VÍKENDOVÁ SOUTĚŽ: Vyhrajte dva lístky na představení Úplné zatmění s Matějem Stropnickým a Danem Krejčíkem

Již v úterý 21. května se v La Fabrice v Praze odehraje další představení Úplného zatmění v čele s Danem Krejčíkem, Matějem Stropnickým a známou herečkou, kterou však budete muset v rámci naší soutěže odhalit sami.

Přijměte pozvání na večírek pořádaný krásnou Matyldou Verlainovou. Podává se výběrová poezie a nesnesitelné životy. Představí se vám její manžel: populární, uznávaný básník Paul Verlaine a enfant terrible, Arthur Rimbaud. Milostný trojúhelník ve světě, kde láska neexistuje. Lásku je totiž nutné znovu objevit. Příběh prokletých básníků, kteří nedokázali být ani spolu, ani bez sebe. O tom, co je to vlastně umění, kde najít inspiraci a nezničit u toho život všem svým blízkým, ba dokonce i sobě.

Před nedávnem se na našem webu s partnery Matějem Stropnickým a Danem Krejčíkem objevil rozsáhlý rozhovor. Magazín LUI je navštívil přímo na jejich zámku v Osečanech, který si ještě více detailněji budete moci prohlédnout v novém vydání magazínu LUI Living, které vychází začátkem června.

Matěj Stropnický a Daniel Krejčík15. 5. 2019

Oba spolu hrají v zábavné a kritiky oceňované hře Úplné zatmění a my vám teď přinášíme možnost vyhrát dva lístky na úterní představení této hry (21. května, od 19:30) v La Fabrice.

Ve hře je zachycen milostný trojúhelník, který tvoří Daniel Krejčík, Matěj Stropnický a sympatická herečka… Právě její jméno je potřeba odhalit, nápovědu najdete třeba zde. Na stejném odkazu zároveň můžete zakoupit vstupenky.

Otázka tedy zní: Jak se jmenuje herečka, která spolu s kluky tvoří onu milostnou trojici ve hře Úplné zatmění? Své odpovědi zasílejte na janw@lui.cz, a to do pondělního odpoledne. Poté budeme vítěze kontaktovat.

Zdroj: JW