Rihanna vyrazí na světové turné a zazpívá i v Evropě – termíny oznámí po vystoupení na Super Bowlu, proslýchá se. Je možné i album?
News
Zdroj: Apple Music / se svolením

Rihanna vyrazí na světové turné a zazpívá i v Evropě – termíny oznámí po vystoupení na Super Bowlu, proslýchá se. Je možné i album?

Fanoušci Rihanny se po 7 letech dočkají světového turné. Aspoň to tak vypadá podle zákulisních informací, které se začaly proslýchat v hudebním světě. Oficiálně není nic potvrzeno, ale zahraniční média už citují lidi zevnitř hudební branže.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
8. 2. 2023

Poslední turné dělala Rihanna před 7 lety, když vydala album Anti. Teď zahraniční zdroj tvrdí, že je na spadnutí nová koncertní šňůra. S jistotou o tom pro The Sun píše Simone Boyle: „Můžu odhalit, že Rihanna je těsně před zásadním comebackem s živými koncerty, které má oznámit co nevidět.“

Informaci o novém turné má zpěvačka z Barbadosu zveřejnit těsně po tom, co vystoupí na poločasové show na 57. Super Bowlu, tedy finále americké Národní fotbalové ligy. To je nejen sportovní, ale také hudební událostí konce zimy. Už roky je přestávka v poločase vyplněná gigantickým koncertem, na kterém vystupují ty největší hvězdy. V minulosti to byly třeba Beyoncé, Michael Jackson, Prince, Madonna nebo Lady Gaga. Letos bude prostor věnován Rihanně. Show mimochodem koprodukuje zpěvaččin label Roc Nation a sponzorem letošního Super Bawlu je Apple Music.

Málo měst, ale Evropa bude

Že vystoupí na Super Bowlu, Rihanna oznámila stylovým příspěvkěm na Instagramu. Ještě větší oznámení má ale přijít až po poločasové show. I když „Rihannino poločasové vystupení bude jedno z vůbec nejlepších v historii,“ jak uvádí nejmenovaný hudební insider pro The Sun, fanoušky mnohem víc zaujme, že prý chystá turné. A to nejen v USA, ale také v po Evropě. „Po Super Bowlu má připravené termíny v Severní Americe na rok 2023 a bude jen otázkou času, kdy budou oznámeny evropské termíny na rok 2024.“

<Path> Jedna z nejslavnějších dvojic showbyznysu vyráží na další společné turné a nevynechá ani Evropu!Zdroj:

Kdo bude chtít na koncert Rihanny, bude možná muset sáhnout hlouběji do peněženky. Superstar totiž prý upřednostní pohodlí a nehodlá objíždět zbytečně moc lokací. „Její plán je udělat delší zastávky ve velkých městech, místo aby navštěvovala mnoho míst.“ Nepůjde totiž o dlouhý hudební comeback. „Chce, aby její další celosvětový výstup byl rychlý a snadný, protože se po krátkém návratu k hudbě hodlá znovu soustředit na Fenty Beauty a Savage X Fenty,“ vysvětluje zdroj pro The Sun zpěvaččin záměr začít se opět rychle věnovat své kosmetické a módní značce.

Bude nové album?

Že autorka hitů jako Umbrella nebo Diamonds chystá nové album, se spekuluje už delší dobu. Pokud nepočítáme už zmíněné album Anti z roku 2016, je nejnovějším releasem od Rihanny singl Lift Me Up k filmu Black Panther: Wakanda nechť žije (Black Panther: Wakanda Forever, 2022), který vydala loni v říjnu.

Sama zpěvačka je ohledně nového alba vágní a naznačuje, že se soustředí hlavně na Super Bowl, jak píše Harpers Bazaar: „Super Bowl je jedna věc. Nová hudba je věc druhá. Slyšíte to, fandové?“ „Je to výzva, kterou jsem byla ochotná přijmout a opravdu se na ni těším. Bude to spoustu tvrdé práce, největší věc, kterou jsem za svou kariéru udělala,“ sdělila pro změnu pro Reuters.

Jenže zdroj, který cituje The Sun, naznačil, že na superbowlovém vystoupení zazní i novinky. „Seznam písní, které se dostaly do výběru, je poměrně obsáhlý a týká se všech ér Rihanny včetně té nové, do které se chystá vstoupit.“ Co se asi tak dá myslet vstupem do nové éry? To novým albem minimálně silně zavání.

Zdroj: The Sun, That Grape Juice, Harpers Bazaar, Reuters, Planet Radio

Populární
články

Přijmout partnera svého syna se zdá být samozřejmé, ne vždy tomu tak ale je
LIDÉ

„Synův coming out byl šok, když ale na oběd přivedl přítele, zamilovali jsme si ho,“ shrnuje Tomáš. Jak se s tím, že syn je gay, vyrovnal?

Autor: Mirka Dobešová
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Sora je původem z Jižní Koreje
LUI BODY

Trápí vás pleš? Přirozeně vypadající řešení jsme probrali se zakladatelkou studia, které se zaměřuje na mikropigmentaci

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Luxusní dýhování pokračuje jako obložení za televizí
Living 2023

Tajemství dokonalého interiéru? Jednota a propojenost. „Začněte u dveří,“ radí designerka

Autor: Martin Lyko
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop

E-Shop