Podvod prokoukla, moc jí to ale nepomohlo. Dokázala Andrea v Survivoru vyvrátit mýty o modelkách?
News
Zdroj: TV Nova / se svolením

Podvod prokoukla, moc jí to ale nepomohlo. Dokázala Andrea v Survivoru vyvrátit mýty o modelkách?

Past, která na ni byla v Survivoru nachystaná, Andrea prokoukla. Skoro. Uchránila se tím před ztrapněním, jako ochrana před závěrečným duelem jí to ale nepomohlo. Proti svému protihráči neměla šanci.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
28. 4. 2023

Ani po 68 dnech v divočině soutěž na intenzitě nijak neztrácí, ba naopak. Souboje o odměny a imunity jsou emotivnější a vyřazení na kmenových radách bolestivější. Vědí to všichni, kdo se na Survivor na Nově nebo na Voyo.cz dívají. A ti také vědí, jakou léčku se podařilo v posledním díle prokouknout Andrejce. Tedy skoro prokouknout.

„Našla jsem něco, co se má tvářit jako skrytá imunita. Je tu i psaní, které má potvrzovat, že je to ono,“ popisovala do kamery Andrea, když objevila pytlíček a v něm předmět z provazu. Ani na moment ovšem nevěřila že je to pravá imunita. „Hmm… takže předpokládám, že je to od Martina, který jako poslední imunitu našel. Hodnotím to jako skvělý herní tah, i když už všichni víme, jak oficiální individuální imunita vypadá. A ne, nebudu tuhle imunitu používat.“

Podezřívají nesprávného

S falešnou imunitou se pak Andrea vrátila do tábora za Tomášem a Josefem. „Něco jsem našla. A pak, že Marťas není hráč.“ Oba pánové se pokusu o podvod vysmáli. Zatímco Pepa konstatoval, že je to dobrý nápad, Tomáš poznamenal, že teď vědí, že Martin imunitu použil. Jenže vtip byl v tom, že falešný symbol nenastražil Martin, ale byla to Johanka.

„Trochu mě mrzí, že si všichni myslí, že to vymyslel Martin, a ocenili tento krok jako brilantní, a ten tak zvýšil Martina v oči ostatních z pozice slabšího hráče na perfektního hráče,“ byla Johanka zklamaná. Na druhou stranu to pro ni ale může být výhodné, protože pozornost teď není upřená na ni a Martin je tak ve větším ohrožení.

Odhalit podvod nepomohlo

Místo odhalení falešné imunity by Andrejce ale mnohem víc pomohlo, mít tu opravdovou. V souboji o ni se jí ale uspět nepodařilo, z čehož byla náramně zklamaná. „Já jsem z toho úplně vyřízená.“ A ještě víc emočně na dně byla, když se nakonec musela v duelu postavit Tomášovi. A prohrála.

<Path> Dusno v seriálu Pan Profesor: Vojta Dyk jako nekonvenční učitel řešil téma coming outu. Ten se ve škole může stát i důvodem k šikaněZdroj: Pan Profesor, S barvou ven

„Mě se chce trochu brečet. Myslela jsem si, že si to nechám až na rozlučku, ale asi to prosákne,“ rozpovídala se po prohraném duelu. „Zjistila jsem, že mně obehrát je vlastně strašně jednoduchý, protože jsem neuvěřitelně důvěřivá, a to se v téhle hře vůbec nenosí. Ale to neznamená, že jsem to tady dneska nemohla vybojovat.“

V závěrečné rozlučce se jí už slzy zastavit nepodařilo. „No, je vás už nějak málo,“ řekla zlomeným hlasem. „Bylo strašně fajn tady být s váma. Poznala jsem, jaké to je strávit 68 dní s různýma osobnostma a v neuvěřitelně těžkých podmínkách, a my jsme to zvládli. My už spolu můžeme jet na konec světa a bude nám tam fajn. Děkuju za ty dny. Bylo to nesmírně zocelující. Doufám, že jsem ve vašich očích vymýtila mýty o modelkách. A že ty plány, co jsme spřádali během těch těžkých a prázdných dní, se všechny naplní. Tak bojujte. Držím palce tomu, kdo si to tady nejvíc zaslouží. Děkuju.“

Tipy redakce

Podařilo se Andrejce, která se v civilu živí modelingem, mýty opravdu vyvrátit a ukázat, že modelky nejsou slabé a neschopné? A jak na vyřazení člověka, kterého si ve hře nejvíc oblíbil, reagoval Tomáš? To můžete sami zjistit na Voyo.cz nebo příští čtvrtek na Nově.

Zdroj: TV Nova / Voyo.cz

Populární
články

Jan Graubner se sice za přílišného konzervativce nepovažuje, ovšem na tranzici má dosti vyhraněný názor
AKTUALITY

Člověk je muž, nebo žena, své pohlaví nelze měnit, říká pražský arcibiskup Jan Graubner a současný přístup k tranzicím přirovnává k pandemii

Autor: Michal Černý
Stomie dnes neznamená konec světa ani života
LIDÉ

„Od svých třiceti let mám vývod. Nejprve jsem myslel, že můj život skončil,“ vzpomíná Zdeněk. Jak jej dnes tzv. stomie omezuje?

Autor: Mirka Dobešová
Suchý toaletní papír se hlavně v USA začíná stávat nežádoucím zbožím
LIDÉ

Nápad za miliardu?! Čtyři kamarádi chtějí nahradit suchý toaletní papír svým vlastním inovativním produktem

Autor: Michal Černý
Významné postavy české LGBT+ aktivistické scény
LIDÉ

Kdo patří mezi nejvýznamnější postavy české LGBTQ+ aktivistické scény?

Autor: Irena Piloušková
Vaše dovolená nemusí být jen o vyhledávání památek, ale i neobvyklých sexuálních zážitcích
HOT!

Sexuální turistika: Spojte potěšení z cestování s prohlubováním své intimity. Které světové destinace jsou ty nejoblíbenější?

Autor: Michal Černý
Bezobalových prodejen je v Česku stále minimum
TRENDY

„Prodavačky mi nedůvěřivě prohlíží pečivo v mém látkovém sáčku. Jako bych byl exot,“ říká Erik o úskalích života „bez odpadu“

Autor: Mirka Dobešová
Výška přímo souvisí s celou řadou zdravotních problémů
TĚLO & MYSL

Všeho moc škodí a platí to i pro výšku. Mužům vyšším než 175 centimetrů hrozí celá řada zdravotních rizik

Autor: Mirka Dobešová
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
Zažijte splynutí s oceánem na palubě Scenic Neptune II
LUXURY TRAVEL

Prožijte románových „20 000 mil pod mořem“ na vlastní kůži (a oči). Prozkoumat oceán v ponorce nemusí dnes být jen sen

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce

E-Shop