Fenomén Girthmaster: Muž s obřím talentem a honorářem z OnlyFans se stal hitem internetu
News
Zdroj: Adobe Stock

Fenomén Girthmaster: Muž s obřím talentem a honorářem z OnlyFans se stal hitem internetu

Je obrovský, je ohromující a budete na něj koukat s pusou dokořán. Honorář z OnlyFans, kterým se může chlubit muž s přezdívkou Girthmaster, nedá aktuálně spát mnoha ženám ani mužům. Mohutnost příjmů ovšem není to jediné, proč se stal tento Australan internetovým hitem posledních dní.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
25. 4. 2024

Pokud umíte anglicky anebo žijete, dýcháte a byli jste v posledních dnech na internetu, je vám už jasné, o co tady jde. Přezdívka Girthmaster totiž mluví za vše. „Pán obvodu“, jak lze doslovně nick přeložit, totiž opravdu nemá co do činění s pasem tohoto muže. Motivací k uživatelskému jménu na OnlyFans je rozměr, který najdete, ehm, o patro níž.

Pokud vás zajímají konkrétní čísla, máme pro vás na ilustraci jedno. 40 000 až 80 000. To je částka, kterou si Girthmaster dle svých slov vydělá vystupováním na platformě OnlyFans. Nenechte se ovšem zmást, není to suma v korunách, ale v dolarech! Při přepočtu na naši měnu si nová hvězda internetu vydělá za 30 dní asi 1 až 1,9 milionu korun.

Právě informace o jeho příjmech a dalších zajímavostech ze života a kariéry je to, co mu pomohlo k slávě posledních dní. Jaké slávě? Zkuste si vygooglit jeho přezdívku a potkáte pořádnou dávku článků o jeho věhlasu i nadání.

<Path> Neuvěřitelná fakta o pornu, díl třetí. Jaké nejšílenější kostýmy se kdy objevily v historii porna? A která hvězda akčních filmů začínala v retro pornografii?Zdroj:

Na OnlyFans patří Girthmaster aktuálně mezi 0,1 % nejúspěšnějších performerů. Kromě masivních vloh pro povolání v oblasti erotického byznysu, které mu dala matička příroda, může za svůj úspěch děkovat i pilné práci. „Typicky natáčím několikrát za týden, stříhám videa a strávím hodně času propagací,“ sdělil v rozhovoru na TikToku. „Odhaduju, že za týden strávím prací asi 60 až 80 hodin.“ Což je určitě víc, než kolik týdně odpracuje většina z nás. Něco nám ale říká, že ani kdybychom mákli dvojnásobně víc než tento sympatický Australan, nehodí nám naše kariéra stejnou sumu.

Radíme proto se s panem Girthmasterem raději nesrovnávat. On se ovšem může, jak ukazují fotografie na jeho X (18+), poměrně dobře srovnávat třeba i s lahví vína. Což je děsivé a ohromující zároveň. Není proto divu, že se internetem začaly šířit memy, které tuto skutečnost zdařile reflektují. A to včetně trefně použitého obrázku jinak nevinného Pikachu. Chudák příšerka, z toho pohledu se zřejmě nikdy nevzpamatuje.

Zklamání pro nás představuje snad jedině fakt, že zmíněný talentovaný pán dává přednost tvorbě obsahu se ženami. Jak se ale říká, „holka může aspoň snít“. Tedy do momentu, než si uvědomí, že velikost může být i pěkný problém. Pěkný. Ale problém.

Zdroj: intomore.com, twitter.com, lui.cz

Populární
články

Suvenýry si na dovolené raději kupte...
SUMMER VIBES

Bačkory, župan, fén či ručníky – co si lze při odjezdu z dovolené vzít z hotelového pokoje a co je už přes čáru?

Autor: Mirka Dobešová
Ne každý podpatek musí úplně škodit
TĚLO & MYSL

Skutečně podpatky nohám i zádům jen škodí? Vědci nově doložili, že jeden typ podpatků zdraví prospívá. A nosit by je měli i muži

Autor: Mirka Dobešová
Podle učitelky žákovské kolektivy odlišnosti zvládají zpracovat
LIDÉ

„Místo výuky dětí o homosexualitě a trans lidech je učme o sexu,“ vyzývá učitelka a přidává i překvapivé zkušenosti s trans žáky

Autor: Mirka Dobešová
Průzkumy opakovaně potvrzují, že manželství je tím nejdůležitějším pro pocit štěstí
LIDÉ

Peníze štěstí nezaručí. Receptem na spokojený život je manželství, potvrzují výzkumy

Autor: Mirka Dobešová
Plavání bez plavek je oblíbená kratochvíle, ovšem pobyt na sluníčku bez plavek není bez rizik
SUMMER VIBES

Chystáte se vyrazit opalovat „na ostro“? Nezapomeňte věnovat potřebnou péči vašemu nádobíčku, jedině tak se vyhnete velkému utrpení

Autor: Mirka Dobešová
Téměř polovina lidí z generace Z uvádí, že se necítí být plně heterosexuální. Co to v budoucnu přinese?
AKTUALITY

Téměř polovina lidí ve věku 18 až 24 let není „zcela heterosexuální“, ukazuje nový průzkum

Autor: Michal Černý
Štěpán Ježek alias DJ Tokátko a Matyáš Sichrovský – duo, které se posledních několik měsíců snaží dát Radosti FX novou tvář
KULTURA

„Aby k nám lidi chodili jen proto, že jde o Radost, to je musíme zase naučit. Tentokrát chceme jít spíše komunitní cestou,“ shodují se majitel hudebního klubu Radost FX Matyáš Sichrovský a produkční Štěpán Ježek

Autor: Michal Černý
I lenoši mohou být výkonní, jen musí vědět, jak na to
TĚLO & MYSL

Pět snadných triků pro lenochy, jak zvýšit vlastní výkonnost. Odkládání úkolů „na potom“ už nebude mít šanci

Autor: Mirka Dobešová
Ikonické boty, které se pro mnohé staly životním stylem
STYL

Měsíc hrdosti je vždy bohatý na nové kolekce, ani výrobce ikonických tenisek letos nezahálel

Autor: Michal Černý
Letní měsíce údajně prospívají nejen celkovému vzhledu, ale i intimním partiím
TĚLO & MYSL

Teplé letní dny prý svědčí mužskému nádobíčku. Je „letní přirození“ jen toužebné přání, nebo realita?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop