Bezchybně oholená tvář bez podráždění i perfektně zastřižené vousy: při výběru holicího strojku se vyplatí vsadit na německou kvalitu. Nejmodernější strojek Braun zaručí maximální výkon i komfort
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Braun/se svolením

Bezchybně oholená tvář bez podráždění i perfektně zastřižené vousy: při výběru holicího strojku se vyplatí vsadit na německou kvalitu. Nejmodernější strojek Braun zaručí maximální výkon i komfort

Hladce oholená tvář bez jediného zapomenutého vousu, pořezání nebo podráždění – tak přesně takové oholení si naše pokožka zaslouží. Dokonalé oholení si ovšem žádá dokonalý holicí strojek. Takový, který pleť zanechá sametově hebkou, bez rudých skvrn (nebo snad i krvavých důkazů holení). Péči jako z nejvyhlášenějšího barbershopu si můžeme dopřát v pohodlí domova díky novince ve světě holicích strojků. Německá legenda Braun představila řadu Braun Series 9 Pro+, která slibuje maximálně komfortní péči a také design, který neudělá ostudu žádné koupelně.
Redakce Redakce Autor
4. 6. 2024

Už žádné opakované tahy strojkem nebo zapomenuté vousy

Dosáhnout dokonale oholené tváře není nic snadného zejména na zrádných místech, jako je třeba brada nebo krk. Někdy nezbývá než problematická místa, kde se vousy nechtějí poddat, přejet holicím strojkem víckrát, jenže tím se pochopitelně zvyšuje riziko podráždění pleti. A kdo má pokožku citlivou, ten se tomu chce vyhnout. Německý výrobce holicích strojků Braun má proti opakovaným tahům i nepoddajným vousům recept v podobě hned několika vychytávek, kterými se jeho nejnovější elektrický holicí strojek pyšní.

Braun Series 9 Pro+ má výkyvnou hlavici se sklonem až 40°, která se perfektně přizpůsobí liniím obličeje a krku a maximálně se přiblíží k pleti. Hlavice se navíc otáčí do deseti různých směrů, a pokud potřebujeme, lze ji zafixovat v poloze, která nám vyhovuje nejvíc. Bezchybné oholení dál zajišťuje technologie AutoSense. Díky ní strojek automaticky přizpůsobuje svůj výkon hustotě vousů na různých místech pleti a jeho pět synchronizovaných holicích prvků ProShave včetně břitu ProLift Blade nevynechá ani jediný vous. Díky tomu není nutné ani jedno místo přejíždět znovu. A je jedno, jestli máme vousy krátké nebo dlouhé. Nejmodernější holicí strojek vývojáři Braunu navrhli tak, aby všechny součásti holicí hlavy odstranily vousy až na 0,05 milimetru a poradily si i s těmi, které rostou různými směry.

A protože některé vousy dokážou být pořádně zákeřné, vybavil Braun holicí strojek i systémem HyperLift & Cut. Ten si poradí i s vousy, které jsou přitisknuté k pokožce a běžným strojkům snadno uniknou. Braun Series 9 Pro+ je ale nadzvedne a poté zastřihne.

Zapomenout nesmíme ani na technologický prvek Skinguard, který ocení zejména muži s citlivou pokožkou se sklonem k podráždění. Holení pleť namáhá, a je proto potřeba používat nejen kvalitní kosmetiku, ale nepodcenit ani samotný holicí strojek. Novinka od Braunu je k pleti šetrná a pomáhá eliminovat nepříjemné podráždění po holení, při navrhování totiž mysleli i na ty, kteří se potýkají s pokožkou se sklony k zarudnutí.

Tipy redakce

Nejen dokonalé oholení, ale i perfektní zastřižení vousů

Husté, tvrdé, rostoucí do všech směrů – i takové vousy je možné dokonale upravit. Holicí strojek Braun Series 9 Pro+ totiž disponuje i zabudovanou technologií pro bezchybný styling. Zastřihovač ProTrimmer se pyšní chirurgickými břity z nerezové oceli, které zajistí přesné zastřižení a navíc vydrží ostré po celá léta.

A když už jsme u životnosti – trendem současnosti je důraz na šetrnost nejen vůči životnímu prostředí, ale i našim peněženkám. Řešením je proto kupovat kvalitní výrobky, které vydrží. Jenže dokáže být holicí strojek i po pár měsících nebo dokonce letech stále jako nový? Ano, a to díky dobíjecí stanici SmartCare 6v1, která strojku zajistí perfektní péči. Holicí strojek totiž nejen automaticky a hygienicky čistí, ale navíc prodlužuje životnost břitev, optimalizuje jejich výkon, rychle je vysuší a strojek i nabije. Takže stačí stisknout jedno tlačítko a holicí strojek je zase jako nový. Chytrá není jen dobíjecí stanice, ale i samotný strojek. Ten totiž svého majitele sám upozorní, že potřebuje vyměnit hlavici. A jakmile ji vyměníme, je zase jako nový. A kdyby ne, německý výrobce poskytuje pětiletou záruku.

