Takhle voní úspěch! Přičichněte si a inspirujte se
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Mercedes-Benz, se svolením

Takhle voní úspěch! Přičichněte si a inspirujte se

Když se řekne Mercedes-Benz, co si představíte? Luxusní auto s typickou trojcípou hvězdou? To je správně! Ovšem tato dlouhodobě spolehlivá značka s puncem elegance a moderního luxusu už dávno (v roce 2012) rozrazila i dveře světa kosmetiky. A to ve velkém. Žádné nenápadné pokusy „na zkoušku“. Rovnou jedna pecka za druhou – vůně do auta (samozřejmě), svíčky, difuzéry… A když jsme u těch vůní, nechybí ani parfémy.
Redakce Redakce Autor
20. 6. 2023

Historie značky Mercedes-Benz se začala psát již roku 1886. U jejích vozů jsme zvyklí na elegantní tvary, s citem dotažený design a stavění na tradici prolnuté historií. Pokud vás zajímá, jak se tvoří parfém takto renomované značky, není to od produkce automobilů vlastně svým způsobem daleko. I zde platí: „To nejlepší, nebo nic.“

A jsme zase zpátky u oné trojcípé hvězdy. Než se dostaneme k tomu, jak vlastně parfémy voní (a na to si fakt počkejte!), nemohli jsme si neprohlédnout flakonky. Abyste si dokázali představit, o čem je tu řeč, pojďme si zpracování přiblížit třeba na Mercedes-Benz SIGN pro muže.

Ten má snad všechno, co si můžeme ve světě parfémů přát. Už když si jej vyhlédnete, nelze si nevšimnout, do jaké „stáje“ tenhle krasavec patří. Typický stříbrný kruh s hvězdou hraje prim. Ale to není všechno. Inspirativní a jedinečný design kombinuje barvy a textury, takže druhého zážitku se vám dostane, jakmile si flakonek potěžkáte a přejedete po jeho povrchu bříšky prstů. Cítíte to? To je luxus! Harmonický, ergonomický, praktický, a navíc ještě inovativní. V Mercedes-Benz se opravdu činili!

Na specificky tomto parfému pracoval mistr parfumér Olivier Cresp více než rok a kromě toho, že je výsledek opravdu vyšperkovaný, je taky ekologicky zodpovědný.

Tipy redakce

Když se zaměříme na tóny, tak ve vysokých najdeme silný kardamon, hořký grep a křupavou závislost na jablku. Střední jsou tvořeny aromatickou levandulí, elegantními listy fialky a pomerančovým květem. A v nízkých navodí klid fazole tonka s bílým pižmem v kontrastu s pačuli a kašmírovým dřevem. Hotová mozaika dokonalosti!

Jak jste jistě již zaznamenali, SIGN není jediný parfém od Mercedes-Benz. Jistě jste už slyšeli o nepřehlédnutelném parfému ULTIMATE. Ten je tvořen hlavou z lavandinu a cedrového listu. V srdci má jablko a muškátový ořech a v základu zavoní jantar a pačuli. Muž, kterému je tento parfém blízký, je stylový a kromě tvrdé práce i ví, co je to relax. Jeho vůně je také taková – dokonale vybalancovaná. Jde o parfémovou vodu povýšenou údernou mantrou: „Nejlepší, nejvyšší!“ Jde o příslib nezapomenutelných vzpomínek. Symbol elegance a maskulinity. Odhodlání žít život na plno a svobodně. For Men Ultimate je typická vůně pro všechny výjimečné okamžiky, na kterých záleží víc než na čemkoli jiném.

<Path> Byl stanoven nový český rekord. Stojí za ním Elektromobil EQSZdroj: Mercedes-Benz

A co ženy?

Dámám rozvoní den RED v příznačně červeném flakonku s přitažlivě oblými tvary. Tento parfém vyjadřuje samotnou podstatu ženskosti.

