Fenomén Girthmaster: Muž s obřím talentem a honorářem z OnlyFans se stal hitem internetu
News
Zdroj: Adobe Stock

Fenomén Girthmaster: Muž s obřím talentem a honorářem z OnlyFans se stal hitem internetu

Je obrovský, je ohromující a budete na něj koukat s pusou dokořán. Honorář z OnlyFans, kterým se může chlubit muž s přezdívkou Girthmaster, nedá aktuálně spát mnoha ženám ani mužům. Mohutnost příjmů ovšem není to jediné, proč se stal tento Australan internetovým hitem posledních dní.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
25. 4. 2024

Pokud umíte anglicky anebo žijete, dýcháte a byli jste v posledních dnech na internetu, je vám už jasné, o co tady jde. Přezdívka Girthmaster totiž mluví za vše. „Pán obvodu“, jak lze doslovně nick přeložit, totiž opravdu nemá co do činění s pasem tohoto muže. Motivací k uživatelskému jménu na OnlyFans je rozměr, který najdete, ehm, o patro níž.

Pokud vás zajímají konkrétní čísla, máme pro vás na ilustraci jedno. 40 000 až 80 000. To je částka, kterou si Girthmaster dle svých slov vydělá vystupováním na platformě OnlyFans. Nenechte se ovšem zmást, není to suma v korunách, ale v dolarech! Při přepočtu na naši měnu si nová hvězda internetu vydělá za 30 dní asi 1 až 1,9 milionu korun.

Právě informace o jeho příjmech a dalších zajímavostech ze života a kariéry je to, co mu pomohlo k slávě posledních dní. Jaké slávě? Zkuste si vygooglit jeho přezdívku a potkáte pořádnou dávku článků o jeho věhlasu i nadání.

<Path> COREGASMUS: Při některých cvicích a sportech lze dosáhnout speciálního orgasmu. Zažilo jej prý již 10 procent mužské i ženské populace, jen se o tom nemluvíZdroj:

Na OnlyFans patří Girthmaster aktuálně mezi 0,1 % nejúspěšnějších performerů. Kromě masivních vloh pro povolání v oblasti erotického byznysu, které mu dala matička příroda, může za svůj úspěch děkovat i pilné práci. „Typicky natáčím několikrát za týden, stříhám videa a strávím hodně času propagací,“ sdělil v rozhovoru na TikToku. „Odhaduju, že za týden strávím prací asi 60 až 80 hodin.“ Což je určitě víc, než kolik týdně odpracuje většina z nás. Něco nám ale říká, že ani kdybychom mákli dvojnásobně víc než tento sympatický Australan, nehodí nám naše kariéra stejnou sumu.

Radíme proto se s panem Girthmasterem raději nesrovnávat. On se ovšem může, jak ukazují fotografie na jeho X (18+), poměrně dobře srovnávat třeba i s lahví vína. Což je děsivé a ohromující zároveň. Není proto divu, že se internetem začaly šířit memy, které tuto skutečnost zdařile reflektují. A to včetně trefně použitého obrázku jinak nevinného Pikachu. Chudák příšerka, z toho pohledu se zřejmě nikdy nevzpamatuje.

Zklamání pro nás představuje snad jedině fakt, že zmíněný talentovaný pán dává přednost tvorbě obsahu se ženami. Jak se ale říká, „holka může aspoň snít“. Tedy do momentu, než si uvědomí, že velikost může být i pěkný problém. Pěkný. Ale problém.

Zdroj: intomore.com, twitter.com, lui.cz

Populární
články

Sprcha ráno, nebo večer? To je otázka...
TĚLO & MYSL

Sprcha ráno, nebo večer? Odborníci bádali nad tím, co je správně. Jejich zjištění asi nikoho moc nepotěší

Autor: Mirka Dobešová
Nebinarita představuje výzvu jak pro jednotlivce, kteří se s ní identifikují, tak pro zdravotnický systém, který musí najít způsoby, jak jim poskytovat vhodnou péči.
AKTUALITY

„Na nebinaritu nevěřím a vlastně jí ani nerozumím,“ říká přední česká sexuoložka, která se specializuje na trans pacienty

Autor: Michal Černý
Vztahy s otcem nejsou po coming outu ideální
LIDÉ

„O tom, že jsem gay, mám podle mámy raději mlčet. Podle táty je moje orientace nepřirozená,“ popisuje mladík svůj coming out

Autor: Redakce
Vzhledem k tomu, že výstup na horu i pohyb v jejím okolí je je zakázán, moc fotek odtamtud neexistuje
CESTOVÁNÍ

Poznejte Gangkhar Puensum, nejvyšší nezdolanou horu na světě, na kterou již 30 let platí zákaz vstupu

Autor: Michal Černý
Trápí-li vás dlouhodobě neobvyklý zápach moči, rozhodně nic nepodceňujte a okamžitě zajděte k lékaři
TĚLO & MYSL

Neobvyklý zápach moči: Co může znamenat a proč byste jej neměli brát na lehkou váhu?

Autor: Redakce
Je-li čištění intenzivní, může pastu i nahradit
TĚLO & MYSL

Je zubní pasta pro zdraví chrupu nezbytná? Podle odborníků ne – a vznikla jen kvůli zisku výrobců. Zdravé zuby lze zajistit i jinak

Autor: Mirka Dobešová
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
Zážitek z porna může být natolik intenzivní, že ho můžeme začít vnímat jako realitu a být zklamaní z toho, že to pak ve skutečnosti funguje úplně jinak
TĚLO & MYSL

Přestaňte si ničit sebevědomí i tělo na základě toho, co vidíte v pornu. Jeho obsah slouží čistě pro zábavu, není to vzdělávací dokument

Autor: Redakce
Kariéra sexu a peněz vypadá možná lákavě, může být ale pěkně temná
HOT!

5 bývalých pornoherců se svěřilo, jak skutečně probíhá práce před kamerou

Autor: Martin Lyko

E-Shop