<Path> 5 beauty kroků, se kterými si pana Božského otočíte okolo prstu!Zdroj:

SmartCare je zkrátka velmi chytrá nabíječka. Motor strojku s 10 000 sonickými vibracemi pohání vestavěná Li-Ion baterie, která se ve stanici SmartCare dobije a zajistí až šedesát minut holení.

Některé modely řady Braun Series 9 Pro+ jsou navíc vybaveny i pouzdrem Power Case, které dokáže holicí strojek dobíjet až měsíc, aniž by bylo nutné ho zapojit do zásuvky. Je to tak skvělá volba pro všechny, kteří rádi cestují mimo civilizaci v podobě elektrických zásuvek, a přesto chtějí vypadat upraveně. Anebo třeba pro ty, kteří nechtějí být ráno překvapení vybitým strojkem.

Elegantní design pro elegantního moderního muže

Funkčnost je samozřejmě důležitá, ale kdo by se nechtěl obklopovat krásnými věcmi. A tak Braun myslel i na elegantní nadčasový design, který neudělá ostudu žádné koupelně. Je totiž i stoprocentně voděodolný a jeho konstrukce dovoluje používání za sucha, ale i za mokra ve sprše. Takže ho v koupelně můžeme používat kdekoli.

Díky Braun Series 9 Pro+ tak můžeme zapomenout na opakované tahy strojkem při holení, které způsobují podráždění pleti. Tenhle strojek si hravě poradí se všemi typy vousů. Jediným tahem zajistí dokonale hladkou pleť bez poranění a je jedno, jestli odstraňuje jednodenní, třídenní nebo sedmidenní strniště.

Zdroj: Braun, braun.cz

Populární
články

Suvenýry si na dovolené raději kupte...
SUMMER VIBES

Bačkory, župan, fén či ručníky – co si lze při odjezdu z dovolené vzít z hotelového pokoje a co je už přes čáru?

Autor: Mirka Dobešová
Ne každý podpatek musí úplně škodit
TĚLO & MYSL

Skutečně podpatky nohám i zádům jen škodí? Vědci nově doložili, že jeden typ podpatků zdraví prospívá. A nosit by je měli i muži

Autor: Mirka Dobešová
Podle učitelky žákovské kolektivy odlišnosti zvládají zpracovat
LIDÉ

„Místo výuky dětí o homosexualitě a trans lidech je učme o sexu,“ vyzývá učitelka a přidává i překvapivé zkušenosti s trans žáky

Autor: Mirka Dobešová
Průzkumy opakovaně potvrzují, že manželství je tím nejdůležitějším pro pocit štěstí
LIDÉ

Peníze štěstí nezaručí. Receptem na spokojený život je manželství, potvrzují výzkumy

Autor: Mirka Dobešová
Plavání bez plavek je oblíbená kratochvíle, ovšem pobyt na sluníčku bez plavek není bez rizik
SUMMER VIBES

Chystáte se vyrazit opalovat „na ostro“? Nezapomeňte věnovat potřebnou péči vašemu nádobíčku, jedině tak se vyhnete velkému utrpení

Autor: Mirka Dobešová
Téměř polovina lidí z generace Z uvádí, že se necítí být plně heterosexuální. Co to v budoucnu přinese?
AKTUALITY

Téměř polovina lidí ve věku 18 až 24 let není „zcela heterosexuální“, ukazuje nový průzkum

Autor: Michal Černý
Štěpán Ježek alias DJ Tokátko a Matyáš Sichrovský – duo, které se posledních několik měsíců snaží dát Radosti FX novou tvář
KULTURA

„Aby k nám lidi chodili jen proto, že jde o Radost, to je musíme zase naučit. Tentokrát chceme jít spíše komunitní cestou,“ shodují se majitel hudebního klubu Radost FX Matyáš Sichrovský a produkční Štěpán Ježek

Autor: Michal Černý
I lenoši mohou být výkonní, jen musí vědět, jak na to
TĚLO & MYSL

Pět snadných triků pro lenochy, jak zvýšit vlastní výkonnost. Odkládání úkolů „na potom“ už nebude mít šanci

Autor: Mirka Dobešová
Ikonické boty, které se pro mnohé staly životním stylem
STYL

Měsíc hrdosti je vždy bohatý na nové kolekce, ani výrobce ikonických tenisek letos nezahálel

Autor: Michal Černý
Letní měsíce údajně prospívají nejen celkovému vzhledu, ale i intimním partiím
TĚLO & MYSL

Teplé letní dny prý svědčí mužskému nádobíčku. Je „letní přirození“ jen toužebné přání, nebo realita?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop