Hana Hegerová bude slavit 88. narozeniny. Přijďte na neopakovatelný narozeninový koncert

20. října oslaví první dáma československého šansonu, Hana Hegerová, 88. narozeniny. A vy můžete být u toho, když české a slovenské hvězdy budou interpretovat největší hity Hany Hegerové.

„Ctím heslo ´nikdy neříkej nikdy´. Nevylučuji tudíž, že třeba někdy v budoucnu ještě přijmu pozvání, abych v programu někoho jiného vystoupila jako host,“ prohlásila Hana Hegerová pro server iDnes.cz, 12. srpna 2011, když oznamovala konec své kariéry.

Pivo jako lék proti kocovině? S těmito babskými radami na „opici“ zaručeně vyzrajete!3. 1. 2022

Pro její fanoušky to byl doslova šok. Žádné loučení, prostě konec. Byť v rozhovoru pro iDnes Hana Hegerová nevyloučila, že se ještě někdy na pódiu objevit může, ovšem pouze jako host. Jestli tím důvodem bude koncert k jejím 88. narozeninám, to se ukáže letos v říjnu.

Narozeniny Hany Hegerové však můžete oslavit na zcela výjimečném narozeninovém koncertě, který Hana Hegerová zaštítila. Hosté budou více než atraktivní.

Lucie Bílá, Hana Zagorová, Lenka Filipová, Jitka Molavcová, Ondřej Ruml, Patrik Děrgel, Zuzana Mauréry, Zuzana Kronerová, Katarína Hasprová, Jana Hubinská, Jana Lieskovská a další. Ti všichni si připravili pouze pro tento večer nezapomenutelné skladby z repertoáru Hany Hegerové.

Hudebního doprovodu se ujme kapela Petra Maláska. Přesně v takovém složení, v jakém dlouhá léta doprovázela Hanu Hegerovou. Pro tuto ojedinělou událost však bude rozšířena o smyčcový kvartet. Koncert podpořila také společnost Petrof, největší výrobce akustických pian v Evropě, která zapůjčila špičkové koncertní křídlo Ant. Petrof.

Koncert se uskuteční přesně v narozeninový den. V neděli 20. října 2019 v pražském Foru Karlín, které bude pouze pro tento večer zahaleno do divadelního hávu. Prostředí, které Hana Hegerová tolik miluje. Vynikající akustika a komfortní prostředí Fora Karlín jsou garancí, že půjde o zcela výjimečnou akci. 

I muži hubnou do plavek! Chcete i vy shodit pár kil a mít do léta vyrýsovaný six-pack? Řešením je ketóza9. 5. 2019

Dveře se v karlínském Foru otevírají v 19:00, samotný koncert pro vzácnou oslavenkyni začíná ve 20:00. Vstupenky v cenách od 790,- Kč jsou již v předprodeji na www.hanahegerova88.cz

Zdroj: JaroEvent Advertoriál