V Survivoru se mění pravidla za pochodu. Po souboji o odměnu brečeli i chlapi
News
Zdroj: TV Nova

V Survivoru se mění pravidla za pochodu. Po souboji o odměnu brečeli i chlapi

(#spoiler) Nečekané množství slz přinesl 9. díl reality show Survivor. Mohl za to další souboj o odměnu, který rozbrečel oba týmy a někoho ještě dřív, než do něj nastoupil. Účast ve hře se také dále podepisuje na zdraví soutěžících a moderátor Ondra kvůli tomu změnil jedno ze svých pravidel.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
24. 2. 2023

Předchozí dva díly soutěže diváky znovu ujistily, jak rychle si můžete někoho znepřátelit. Kmenová rada na konci 8. dílu odhlasovala Katku, která to vůbec nečekala. Do duelu s ní poslal Švanci jako držitel individuální imunity její kamarádku Báru. Ta nakonec prohrála a v soutěži skončila. Červenému týmu Hrdinů se znatelně ulevilo, protože „Bára byla rušivý element. Vytvářela napětí, které každej cejtil,“ jak popsal Josef. A podobného názoru byla nakonec i Kateřina: „Bylo cítit, že se vyčistil vzduch. Nevím, jestli to bylo konkrétně Barčou. Možná toho bylo na všechny moc.“

Brečelo se kvůli odměně

9. díl ukázal zatím nejpomalejší souboj, a přesto ten nejemotivnější, dohnal totiž k slzám i chlapy. Nebrečeli přitom ani kvůli tomu, že museli prolézt překážkovou dráhou, brodit se a plazit v bahně nebo poslepu zápasit s uzly na laně. Emoce už před zahájením vyvolala odměna, o kterou se bojovalo: Káva, čokoládový dort a především dopisy od blízkých. Emoční podpora, kterou všichni zoufale potřebují.

Zatímco poražení modří utíraly oči kvůli smutku, vítězný červený tým Hrdinů plakal štěstím a dojetím. „Ty slzy hovoří za vše. Survivor je o tom, že ty souboje pomáhají žít ten život na ostrově. Tohle byla pro mě i pro ostatní vzpruha na několik dní. To jídlo mě ani nezajímalo. Myslel jsem jenom na ty vzkazy,“ popsal Švanci náladu vítězů.

Pocity prohravšího kmene vyjádřil Jiří: „Zahodil bych jakýkoliv jídlo jen za to, abych mohl vyhrát tu odměnu, která dneska byla extrémně dlouhodobá. Mám náramky, který se týkaj rodiny. Jeden prcek má náramek se mnou a já…,“ nenacházel slova, „a manželka samozřejmě taky. Říkal jsem klukům, že když se jim bude stýskat, tak ať se podívají na ten náramek a já to ucítím.“

Měkkosrdcatý moderátor změnil pravidla

Druhý souboj o odměnu byl v porovnání s tím předchozím naopak zatím nejkratší. Stačilo přeplavat bazén a míčky trefit cíl. Bojovala navíc jen polovina z každého kmene. Hrálo se tentokrát o peníze, které ještě ten večer soutěžící uplatnili na dražbě. A na té moderátor Ondra vyměknul.

<Path> Pojištění za „všechny prachy“ – doslova. Hvězda americké show „Gigolos“ si nechala svou chloubu pojistit na milion dolarů! 7x FOTO uvnitřZdroj:

Sám stanul v roli licitátora a hned na začátku určil pevná pravidla: Hráči se nesmí skládat na jednotlivé předměty, žádné jídlo z dražby si nesmí odnést s sebou do tábora a o žádné jídlo se nesmí dělit s ostatními. Právě poslední pravidlo ale záhy změnil, když Tomáš vydražil hromadu fastfoodu z KFC. Kvůli zdravotním problémům byl totiž v rukou lékařů a kdyby se pokusil obří porci sníst sám, bylo by to zdravotně riskantní. Moderátor mu tak jako jedinému dovolil se o jídlo rozdělit.

Ne všichni ale měli takové štěstí, jako Tomáš, který se najedl a ještě si mohl získat přízeň jiného ostrovana. Některé předměty byly skryté a licitovalo se naslepo. Z čeho se natahovalo Švancimu, kdo vyhrál matraci a polštář a kdo se přede všemi sprchoval, můžete sledovat na Voyo.cz nebo příští středu ve 21:40 na Nově.

Zdroj: Voyo.cz / TV Nova

Populární
články

E-Shop