Force Marine: Zažijte sílu moře na vlastní kůži
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Sensualite/ Se svolením

Force Marine: Zažijte sílu moře na vlastní kůži

Když se muži zeptají svých partnerů či partnerek, co je na nich kromě fyzické přitažlivosti nejvíce sexy, bude jedna z častých odpovědí vůně. Ať už ona pověstná „chlapská“ anebo jakákoliv dodatečně přidaná, jež lahodí čichu tázaného. A přesně pro tu skupinu, která na svém partnerovi miluje vůni především přírodního charakteru, vyvinula kosmetická společnost Thalgo produkty pro muže s názvem Force Marine.
Michal Černý Autor
6. 6. 2023

Ještě než si o Force Marine povíme více, pojďme si představit značku Thalgo, tedy z čeho vyrábí své produkty, jakou filosofií se řídí, a proč byste měli právě této kosmetické řadě pro muže věnovat pozornost.

Tipy redakce

Thalgo – Zrozena z oceánů

Thalgo je značka, která se specializuje na vytváření účinné kosmetiky a doplňků stravy založených na obsahu mořských řas a bohaté mořské vody plné minerálů a stopových prvků. Pro zpracování mořských řas používá speciální techniku mikronizace, která umožňuje, aby se jejich aktivní látky co nejlépe vstřebávaly do pokožky, přičemž jedním z nejdůležitějších patentů značky je postup zvaný Micronised Marine Algae®.

Doktor farmacie André Bouclet vyvinul jedinečný proces drcení mořských řas, který umožňuje uvolnit bohatství účinných látek působících v řasách. Tento patent je založen na kombinaci tří mikronizovaných mořských řas, které se předepisují na různé kožní, revmatické a oběhové potíže. Thalgo se tak stala první laboratoří specializující se na léčbu pomocí mořských řas a vytvořila přírodní mořskou kosmetiku. Moře totiž představuje nekonečný zdroj bohatství a úžasných procesů, je místem vzniku prvních forem života na naší planetě a dodnes je jedním z nejcennějších a nejméně prozkoumaných ekosystémů. Thalgo si je vědoma této hodnoty moří a využívá ji k vytváření inovativních produktů, které mají příznivý vliv na krásu a zdraví pokožky.

Značka Thalgo tedy vždy dbala na ochranu životního prostředí a mořského dna. Její přístup k biodiverzitě a ochraně moří a jejich bohatství je dokonce striktně zakotven v interních pravidlech. Sběr mořských řas probíhá odpovědně a dlouhodobě, přičemž společnost pečlivě sleduje reprodukční cykly pomocí satelitního monitorovacího systému.

Thalgo se považuje za ochránce přírody a aktivně se zapojuje do dlouhodobě udržitelného rozvoje. Kromě moří a oceánů uplatňuje tyto zásady také ve svých továrnách na pevnině, které jsou vybaveny solárními technologiemi i špičkovými čističkami a získaly certifikát ECOCERT.

Značka se snaží minimalizovat ekologickou stopu výběrem materiálů s nejmenším dopadem na životní prostředí. Podepsala pakt, který garantuje bezpečnost receptur, a to včetně absence parabenů, minerálních olejů, propylenglykolu, GMO a ingrediencí živočišného původu s výjimkou včelího vosku a kolagenu.

Výzkumný tým Thalgo neustále objevuje nové možnosti využití mořských řas a dalších mořských surovin pro kosmetické účely. Díky jejich odbornosti a vášni pro moře vznikají produkty, které poskytují pokožce výživu, hydrataci a ochranu.

<Path> Svět krásy propadl gelu z aloe vera. Elixír mládí si ale doma můžete snadno vyrobit i vy!Zdroj: Food.ndtv.com, Medicalnewstoday.com, Everydayhealth.com

Ochrana světa pro budoucí generace

Kromě péče o pokožku se Thalgo také angažuje v ochraně a obnově mořského prostředí. Spolupracuje s vědeckými institucemi a organizacemi zaměřenými na ochranu oceánů a života v nich. Značka aktivně podporuje projekty na obnovu korálových útesů a sleduje stav mořského života.

Uvědomuje si, že udržitelnost je klíčová pro budoucnost naší planety. Proto se zavázala k minimalizaci svého ekologického dopadu v celém výrobním procesu. Společnost využívá obnovitelné zdroje energie, recykluje odpady a zavádí opatření ke snižování emisí skleníkových plynů. Díky těmto iniciativám se Thalgo stala příkladem pro další kosmetické značky v oblasti udržitelného podnikání.

Force Marine – Řada mořské péče pro muže pro posílení pleti a proti stárnutí

Speciální řada Force Marine (Mořská síla) přináší mužské pleti intenzivní revitalizaci a stimulaci pokožky. Produkty jsou navrženy tak, aby odpovídaly speciálním požadavkům mužské pleti, která je silnější, má tendenci se mastit a je namáhaná každodenním holením.

V rámci této řady je využit unikátní extrakt z mořské řasy nazvaný Algue Bleue Vitale®. Tento extrakt je získáván z řasy Aphanizomenon Flos Aquae, která roste ve slavném jezeře Klamath Lake v centru jižního Oregonu v USA. Jezero známé mezi místními také jako „léčivé jezero“ poskytuje ideální prostředí pro růst této mikrořasy, jež je v souladu s filosofií značky sbírána s ohledem na biologickou diverzitu.

<Path> Koloběžky jsou opět hitem, tentokrát ale ty elektrické, určené dospělým. Proč by vám tento moderní dopravní prostředek neměl scházet?Zdroj: betterhealth.vic.gov.au, redakce, LAMAX/spolupráce

Aphanizomenon Flos Aquae je mikrořasa s revolučními revitalizačními vlastnostmi pro pokožku. Obsahuje unikátní kombinaci látek, které podporují buněčnou obnovu a bojují proti prvním známkám stárnutí. Tato řasa má energizující účinek a pomáhá uklidňovat stresované buňky, čímž zvyšuje účinnost dalších aktivních složek. Výsledkem je podpora buněčné obnovy a prokazatelné anti-aging účinky.

Stejně jako u ostatních produktů Thalgo, i pro tuto pánskou řadu byly vybrány obaly s ohledem na jejich recyklovatelnost a udržitelnost. Tuby jsou vyrobeny z technicky recyklovatelného plastu a obsahují alespoň 50 % recyklovaného plastu. Krabičky jsou z kartonu pocházejícího z lesů s udržitelným hospodařením a jsou potištěny rostlinnými inkousty.

Thalgo tak nejenže poskytuje mužům výkonnou a příjemnou kosmetiku pro péči o jejich pleť, ale zároveň se zavazuje k ochraně životního prostředí a udržitelnému podnikání. Lépe už to snad ani nejde!

Zdroj: sesnualite.cz, sciencedirect.com, IG sensualitecz

Populární
články

Speciální nápoj by pomohl i řidičům, kteří si dali pivo, ale potřebují zase rychle vystřízlivět
AKTUALITY

Přepískli jste to s alkoholem? Vědci vytvořili drink, který snižuje hladinu alkoholu v krvi. Za půl hodiny vystřízlivíte o 50 %

Autor: Martin Lyko
Ženský a mužský mozek? Mýtus!
TĚLO & MYSL

Nic jako „ženský“ a „mužský“ mozek neexistuje, není ani důvodem, „proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“, dokazuje výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Muži prý psychickými potížemi trpí méně často než ženy - faktem ale je, že o nich spíš jen tolik nemluví
TĚLO & MYSL

Deprese a úzkosti na každém kroku: většina Čechů zažívá psychickou nepohodu, nejvíce mladí lidé a ženy. Proč muži své problémy zastírají?

Autor: Mirka Dobešová
Vánoce mají být hlavně symbolem radosti
TĚLO & MYSL

Máte problém vybrat vánoční dárek? Nebojte, je to jednodušší, než si myslíte!

Autor: Michal Černý
„Gay“ sice znamená „veselý“, ale tahle identita s sebou nese větši pravděpodobnost depresí a dalších duševních problémů
LIDÉ

Teplý, duhový a deprimovaný: Proč jsou deprese a další psychické poruchy u LGBT+ lidí tak časté

Autor: Martin Lyko
Busta císaře Elagabala
AKTUALITY

Nebyl to muž, ale transgender žena, tvrdí o krutém římském císaři britské muzeum. O vládci Elagabalovi tak mluví v ženském rodě

Autor: Martin Lyko
Nejlepší plastika je taková, která nevypadá jako plastika – tímto směrem se ubírá současný trend estetické medicíny
TĚLO & MYSL

VIDEO: Animace ukázala, jak špatně mohou dopadnout plastické operace. Co se může zvrtnout a proč někdo nepozná, že už má dost?

Autor: Martin Lyko
I dnes někteří žijí "dvojí život"
LIDÉ

„S partnerem žiju dva roky, že jsem gay, ale mí rodiče nevědí,“ shrnuje Václav. Netolerantní rodinu ale nemá, v čem je problém?

Autor: Mirka Dobešová
Pobyt v přírodě může být velmi obohacující
TĚLO & MYSL

Pravidlo 20-5-3 zajistí lepší psychickou pohodu, kondici i zdraví. Týká se minut, hodin a dnů, co po tuto dobu přesně dělat?

Autor: Mirka Dobešová
Díky papeži Františkovi se Vatikán více otevírá queer lidem
AKTUALITY

Papež poobědval s transgender ženami. „Cítíme se díky němu víc jako lidé,“ dala se slyšet jedna ze spolustolovnic

Autor: Martin Lyko

E-Shop