Zdůrazňuje jedinečnost a šarm. Silná a sebevědomá žena, která si tuto vůni vybere, má v sobě něco hypnotického a rozžhaveného. A tak je jasné, že i když je hlava tvořena jemnými třešňovými květy, pistáciemi, mandarinkou a hruškou, základ je v zemitém santalovém dřevu, tonka fazoli, benzionu a pačuli. Srdce je pak opět jemné: tvořené jasmínem a gardénií. Taková je smyslná, elegantní vůně s nebývalou a nezapomenutelnou silou.

Club BLACK (for Men)

Přidat se můžete také do klubu BLACK. Světa, který se nepodobá žádnému jinému. S těmi nejexkluzivnějšími a nejnávykovějšími čichovými vjemy. Očichejte si je, ponořte se do jednotlivých tónů bergamotu (hlava), jasmínu, kadidla (srdce), ambroxanu, benzoinu, vanilky a dřevin (základ) a rozeznávejte jednotlivé složky. Takový luxusní relax si zaslouží všichni úspěšní s citem pro styl. Mercedes-Benz je značka, která je dlouhodobě spojena s elegancí a nadčasovostí. Přičichněte si. Takhle voní úspěch!

Zdroj: Mercedes-Benz Perfumes, IG: @mercedesbenz.parfums.czsk

Populární
články

Przní se kvůli nebinárním lidem čeština? Podle odborníků se jazyk vyvíjí neustále a změny jsou tedy přirozené
LIDÉ

Vysvětleno: Nebinární lidé a čeština. Aneb měli bychom namísto „Martin přišel“ nově psát „Martin přišelx?“

Autor: Mirka Dobešová
Bionický pensi vrátí erekci i těm, kterým jiná lečba nepomáhá
TĚLO & MYSL

Bionické penisy pomáhají mužům s poruchami erekce a nejen jim. Před „akcí“ je stačí nafouknout a zachrání i ty, kdo o úd přišli úplně

Autor: Martin Lyko
Vzájemná masturbace je důležitou součástí sexuální spokojenosti
HOT!

Vzájemná masturbace je klíčem ke šťastnému sexuálnímu životu, tvrdí vědci. Oproti sexu má navíc hromadu výhod

Autor: Martin Lyko
"Často klientkám jen naslouchám. Neplatí si mě vždy jen pro sex"
PODCAST

Profesionální společník Tom (34): Mé klientky mi platí 4 tisíce na hodinu. Jde o dobře situované ženy ve středním věku. Ne vždy dojde na sex

Autor: Jakub Starý
Petr Kavrentzis vedle svého nápadu
LIDÉ

„Projekt vznikal ‚odspodu‘, od zaměstnanců. Pro finance jsme sahali do rezerv,“ prozrazuje o výrobě duhového auta Enyaq Respectline autor nápadu ze Škoda Auto

Autor: Martin Lyko
Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt
TĚLO & MYSL

Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt

Autor: Irena Piloušková
Mnoho z těch, kdo jsou donuceni podstoupit nelidské praktiky v ruských „nápravných“ centrech, nedokáže o svých zážitkých promluvit
AKTUALITY

„Nutili mě vykastrovat prase“, popisuje trans žena praktiky, kterým musela čelit během tzv. konverzní terapie v ruském „nápravném“ zařízení

Autor: Martin Lyko
Panoramatický vlak Bernina Express u ledovce Morteratsch. © Rhätische Bahn
Travel Trends 2023

Váháte, kam na pozdní letní dovolenou? Zde je několik důvodů, proč byste měli jet do Švýcarska

Autor: Michal Černý
Na co se ptát na prvním rande? Co radí byznysové médium, láskyplný web, stránka pro mladé nebo samotný Grindr?
FUN

Na co se ptát na prvním rande? Co radí byznysové médium, láskyplný web, stránka pro mladé nebo samotný Grindr?

Autor: Irena Piloušková
Převlékání mužů za ženy bylo v Londýně 18. století docela běžné
LIDÉ

Princezna Serafína nepatřila do královské rodiny, jako drag queen se ale vepsala do historie. Jaká byla britská gay kultura 18. století?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop