Podvod prokoukla, moc jí to ale nepomohlo. Dokázala Andrea v Survivoru vyvrátit mýty o modelkách?
News
Zdroj: TV Nova / se svolením

Podvod prokoukla, moc jí to ale nepomohlo. Dokázala Andrea v Survivoru vyvrátit mýty o modelkách?

Past, která na ni byla v Survivoru nachystaná, Andrea prokoukla. Skoro. Uchránila se tím před ztrapněním, jako ochrana před závěrečným duelem jí to ale nepomohlo. Proti svému protihráči neměla šanci.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
28. 4. 2023

Ani po 68 dnech v divočině soutěž na intenzitě nijak neztrácí, ba naopak. Souboje o odměny a imunity jsou emotivnější a vyřazení na kmenových radách bolestivější. Vědí to všichni, kdo se na Survivor na Nově nebo na Voyo.cz dívají. A ti také vědí, jakou léčku se podařilo v posledním díle prokouknout Andrejce. Tedy skoro prokouknout.

„Našla jsem něco, co se má tvářit jako skrytá imunita. Je tu i psaní, které má potvrzovat, že je to ono,“ popisovala do kamery Andrea, když objevila pytlíček a v něm předmět z provazu. Ani na moment ovšem nevěřila že je to pravá imunita. „Hmm… takže předpokládám, že je to od Martina, který jako poslední imunitu našel. Hodnotím to jako skvělý herní tah, i když už všichni víme, jak oficiální individuální imunita vypadá. A ne, nebudu tuhle imunitu používat.“

Podezřívají nesprávného

S falešnou imunitou se pak Andrea vrátila do tábora za Tomášem a Josefem. „Něco jsem našla. A pak, že Marťas není hráč.“ Oba pánové se pokusu o podvod vysmáli. Zatímco Pepa konstatoval, že je to dobrý nápad, Tomáš poznamenal, že teď vědí, že Martin imunitu použil. Jenže vtip byl v tom, že falešný symbol nenastražil Martin, ale byla to Johanka.

„Trochu mě mrzí, že si všichni myslí, že to vymyslel Martin, a ocenili tento krok jako brilantní, a ten tak zvýšil Martina v oči ostatních z pozice slabšího hráče na perfektního hráče,“ byla Johanka zklamaná. Na druhou stranu to pro ni ale může být výhodné, protože pozornost teď není upřená na ni a Martin je tak ve větším ohrožení.

Odhalit podvod nepomohlo

Místo odhalení falešné imunity by Andrejce ale mnohem víc pomohlo, mít tu opravdovou. V souboji o ni se jí ale uspět nepodařilo, z čehož byla náramně zklamaná. „Já jsem z toho úplně vyřízená.“ A ještě víc emočně na dně byla, když se nakonec musela v duelu postavit Tomášovi. A prohrála.

<Path> Robinsonův ostrov: Pat a Mat na Filipínách, o slepicích nemluvěZdroj:

„Mě se chce trochu brečet. Myslela jsem si, že si to nechám až na rozlučku, ale asi to prosákne,“ rozpovídala se po prohraném duelu. „Zjistila jsem, že mně obehrát je vlastně strašně jednoduchý, protože jsem neuvěřitelně důvěřivá, a to se v téhle hře vůbec nenosí. Ale to neznamená, že jsem to tady dneska nemohla vybojovat.“

V závěrečné rozlučce se jí už slzy zastavit nepodařilo. „No, je vás už nějak málo,“ řekla zlomeným hlasem. „Bylo strašně fajn tady být s váma. Poznala jsem, jaké to je strávit 68 dní s různýma osobnostma a v neuvěřitelně těžkých podmínkách, a my jsme to zvládli. My už spolu můžeme jet na konec světa a bude nám tam fajn. Děkuju za ty dny. Bylo to nesmírně zocelující. Doufám, že jsem ve vašich očích vymýtila mýty o modelkách. A že ty plány, co jsme spřádali během těch těžkých a prázdných dní, se všechny naplní. Tak bojujte. Držím palce tomu, kdo si to tady nejvíc zaslouží. Děkuju.“

Tipy redakce

Podařilo se Andrejce, která se v civilu živí modelingem, mýty opravdu vyvrátit a ukázat, že modelky nejsou slabé a neschopné? A jak na vyřazení člověka, kterého si ve hře nejvíc oblíbil, reagoval Tomáš? To můžete sami zjistit na Voyo.cz nebo příští čtvrtek na Nově.

Zdroj: TV Nova / Voyo.cz

Populární
články

Přijmout partnera svého syna se zdá být samozřejmé, ne vždy tomu tak ale je
LIDÉ

„Synův coming out byl šok, když ale na oběd přivedl přítele, zamilovali jsme si ho,“ shrnuje Tomáš. Jak se s tím, že syn je gay, vyrovnal?

Autor: Mirka Dobešová
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Sora je původem z Jižní Koreje
LUI BODY

Trápí vás pleš? Přirozeně vypadající řešení jsme probrali se zakladatelkou studia, které se zaměřuje na mikropigmentaci

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Luxusní dýhování pokračuje jako obložení za televizí
Living 2023

Tajemství dokonalého interiéru? Jednota a propojenost. „Začněte u dveří,“ radí designerka

Autor: Martin Lyko
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop

E-Shop