Soutěžte s LUI o vstupenky na pražskou show v rámci RuPaul´s Werq the World tour!

Již příští neděli vystoupí v pražském Kongresovém centru americké drag queens, a to v rámci světového turné RuPaul´s Werq the World Tour. S LUI nyní můžete soutěžit o 4x2 vstupenky!

Autor: Mirka Dobešová / Zdroj: WTW / 6. 4. 2019

Když dva dělají totéž, není to totéž. Přesně to platí i v případě mužů, kteří s make-upem, v šatech a na podpatcích vystupují před publikem jako ženy. V Česku tzv. „travesti show“ vypadá rozhodně jinak než americká podoba této show, jíž se věnují drag queens. Čeští fanoušci televizní reality show RuPaul´s Drag Race to vědí, ostatní se o tom mohou přesvědčit již za pár dní na vlastní oči. Nemáte ještě vstupenky? Soutěžte s námi!

I když v Čechách není RuPaul´s Drag Race takovým fenoménem jako v zahraničí, svou pevnou fanouškovskou základnu tu show rozhodně má. Snad i proto je součástí turné Werq the World také zastávka v pražském Kongresovém centru, a to již 14. 4. 2019. V rámci show se představí osm drag queens, které excelovaly v uplynulých ročnících RuPaul´s Drag Race.

27. 5. 2019Trend: „střízlivé bary“, kde nepodávají alkohol. Zejména mileniálové bujarým večírkům fandí stále méně

Do Prahy tedy dorazí Aquaria, vítězka Drag Race 2018, která se zároveň věnuje také hudební kariéře; Asia O´Hara, která zaujala v 10. sezoně soutěže; Detox, jedna z hvězd páté série RuPaul´s Drag Race, jež se mj. objevila také ve videoklipech Rihanny a Ke$hy; Kameron Michaels, která si díky své perfektní muskulatuře vysloužila přezdívku „The Bodybuilder Barbie“; Kim Chi, jejíž umělecké jméno příznačně odkazuje ke korejskému tradičnímu pokrmu – právě Kim Chi totiž byla v 8. řadě show historicky první drag queen korejského původu prezentující své umění; Monét X Change, jejíž doménou je operní zpěv – tomu se ostatně věnovala také v rámci univerzitního studia; Naomi Smalls, jež mj. natáčí vlastní YouTube seriál „Small´s World“; a burlesque tanečnice a modelka Violet Chachki. Ta se v roce 2017 stala také první drag queen, kterou si jako „tvář“ své reklamní kampaně zvolil výrobce spodního prádla.  

Je tedy jasné, že drag queens jsou skutečně všestranné a také české publikum se má rozhodně na co těšit. Jak navíc již v rozhovoru pro LUI upozornil český tanečník Filip Lacina, který v týmu Werq the World tančí, ani ti, kterým RuPaul´s Drag Race doposud nic neříkal, se rozhodně nemusí bát, že by jim show „nic nedala“. Pobaví se totiž každý – dle Filipových slov i děti. Pokud máte navíc rádi extravaganci, vězte, že zrovna na této akci je vítaná – fanoušci se běžně „vyzbrojují“ rozličnými šílenými modely a blyští se od hlavy až k patě. Tak neváhejte a blýskněte se také!

16. 9. 2019Romeo a Julie byli ve skutečnosti muži. Archeologové rozkryli záhadu „milenců z Modeny“

Nemáte na pražskou zastávku Werq the World ještě vstupenky? Tak soutěžte s LUI! Ve hře jsou 1x2 VIP lístky a 3x2 běžné vstupenky. Pokud byste je chtěli vyhrát, stačí nám na mail redakce@lui.cz (do 8. 4. 2019 do 23.59) zaslat odpověď na otázku: Na kolika evropských pódiích americké drag queens v rámci aktuálního turné vystoupí? Nápovědu naleznete zde. Jména vylosovaných výherců zveřejníme 10. 4. 2019. Přejeme hodně štěstí!