Majitelé malého kašpárka u zpovědi: mindráky v dospívání, dnes by až na jednu výjimku neměnili
BLØG
Zdroj: iStock
<Path>

Majitelé malého kašpárka u zpovědi: mindráky v dospívání, dnes by až na jednu výjimku neměnili

Nebojte se, tento článek nevznikl proto, abychom konejšili ty méně rostlé mezi námi. Ale jsou tu, mají své radosti, slasti i strasti. Proč ty nepoznat, když se o ně podělili? Takže: platí tedy to okřídlené rčení, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo? Ano i ne. Záleží na nastavení majitele.
Albert Prokop Albert Prokop Autor
3. 1. 2023

Každý z nás se nějak narodí, od rodičů dostane genetický materiál, s kterým se většinou nic moc nedá dál dělat, a člověk s ním musí přežít celý život, i kdyby dárci nebyli v určitých oblastech úplně štědří.

Někdo získá bystrý a analytický mozek, další například výbušnost, jiný díky tomu zbaští svíčkovou s dvanácti na posezení a břicho bude mít díky genetice pořád vysekané, jako by trávil zbytek dne v posilovně. A naši předci pak mají vliv i na to, jak se povede to naše klučičí nádobíčko.

<Path> Že je „na holky“, zjistila ve špatném vztahu s mužem. Rodina její současný styl života považuje za výstřelek a touhu po pozornostiZdroj: Jana, redakce

OHÝBÁNÍ REALITY

Někdo to neřeší, někdo je moc spokojený a někdo se kus života, nebo i celé své bytí, dost trápí.

Zvlášť v dnešní době může být příjímání sebe sama s menším přirozením docela problém. I proto, že fantazii při masturbaci u většiny z nás nahradila profi videoprodukce na internetu, která ohýbá realitu a ukazuje, jako by snad všichni samečci měli mezi nohama ne klacíčky, ale doslova „klády“,

Vyrazil jsem proto na výzvědy a přináším vám zpovědi tří kluků, ke kterým byla příroda štědřejší v jiných oblastech, než jsou někdy tolik přeceňované, jindy zcela nedoceněné centimetry v podbřišku. A to jak do délky, tak do tloušťky.

Tip: Přečtěte si, jaký názor na velikost údu vyjádřili před časem čtenáři LUI.cz.

MÍRA: AKTIV S DVANÁCTI

Míru znám z fotbalu a ve sprše se prostě podíváte, i kdybyste byli heterák a cizí penisy vás nezajímaly. Máme to poměřování prostě zakódované v sobě.

Je mu lehce nad třicet a když jsem ho docela drze požádal, aby se svěřil se svými zkušenostmi a spokojeností s velikostí vlastního mužství, dost ho to zarazilo.

Ale nakonec jsem ho rozpovídal. „Já vím, že je malej a samozřejmě na základce jsem se moc s klukama nesprchoval, sám si určitě pamatuješ, jak umí bejt krutý. I na fotbale jsem dával sprchu až doma. Stejně mi všichni připadali, jako by je měli větší dvakrát tolik a k tomu mě sundávaly jejich posměšky a narážky, který si nemohli odpustit. A taky z netu jsem měl dost pokroucený představy, že to má mít chlap gigantický,“ zavzpomínal.

Nejistota ohledně délky vlastního mužství mu měla o pár let posunout začátek sexuální aktivity, ale když „to“ pak prvně okusil, dál jel, jak sám srandovně říká, jako králíček Duracell a už ho nic nezastavilo.

„Jsem aktiv a u nich se očekávají klobásy. A jasně, že mi to někdo dal i sežrat. Dvanáct cenťáků v plný erekci a tloušťkou hádě prostě není úplně podle sexuálních představ většiny gayů. Ale spíš jsem měl štěstí na pasivní kluky, do kterých jsem akorát tak pasoval. A o co míň cenťáků jsem jim mohl nabídnout, o to víc jsem se zdokonaloval, aby byli po sexu se mnou úplně vyřízení. Ale štěstím vyřízení,“ povídá Míra pro LUI.

„Když už jsem narazil na někoho, u koho bych byl spíš Plaváček, tam pomohly pomůcky. Nikdo na mě nikdy reklamaci nepodal,“ dodal s konstatováním, že dnes už velikost svého údu neřeší, před kamarády se sám v legraci shazuje. To můžu potvrdit. Prostě je vyrovnaný.

ŠTEFAN: DAR Z NEBES

Podobně pozitivní je případ Štefana (27 let), sympatického drobného kluka, které mu prý rodiče zařídili pohlaví o velikosti 11 centimetrů takzvaně „v plné polní“.

Z dětství má docela podobné vzpomínky jako Míra, až na to, že v něm samotném spolužáci frustraci nevyvolávali. „Oni si mě dobírali kvůli pinďourovi, já je kvůli šilhání, koktání, ksichtům a tak, prostě byli jsme vůči sobě absolutně necitliví pitomci. Ale takhle si kluci na venkově projevovali sympatie,“ směje se Štefan, když vzpomíná na školní přátelství. Se všemi se kamarádí dodnes.

„Že mám mrňouse, jsem si v pubertě uvědomoval, hlavně když jsem četl inzeráty na gay seznamce a tamní požadavky. Ale já jsem pasivní, aktivům bylo docela jedno, co mi vyrostlo mezi nohama. Po prvních pár sexuálních zkušenostech jsem poznal, že to gaye spíš nějakým zvláštním způsobem i víc rajcuje, když to můžou udělat někomu s o tolik menším pérem. Pár jich z toho bylo úplně u vytržení, chovali se u toho jako zvířátka. Hlava někdy funguje fakt zvláštně.“

A protože cesty osudu jsou mnohem nevyzpytatelnější než cokoli jiného, nakonec má už skoro tři roky vztah s klučinou, který ještě mnohem méně aktivní než on sám.

„Nejsme vůbec, ale vůbec kompatibilní. Přítel je nadprůměrně vybavený, takže mě fakt mrzí, že to zůstává jen tak ladem. Ale hlavě neporučíš. U mě taky ne, i když bychom oba chtěli. Jinak si ve všem fakt tak skvěle rozumíme, že to zkrátka kompenzujeme. Vibrátory, dilda, rimming, s rukama se taky dají dělat neuvěřitelná kouzla. Používáme všechny možné praktiky.“

<Path> O ejakulaci toho víme mnoho. Odvěká otázka obestřená celou řadou záhad, tedy „jak daleko?“, se však netýká jen mužů, ale i ženZdroj: pbs.org, onlinelibrary.wiley.com, smithsonianmag.com, clevelandclinic.org, healthline.com, medicalnewstoday.com, newscientist.com, mindbodygreen.com, webmd.com

JAKÁ VELIKOST JE OK?

Psycholog Bruce King z americké Clemson University uveřejnil před pár lety obsáhlou studii týkající se velikosti penisu. Že by přišel po všech kolezích s novým, šokujícím zjištěním, že „je třeba mít Krále všech klacků, jinak život bude stát za nic“, to se skutečně nestalo.

58 procent mužů bylo nespokojeno s velikostí svých údů, v jiném výzkumu jich o osm procent uznalo, že mají přijatelnou výbavu, ale chtěli by ještě o kousek větší. „Nespokojenost s velikostí ovlivňuje vaši mužnost, sebeúctu a sexuální aktivitu,“ upozornil psycholog.

Průměrná velikost penisu je podle jim sesbíraných dat z výzkumů a měření nejrůznějších vědců kolem 13,6 centimetru.

České zdroje udávají tato čísla: Průměrně velký penis měří ve stavu erekce 12,9 až 15 cm. Průměrná délka penisu v ochablém stavu je u dospělého muže 9 až 10 cm. Touto délkou penisu se může pochlubit až 95 % pánů.

Jen 0,6 % mužů na celém světě mají mikropenis a pouze 4,4 % mužů mají velký, nadprůměrný penis.

I dnes již zesnulý sexuolog Radim Uzel pány uklidňoval, že „penisy nadměrných velikostí se hodí jako objekty pornografie, souložit se s tím příliš nedá“.

- - -

MALÝ KAŠPÁREK JE NAKONEC VÝHRA

Štefan je sám se sebou dnes úplně spokojený.

„A musím se pochlubit moc fajn zkušeností: když mě partner viděl poprvé na Adama, tak se nerozesmál ani nedivil, ale úplně jsem cítil, jak mu spadl kámen ze srdce.

Předtím totiž chodil s jedním Arabem a říkal, že ten měl tlustého a přes 22 centimetrů a že v posteli nebral moc ohledy, takže sem tam bylo i zranění. A z té doby měl přítel taky hodně nepříjemné vzpomínky na neurvalý deepthroat. Proto říká, že pro něj je mých jedenáct centimetrů a užší nádobíčko úplně ideální na orální sex. A co při tom provádí, kam a na jak dlouho až může zajít hluboko, to by s větším nechtěl nebo nedokázal. Pasivní kouření zbožňuju, takže když to vezmu kolem a kolem, jsem ve finále rád, že nemám průměr nebo nadprůměr. Takhle nám to oběma úplně vyhovuje,“ končí svou výpověď Štefan.

MILAN (57): PONÍŽENÍ S MIKROPENISEM UŽ NECHCE ZAŽÍT

Přes společného kamaráda jsem se dostal k zatrpklému Milanovi. Je mu padesát sedm, velikost přirození, i když je jinak dost otevřený, jsem z něj nedostal, prý je to ale „mimořádnej podměrák, to mi věř“. Má jít o mikropenis.

„Odmala jsem sportoval a tolik krutosti, co jsem zažil kvůli tomu, že tam nemám monstr lofasa, bych nikomu nepřál. Fakt mi to zkazilo celou pubertu a dospívání,“ říká muž jinak pracující ve vysoké manažerské funkci v jedné nadnárodní firmě.

„Sexuální styky za totality byly komplikované, na maloměstě obzvlášť. U nás byla taková poměrně malá uzavřená komunita, kam se mi podařilo poměrně brzy dostat. Ale když se se mnou vyspal první a zdrbal mě, dost nechutně, okamžitě to roznesl a už se tam nedalo vydržet. Musel jsem do Prahy,“ vypráví o době ještě za hlubokého socialismu.

„Přízemnost komunity i v hlavním městě mě znechutila, takže jsem hodně brzo přestal chodit do podniků. Měl jsem dva dlouhodobé vztahy, jenže stejně nakonec zkrachovaly, a i když vina vůbec nebyla ve mně, v tom, jakýho mám prcka, tak to ti primitivové na konci používali jako argument proti mně. Při sexu si přitom nikdy nestěžovali,“ říká i po letech rozčíleně. O tom, jestli měl pod peřinou vůdčí nebo poddajnou roli, také nechtěl mluvit. Ale asi to není moc zásadní.

Dnes je už sedm let sám. Předtím měl prý ještě několik krátkodobých známostí, ale všechny pokusy o větší sblížení šly do kopru. „Povrchnost vládne celému slavnému LGBT+,“ procedil Milan pohrdavě mezi zuby. „Kolik já slyšel urážlivých poznámek? Strašně. Copak se kvalita člověka poměřuje podle toho, co se mu houpe v rozkroku? Ať jdou všichni do háje. Já nikoho nepotřebuju. Libido naštěstí už trošku slábne a na všechno si vystačím sám. Další zklamání mi za to už nestojí.“

Milan se dušuje, že všechny pokusy o lásku kvůli narážkám na malého kašpárka už vzdal. Nikdy ale neříkej nikdy, to platí, ne?

Ukázali jsme si tří příběhy tří mužů, kteří nemají mezi nohama ekvivalenty požárních hadic, dvěma z nich se vede nadmíru. Třetí podlehl tlaku a rezignoval. Máte také nějaké zkušenosti, ať už vlastní, nebo od sexuálních partnerů? Bylo to na překážku?

<Path> „Doba kreténská“: ocitli jsme se v historické etapě, kdy našimi idoly jsou hulváti a sebestřední křiváci. Co je na nich tak přitažlivé?Zdroj: online.ucpress.edu, bigthink.com, fatherly.com, psp.sagepub.com

STRAIGHT FRIENDLY ODBOČKA

Slyšel jsem od kamaráda historku jedné naší společné známé, která potkala neskonale pozorného muže. Byl prý stoprocentně ideální do doby, kdy na ni poprvé vlezl. Tvrdila, že ho měl jen o něco většího než byla její bradavka. Že nic necítila, to ji nezaskočilo, protože už něco podobného poznala od pár příslušníků jistého dálného národa. A byla smířená, že v sexuální oblasti to nebude stát za nic, ale hlavně, když bude mít vedle sebe po hrubiánech konečně hodného muže.

Problém prý ale nastal, když dotyčný nejspíš z nadšení, že má konečně koitus s vysněnou dívkou, začal chrochtat, takže se neudržela a dostala záchvat smíchu. To pochopitelně nevydržel, vzal to jako urážku své chlouby a utekl.

Jak je vidět, někdy to může být dost těžké na psychiku.

Někdy příště se spolu podíváme na druhou stranu pravítka: na gaye s pořádnými kašpary. Pokud k tomu máte co vyprávět, budeme rádi, když se také svěříte v diskusi.

Zdroj: TANDFONLINE.COM, EREKCE.CZ, PLANOVANIRODINY.CZ, VIMAX.CZ, LUKÁŠ PROKOP

Populární
články

Muž si v monogamním vztahu připadá jako v řetězech
LIDÉ

„Jeden partner do konce života? Přítele miluju, ale děsí mě to!“ přiznává muž v otevřeném rozhovoru o monogamii

Autor: Irena Piloušková
Kolik designů dokážeš smíchat, tolikrát jsi člověkem
Trendy & Styl 2024

Jaké jsou letos trendy bytového designu? Porovnali jsme nabídku čtyř velkých hráčů na trhu!

Autor: Michal Černý
Sexuologické odělení brněnské FN provozuje gynekologickou ambulanci pro trans lidi
AKTUALITY

Gynekologická ambulance pro trans lidi v Brně je první v Česku. Nabízí komfortní prostředí lidem procházejícím tranzicí

Autor: Martin Lyko
V minulosti jednu postel sdílelo více lidí - i těch, co si byli cizí
LIDÉ

Postele plné cizích lidí byly dřív běžné a měly řadu výhod. Richard Lví srdce spával s Filipem II., královna Alžběta I. se služebnými

Autor: Mirka Dobešová
Jako NE rovnosti lásce a práv, tak působí zamítnutí manželství pro všechny páry
LIDÉ

Zklamání: „Politici si myslí, že gayové a lesby jsou horšími lidmi,“ říká Czeslaw Walek k zamítnutému manželství pro všechny páry

Autor: Martin Lyko
Koláč jako od babičky? Žádný problém
CESTOVÁNÍ

Jak přijmout stárnutí, ukazuje vídeňská kavárna. Pracují v ní jen seniorky, které pečou koláče „jako od babičky“. A z podniku je hit

Autor: Mirka Dobešová
Než budete místo vstávání do práce přepočítávát štosy bankovek v županu, asi to chvíli potrvá. Pasivní přijmy jsou běh na delší trať
BUSINESS

Jak pracovat bez práce? Pasivní příjem, tedy nepracovat a získávat peníze, chce každý. Jak ale na to?

Autor: Martin Lyko
Bezpečný sex by mohl mít brzy zcela nové parametry
TĚLO & MYSL

Sexuální svoboda a bezpečný sex bez ochrany na obzoru. Pilulka „den poté“ riziko nákazy pohlavně přenosnými nemocemi výrazně snižuje

Autor: Mirka Dobešová
Svatba a manželství? Zapomeňte, gayové a lesby
AKTUALITY

Jak jsme opět na plné čáře „projeli“ šanci na rovnost a lesbám a gayům plivli do tváře (a ještě za to čekáme ovace)

Autor: Mirka Dobešová
Lounge bar vznikl pod taktovkou společnosti Dejsiprostor
KULTURA

Vedle nové lávky vzniká nový lounge bar. Díky venkovnímu posezení to bude v létě hit!

Autor: Rozálie Růžičková

E-Shop