Jak si užívat jídlo a zároveň dostat svoje tělo do formy? Yes Krabičky vám splní obě přání!
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Yes Krabičky / Se svolením

Jak si užívat jídlo a zároveň dostat svoje tělo do formy? Yes Krabičky vám splní obě přání!

Na světě existuje mnoho diet v mnoha variacích, až se v tom člověk může velmi snadno ztratit a dokonce ho z této enormní nabídky může přejít chuť jakoukoliv z nich byť jen zkusit. Pro následujících pár minut tedy na všechny zapomeňme a soustřeďme se pouze na jednu, v moderním a rychlém světě stále populárnější a oblíbenější.
Michal Černý Autor
27. 4. 2023

Touto „trendy“ dietou je tzv. krabičková dieta, která se mnohem častěji dostává do hledáčku těch, kteří chtějí zlepšit své stravovací návyky a dosáhnout zdravějšího životního stylu, ale zároveň nemají čas, nebo schopnosti, na plánování či samotnou přípravu jídel. Podle některých filosoficky uvažujících odborníků je tato forma diety psychologicky nevhodná, neboť tento koncept může naznačovat posun od základní lidské schopnosti – rozhodovat se, co jíst – k pasivitě a předání kontroly nad vlastním tělem a zdravím. Na druhé straně jsou ale krabičkové diety skvělým nástrojem ke zlepšení stravovacích návyků a dosažení konkrétních cílů v oblasti zdraví a kondice, což za trochu dohledu těch, kdo tělu a jídlu skutečně rozumí, rozhodně stojí.

Díky přesně stanoveným porcím a nutričnímu složení je snadnější sledovat příjem potřebných živin a kalorií, zároveň je však důležité dbát na to, aby byla dieta vyvážená a přizpůsobená individuálním potřebám, na což se (kromě dalších věcí) zaměřuje společnost Yes Krabičky, o které si nyní povíme něco víc.

<Path> Neurotrenér radí: 7 důvodů proč nedržet diety a jakými doporučeními se řídit, chcete-li do léta shodit přebytečná kilaZdroj: Jan Vinkler, IG: @janvinkler, FB: /jan.vinkler, mujprotein.cz

Řekni krabičkám Yes!

Říkali jsme si, jak bychom mohli prvotřídní kuchyni přiblížit širší veřejnosti bez toho, aniž by vždy museli navštívit luxusní restauraci a zároveň mohli dosahovat svých fitness cílů. A tak byl nápad na světě! Naším hlavním posláním je připravovat každý den vyvážené a pestré krabičky, díky kterým si splníte vaše fitness cíle s chutí,“ říkají zakladatelé společnosti Yes KrabičkyRadek Hasman a Radek Vítek, kteří jsou ve svých oborech uznávanými autoritami. Jejich slova jsou sice všeříkající, avšak k plnému pochopení přínosu Yes Krabiček si povězme, kdo pánové Hasman a Vítek jsou a co jejich společný projekt konkrétně nabízí.

Radek Hasman je šéfkuchař celého projektu a držitel ocenění Michelin Bib Gourmand (je získáváno za výjimečné jídlo za rozumnou cenu), který má na starosti všechny aspekty týkající se přípravy jídla a celkového zaměření kuchyně.
Radek Vítek je specialista na výživové poradenství a fitness a má v této oblasti již 10leté zkušenosti.

Společně s 15členným týmem nabízí klientům nejvyšší kvalitu, čerstvost a nutričně vyvážená jídla, která se snaží od jiných krabičkových diet lišit jak složením, tak i precizním vzhledem. Protože jak všichni moc dobře víme, vzhled pokrmu určuje dost zásadně, jestli na něj vůbec dostaneme chuť, anebo ho budeme aspoň schopni pozřít. 

Cílem společnosti je stát se jedničkou na trhu ve kvalitě krabičkového stravování a pomáhat lidem dosahovat svých zdravotních a fitness cílů prostřednictvím správné výživy a cvičení.

Cíle a vize jsou krásná věc, je ale potřeba k nim dělat ty správné kroky. A ani to zde rozhodně nechybí.

Kvalita a dostupnost na prvním místě

Zejména složením svého týmu patří společnost Yes Krabičky ke špičkám ve svém oboru, což se odráží hlavně na kvalitě, čerstvosti a zpracování surovin, kdy vám jídlo dorazí domů v takovém stavu, jako by jej před chvílí uvařil ten nejlepší šéfkuchař. A taky, že jo!

Nicméně je tu i další důležitý aspekt, a to jsou na míru vytvořené speciální programy. V nabídce lze najít kupř. program „Profi sport“, který je určený pro profesionální sportovce, program „Naber svaly“ pro ty, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu či mají nadměrný energetický výdej, anebo program „Pro štíhlou linii“, jenž je pro ty, kteří chtějí zredukovat svoji váhu a nastartovat změny v jídelníčku. Programů je celkem 10 a všechny si můžete prohlédnout ZDE.

Pokud byste si nebyli jisti, který z nich si vybrat, nabízí webovky jednoduše vyplnitelnou kalorickou kalkulačku, jež dokáže výrazně napomoct v rozhodování. A jestliže máte navíc alergii na určitou potravinu, nebo si nějakou jenom nepřejete konzumovat (mořské plody, houby apod.), stačí si z nabídky alergenů vybrat, které chcete odstranit a nemusíte se bát, že byste je ve svých krabičkách našli.

Ke kvalitnímu jídlu patří kvalitní dezert

Vzhledem k tomu, že jsou Yes Krabičky z poloviny vybudované na fitness základech, je možné si spolu s krabičkami objednat i nejrůznější doplňky stravy, které ke cvičení a zdravějšímu životnímu stylu již neodmyslitelně patří. Řeč je o proteinech, vitamínech, aminokyselinách či spalovačích tuků. Samozřejmě, pokud ani zde si nejste jisti vhodností užívání, nebo nevíte, jak a s kterým jídlem doplňky zkombinovat, můžete společnost kontaktovat emailem či telefonicky a na vše podstatné se zeptat.

Co se týká sladké tečky, bez ní si svůj pokrm většina z nás ani neumí představit. A proto Yes Krabičky, v rámci své filosofie, nabízí proteinové tyčinky, kaše, sušené ovoce či arašídová másla a krémy.

To vše samozřejmě ve vysoké kvalitě a od vyhlášených výrobců, kterým nedělá problém sbírat jednu pozitivní recenzi za druhou. 

Tipy redakce

Věrnost se vyplácí… doslova

Yes Krabičky si moc dobře uvědomují, že se v dnešní době počítá nejen každá kalorie a každý gram cukru, ale také každá koruna. I v tomto myslí na svoje zákazníky, kterým nabízí velmi slušný věrnostní program. Jak funguje? Jednoduše. Pokud si vytvoříte zákaznický účet, dostanete za každou korunu z objednávky 1 bod, přičemž po nasbírání určitého počtu bodů je můžete proměnit na slevu, která může dosáhnout až 2000 Kč za nákup!

Ve výše uvedeném odkazu se zároveň dozvíte, jak se do věrnostního programu zaregistrovat a jak ještě jinými způsoby získat body navíc. Není to ale vůbec nic těžkého a nesplnitelného.

A možná vás napadá ještě jedna otázka. Co když mám rozjetý program, jsem kupř. v polovině a z jakéhokoliv důvodu potřebuji pauzu? Ani na takové případy se v Yes Krabičkách nezapomnělo, a proto můžete kdykoliv pomocí jednoduchého formuláře odběr krabiček pozastavit.

Další důležitý dodatek, Yes Krabičky zatím působí pouze v Praze, přičemž objednané krabičky i doplňkové zboží vám může být dovezeno (což platí i pro přilehlé okolí), anebo si jej můžete vyzvednout na některém ze sjednaných výdejních míst.

<Path> FOTO: Ochutnali byste gin s příchutí mravenců? A co třeba česnekovou zmrzlinu?Zdroj: Pinterest, Men's Health, Neatorama

Doporučení a shrnutí na závěr

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv dietu či způsob stravování, vždycky pamatujte na to, že nic nejde tak jednoduše zobecnit. Každé tělo je jiné a pokud něco skvěle funguje pro někoho, kdo je vám fyzicky podobný, neznamená to automaticky, že to samé se bude dařit i vám. I z tohoto přesvědčení může vzniknout mnoho nepříjemností a zklamání, které dokáží od změny stravovacích návyků odradit spoustu lidí.

Před tím, než se pustíte do radikální změny jídelníčku, konzultujte vše s odborníkem a zjistěte si, jaké potraviny jsou pro vás vůbec vhodné a přínosné, a to vzhledem k vaší konkrétní situaci. Svůj postup můžete probrat i skrze naši infolinku či email. Předejdete tím mnoha případným omylům a slzám, kdyby se vám náhodou nedařilo tak, jak jste si představovali.

Zároveň také nezapomínejte na to, že potřebnou součástí každé změny stravování je i větší či menší změna životního stylu a uvažování, tedy jednoduše, můžete mít dietu jakou chcete, ale pokud trávíte skoro celý den na židli či gauči, nehýbete se, nejste ochotni celému procesu nijak napomáhat a jste neustále ve stresu, nepomůže ani ta nejdokonalejší strava na planetě.

 

Zdroj: yeskrabicky.cz, FB: YES Krabičky

Populární
články

Kush je příčinou nespočtu hospitalizací i úmrtí
TĚLO & MYSL

Nová droga známá jako kush dělá z lidí zombie. Je levná, dostupná a mnohé ji spojuje s kontroverzním HHC

Autor: Mirka Dobešová
Michal Novotný
AKTUALITY

„Chudák“ bílý heterosexuální muž Michal Novotný řekl svůj názor a dostal za to facku na sítích. Homofob přece není, když to sám říká

Autor: Martin Lyko
Měli by být generací, která je otevřená všemu, feminismus se ale mladým mužům nelíbí
LIDÉ

Feminismus přináší víc škody než užitku, tvrdí mladí muži. Být mužem je dle nich těžké. Progresivněji myslí i senioři, ukázal výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Kolik designů dokážeš smíchat, tolikrát jsi člověkem
Trendy & Styl 2024

Jaké jsou letos trendy bytového designu? Porovnali jsme nabídku čtyř velkých hráčů na trhu!

Autor: Michal Černý
Pro Adélku zaběhl dokonce 770 km v rekordním čase 6 dní, 19 hodin a 15 minut
LIDÉ

Uběhl 770 kilometrů za 6 dní. Tomáš Štverák pochází z Beskyd, závodí ale v různých koutech světa

Autor: Rozálie Růžičková
Gayové jsou nároční, víc než fyzické aspekty jim ale vadí arogantní chování
LIDÉ

Nemůžete si najít chlapa? Začněte být hodní na servírky a zahoďte žiletku, říkají gayové. Svěřili se, co je na mužích nejvíc odpuzuje

Autor: Martin Lyko
Mokré sny jsou přirozenou součástí mužského života
TĚLO & MYSL

Proč mají muži mokré sny? Erotické snění ani absence ukojení nejsou podmínkou, říkají odborníci. Poluce ovšem není jen „výsadou“ mužů

Autor: Martin Lyko
„Vždycky byl v něčem jiný, jako by jeho vysílač byl obrácený na druhou stranu," říká o Mikym Luboš
LIDÉ

„Jako by fungoval na úplně jiných vlnách než já. Ukázal mi fotku kluka a já se začal smát,“ říká muž o coming outu svého kamaráda

Autor: Irena Piloušková
Jedli naši předci převážně maso?
TĚLO & MYSL

Maso (ne)dělá člověka: Paleo strava je blud, naši předci sice lovili, ale mnohem víc sbírali. V jejich jídelníčku převládaly rostliny

Autor: Mirka Dobešová
Wu wei je možná starý přes dva tisíce let, na jeho aktuálnosti to ale nic nezměnilo
TĚLO & MYSL

Jak dosáhnout úspěšného života vymysleli v Číně už před 2000 lety. Koncept „wu wei“ spočívá v nicnedělání

Autor: Martin Lyko

E-Shop