VIDEO: Moderátor Honza Musil testoval nový Land Rover Discovery. Jak se mu v něm jezdilo?

13. 11. 2018 18:00 Auto-Moto
VIDEO: Moderátor Honza Musil testoval nový Land Rover Discovery. Jak se mu v něm jezdilo?

Moderátor Honza Musil měl možnost vyzkoušet si zcela nový Land Rover Discovery Sport a vzhledem k tomu, že miluje jak řízení, tak i cestování, jízdu si náramně užíval.

Nejen, že nám sdělil, jaké má podle něj nový Land Rover Discovery Sport výhody a přednosti, ale prozradil také, jestli na něm našel nějaké nedostatky.

2. 12. 2018Nízká hladina testosteronu: Problém, který nebolí

Honza Musil často cestuje po různých evropských místech a nejraději má právě jízdu autem. Vzhledem k tomu, že necestuje jen se svým přítelem Kubou, ale často třeba i s bývalou manželkou, pochvaloval si hlavně velký prostor uvnitř auta, který je pro pohodlnou jízdu zásadní.

26. 11. 2018GALERIE: Češi zachytili ty největší bizarnosti na fotkách. Nebudete se stačit divit

Co se Honzovi na novém modelu značky Land Rover líbilo nejvíc? Pro koho je auto určeno a co všechno se s ním dá dokázat? To vše a ještě mnohem více se dozvíte v následujícím videu!

 

Zdroj: Jan Musil, Albion Cars; VIDEO: Oliver Cuadra
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop