V Survivoru se mění pravidla za pochodu. Po souboji o odměnu brečeli i chlapi
News
Zdroj: TV Nova

V Survivoru se mění pravidla za pochodu. Po souboji o odměnu brečeli i chlapi

(#spoiler) Nečekané množství slz přinesl 9. díl reality show Survivor. Mohl za to další souboj o odměnu, který rozbrečel oba týmy a někoho ještě dřív, než do něj nastoupil. Účast ve hře se také dále podepisuje na zdraví soutěžících a moderátor Ondra kvůli tomu změnil jedno ze svých pravidel.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
24. 2. 2023

Předchozí dva díly soutěže diváky znovu ujistily, jak rychle si můžete někoho znepřátelit. Kmenová rada na konci 8. dílu odhlasovala Katku, která to vůbec nečekala. Do duelu s ní poslal Švanci jako držitel individuální imunity její kamarádku Báru. Ta nakonec prohrála a v soutěži skončila. Červenému týmu Hrdinů se znatelně ulevilo, protože „Bára byla rušivý element. Vytvářela napětí, které každej cejtil,“ jak popsal Josef. A podobného názoru byla nakonec i Kateřina: „Bylo cítit, že se vyčistil vzduch. Nevím, jestli to bylo konkrétně Barčou. Možná toho bylo na všechny moc.“

Brečelo se kvůli odměně

9. díl ukázal zatím nejpomalejší souboj, a přesto ten nejemotivnější, dohnal totiž k slzám i chlapy. Nebrečeli přitom ani kvůli tomu, že museli prolézt překážkovou dráhou, brodit se a plazit v bahně nebo poslepu zápasit s uzly na laně. Emoce už před zahájením vyvolala odměna, o kterou se bojovalo: Káva, čokoládový dort a především dopisy od blízkých. Emoční podpora, kterou všichni zoufale potřebují.

Zatímco poražení modří utíraly oči kvůli smutku, vítězný červený tým Hrdinů plakal štěstím a dojetím. „Ty slzy hovoří za vše. Survivor je o tom, že ty souboje pomáhají žít ten život na ostrově. Tohle byla pro mě i pro ostatní vzpruha na několik dní. To jídlo mě ani nezajímalo. Myslel jsem jenom na ty vzkazy,“ popsal Švanci náladu vítězů.

Pocity prohravšího kmene vyjádřil Jiří: „Zahodil bych jakýkoliv jídlo jen za to, abych mohl vyhrát tu odměnu, která dneska byla extrémně dlouhodobá. Mám náramky, který se týkaj rodiny. Jeden prcek má náramek se mnou a já…,“ nenacházel slova, „a manželka samozřejmě taky. Říkal jsem klukům, že když se jim bude stýskat, tak ať se podívají na ten náramek a já to ucítím.“

Měkkosrdcatý moderátor změnil pravidla

Druhý souboj o odměnu byl v porovnání s tím předchozím naopak zatím nejkratší. Stačilo přeplavat bazén a míčky trefit cíl. Bojovala navíc jen polovina z každého kmene. Hrálo se tentokrát o peníze, které ještě ten večer soutěžící uplatnili na dražbě. A na té moderátor Ondra vyměknul.

<Path> ROZHOVOR! Renato Salerno: Každý moderní muž musí mít v šatníku stylové spoďáry!Zdroj:

Sám stanul v roli licitátora a hned na začátku určil pevná pravidla: Hráči se nesmí skládat na jednotlivé předměty, žádné jídlo z dražby si nesmí odnést s sebou do tábora a o žádné jídlo se nesmí dělit s ostatními. Právě poslední pravidlo ale záhy změnil, když Tomáš vydražil hromadu fastfoodu z KFC. Kvůli zdravotním problémům byl totiž v rukou lékařů a kdyby se pokusil obří porci sníst sám, bylo by to zdravotně riskantní. Moderátor mu tak jako jedinému dovolil se o jídlo rozdělit.

Ne všichni ale měli takové štěstí, jako Tomáš, který se najedl a ještě si mohl získat přízeň jiného ostrovana. Některé předměty byly skryté a licitovalo se naslepo. Z čeho se natahovalo Švancimu, kdo vyhrál matraci a polštář a kdo se přede všemi sprchoval, můžete sledovat na Voyo.cz nebo příští středu ve 21:40 na Nově.

Zdroj: Voyo.cz / TV Nova

Populární
články

Někteří gayové skutečně touží po tom, aby byli hetero
LIDÉ

„Rozhodl jsem se, že budu hetero,“ tvrdí gay, podle nějž je jeho orientace prokletí, které mu znemožňuje žít tak, jak chce

Autor: Mirka Dobešová
Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen
AKTUALITY

Zdravý rozum zvítězil: Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen

Autor: Albert Prokop
Pro dokonalé fotky kdekoliv
AKTUALITY

Fujifilm představuje kapesní fotoaparát Instax Mini 12, který vás okouzlí na první pohled!

Autor: Michal Černý
Marcel Gecov
Living 2023

„Lůžkoviny a ložní prádlo Lejaan vnáší do ložnic hotelový komfort,“ popisuje unikátnost české značky jeden z jejích zakladatelů

Autor: Mirka Dobešová
Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve štědrých prostorách Top Hotelu v Praze
Living 2023

Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve stylu nejen Prahy, ale i Osla nebo Berlína!

Autor: Irena Piloušková
Módní fotograf Lukáš Kimlička se z Bratislavy přestěhoval na malé město
Living 2023

Módní fotograf Lukáš Kimlička: "Rád kombinuju na první pohled nesourodé věci, materiály a struktury!"

Autor: Redakce
Záchrana se podařila
LIDÉ

Utajené soukromí doktora Káji ze Slunce, seno… Koho skrýval v ložnici, s kým zažil harašení a co se mu stalo osudným

Autor: Albert Prokop
Miroslav Hradil je jedním ze zakladatelů zaměstnanecké pro-LGBT skupiny ve ŠKODA AUTO
LIDÉ

„Na předsudky a stereotypy narážejí LGBT lidé i v práci, podpůrné skupiny jim ukazují, že i na nich záleží,“ říká spoluzakladatel jedné z nich

Autor: Mirka Dobešová
Denim lichotí každé postavě! Nevěříte? Možná si jen nevybíráte v souladu se svými přednostmi! Jaké džíny jsou pro vás ty pravé?
STYL

Denim lichotí každé postavě! Nevěříte? Možná si jen nevybíráte v souladu se svými přednostmi! Jaké džíny jsou pro vás ty pravé?

Autor: Irena Piloušková
Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu
WELLBEING

Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu

Autor: Redakce

E-Shop