Grindr představil rozhraní pro web: Nabízí velké fotky, víc profilů a rychlý útěk, je ale jen pro „vyvolené“
News
Zdroj: Adobe Stock

Grindr představil rozhraní pro web: Nabízí velké fotky, víc profilů a rychlý útěk, je ale jen pro „vyvolené“

Gay seznamka Grindr včera představila novinku – webové rozhraní. Uživatelé tak už nemusí službu používat jen přes aplikaci pro smartphony, ale mohou si rande a známosti domlouvat přes jakýkoliv webový prohlížeč. Služba ovšem není zadarmo.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
11. 5. 2023

Uživatelé Grindru se mohou radovat, seznamka totiž spustila novou funkci, a sice webové rozhraní. Až doposud bylo možné nejpopulárnější platformu pro muže, kteří se touží seznámit s muži, používat jen skrze její vlastní mobilní aplikaci. Nyní je ale možné přihlásit se přes jakýkoliv webový prohlížeč.

Nové webové rozhraní má adresu web.grindr.com a dostupné by mělo být přes všechny běžné webové prohlížeče, a to nejen na počítačích, ale i na mobilních zařízeních. Což je jeden z důvodů, proč Grindr rozhraní spustil. Umožní totiž službu používat i těm, kdo nechtějí nebo nemůžou mít v mobilu nainstalovanou aplikaci. Například když nejsou veřejně vyoutovaní.

Lepší uživatelská přívětivost

Dalším důvodem pro Grindr web je podle společnosti větší uživatelská přístupnost. Webový Grindr totiž zobrazí najednou více profilů ostatních uživatelů (vedle sebe bude 6 obrázků místo 3, které se ukazují na mobilech) a také větší profilové fotky – je totiž optimalizovaný pro velké obrazovky počítačů. Uživatelé tak mohou snadněji prozkoumat každičký detail na snímcích.

Webový Grindr jde také na ruku těm, co mají zálibu v multitaskingu – umožňuje totiž současně chatování a brouzdání seznamem ostatních uživatelů. Během chatování jde navíc používat všechny dostupné klávesové zkratky, nemluvě o tom, že psaní na velké klávesnici je pohodlnější.

<Path> Revoluce ve výuce cizích jazyků? Obstojně francouzsky vás naučí mobilní aplikace!Zdroj:

Schovaný během vteřiny

Zajímavou funkcí webové podoby Grindru je možnost ho okamžitě schovat – má totiž zabudovanou funkci, že když při jeho používání třikrát rychle zmáčknete klávesu escape, zavře se a místo něj se otevře Google. To se bude hodit všude tam, kde nechcete, aby vás někdo na žlutočerné seznamce načapal.

Webové rozhraní má ovšem jednu nevýhodou – nelze si přes něj založit uživatelský profil. Dostupné je pouze přihlášení již existujícím účtem. Lze sice kliknout na tlačítko „sign up“ (založit účet), ale to člověka jen odkáže do obchodů Google Play a App Store.

Tipy redakce

Jen pro „vyvolené“

Grindr web nabízí množství výhod, bude však jen pro „vyvolené“, respektive pro ty, kdo si za službu zaplatí. K dispozici je totiž pouze předplatitelům prémiových Grindr balíčků XTRA a Unlimited. A ty nejsou úplně levné. XTRA začíná na 249,99 Kč za týden, s tím, že je možné koupit i výhodnější varianty se slevami za předplatné na měsíc, čtvrt roku nebo celý rok. Roční XTRA pak stojí 1 899,99 Kč. Grindr Unlimited je ještě dražší a lze ho koupit jen jako měsíční příplatek za 1 099,99 Kč.

Zdroj: blog.grindr.com

Populární
články

Sprcha ráno, nebo večer? To je otázka...
TĚLO & MYSL

Sprcha ráno, nebo večer? Odborníci bádali nad tím, co je správně. Jejich zjištění asi nikoho moc nepotěší

Autor: Mirka Dobešová
Nebinarita představuje výzvu jak pro jednotlivce, kteří se s ní identifikují, tak pro zdravotnický systém, který musí najít způsoby, jak jim poskytovat vhodnou péči.
AKTUALITY

„Na nebinaritu nevěřím a vlastně jí ani nerozumím,“ říká přední česká sexuoložka, která se specializuje na trans pacienty

Autor: Michal Černý
Vztahy s otcem nejsou po coming outu ideální
LIDÉ

„O tom, že jsem gay, mám podle mámy raději mlčet. Podle táty je moje orientace nepřirozená,“ popisuje mladík svůj coming out

Autor: Redakce
Trápí-li vás dlouhodobě neobvyklý zápach moči, rozhodně nic nepodceňujte a okamžitě zajděte k lékaři
TĚLO & MYSL

Neobvyklý zápach moči: Co může znamenat a proč byste jej neměli brát na lehkou váhu?

Autor: Redakce
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Kariéra sexu a peněz vypadá možná lákavě, může být ale pěkně temná
HOT!

5 bývalých pornoherců se svěřilo, jak skutečně probíhá práce před kamerou

Autor: Martin Lyko
Mužská ruka může být netušeným zdrojem informací
TĚLO & MYSL

Velikost penisu opravdu souvisí s velikostí ruky. A nejen to, výzkumy ukazují, co vše ruka prozradí o mužské povaze a chování

Autor: Mirka Dobešová
Skořice může být v určitých případech skrytým pokladem, který má skoro každý po ruce
TĚLO & MYSL

Koření, které dokáže tlumit bolest mnohem účinněji než ibuprofen. Máme ho doma téměř všichni

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce

E-Shop