně-hudebního projektu „The Greatest Show“, na který se můžete vypravit do pražské Hybernie. Nyní máte navíc možnost vstupenky na toto představení vyhrát v naší soutěži.

Autor: Redakce / Zdroj: Surikata PR / Soutěž / 31. 10. 2019

Když na konci roku 2017 vstoupil do amerických kin muzikálový snímek The Greatest Showman (Největší showman), jen málokdo tušil, jaký hit se právě zrodil. Film posbíral nespočet nadšených recenzí, jedna z písní byla nominována na Oscara (This Is Me) a celý soundrack se dočkal „přepracování“ do podoby zbrusu nového alba, na němž všechny hity znovu nazpívaly světové pěvecké hvězdy (Pink, Kelly Clarkson apod.).

A jelikož věhlas „Showmana“ byl skutečně obrovský, na jeho základě vznikl v Česku také naživo zpívaný divadelně-muzikálový projekt The Greatest Show - Největší show. Ten převádí filmový příběh na divadelní podium a dává všem fanouškům snílka a vizionáře P. T. Barnuma možnost užít si znovu jeho klikatou cestu za úspěchem a štěstím.

13. 12. 2019Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová je 80. nejvlivnější ženou světa

Stejně, jako tomu je ve filmu, na prknech divadla Hybernia nebudou scházet velkolepá hudební čísla doprovázená živým orchestrem, oslňující akrobatické výkony a samozřejmě celý ansámbl „živoucích kuriozit“. O tom, že se jedná o představení skutečně ojedinělé, pak svědčí i fakt, že celý projekt The Greatest Show je dílem českého producenta Jiřího Petera, který nejenže je autorem scénáře a režie (společně s Hanou Hoškovou), ale jako jediný na světě je vlastníkem práv na jeho uvedení.

Vedle dvojice zpěváků Jana Kříže a Martina Šemíka, kteří se dělí o hlavní roli P. T. Barnuma, se diváci mohou těšit na Petru Vraspírovou, která ztvárňuje principálovu manželku. Živý doprovod celého představení obstará orchestr pod vedením kapelníka Aleše Hávy, netradiční rytmickou posilou jsou také Tokhi & The Groove Army. Temperamentní dechovka Lovesong Orchestra s kapelníkem Tomášem Průšou pak vezme do svých rukou originální úvod.

31. 10. 2019Filmový hit ožívá v pražské Hybernii. Vyhrajte vstupenky na unikátní představení „The Greatest Show“

Pokud byste si chtěli Barnumův příběh a také skvělé písně z dílny oscarové dvojice Benj Pasek & Justin Paul vychutnat v divadelní podobě, aktuálně máte jedinečnou příležitost. Po úspěšné premiéře, která proběhla počátkem letošního roku, se totiž The Greatest Show na prkna divadla Hybernia vrací s dalšími termíny představení – těmi nejbližšími jsou 11. 11. 2019 a 18. 12. 2019, a to jak v čase od 17.00, tak i od 20.00.

V případě, že správně odpovíte na otázku: „Která píseň ze snímku Největší showman si vysloužila nominaci na Oscara?“ můžete vyhrát 2x2 vstupenky na The Greatest Show (1x2 vstupenky na termín 11. 11. 2019 od 17.00 a 1x2vstupenky na termín 18. 12. 2019 od 17.00). Správné odpovědi zasílejte do středy 6. 11. 2019 na e-mailovou adresu marketa.bednarova@surikatapr.cz. Vítězové budou o výhře informování e-mailem.