Oslavy 5. narozenin nejstylovějšího fitka v Praze se některým vryly doslova pod kůži
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: JOHN REED (Petr Mihle & David Nguyen)/ se svolením

Oslavy 5. narozenin nejstylovějšího fitka v Praze se některým vryly doslova pod kůži

O oblíbeném fitness studiu JOHN REED Fitness Music Club jistě neslyšíte poprvé. Za pět let jeho existence si získalo řadu příznivců, kteří si cení neotřelého propojení designu, hudby a samozřejmě také fitness. Unikátní prostředí s klubovou atmosférou, designovými prvky, exotickými doplňky a nejlepším fitness vybavením z každé návštěvy činí unikátní zážitek. To všechno se navíc odrazilo i v oslavách 5. narozenin konceptu JOHN REED Fitness Music Club, které se některým členům #JRFamily vryly pod kůži na trvalo.
Redakce Redakce Autor
26. 9. 2022

Oslavy 5. narozenin konceptu JOHN REED Fitness Music Club probíhaly celkem pět dní mezi 12. a 15. zářím. V tomto období mohli ve studiích trénovat i nečlenové a noví zájemci zdarma. Proběhly také speciální lekce – exkluzivní dance class s tanečníkem a choreografem Filipem Jankovičem nebo handstand workshop s rehabilitačním trenérem a manuálním terapeutem Radkem Laci. Na všech skupinových lekcích navíc probíhaly soutěže o ceny.

Trochu netradiční součástí oslav byla i nabídka pro členy #JRFamily, kteří si mohli přímo ve studiu nechat vytetovat logo JOHN REED Fitness. Odměnou jim kromě trvalé památky bylo i členství na 5 let zdarma. Této trvalé připomínky 5. narozenin využilo celkem deset členů. Ti méně odvážní se mohli svěřit alespoň do péče barbera. Vrcholem oslav pak byla narozeninová party No Pain No Champagne.

Taneční party No Pain No Champagne proběhla s charismatickou lektorkou Ginger a DJ Australanem za účasti VIP členů. Chybět nemohl ani stylový dort, bublinky nebo sporty & shiny dress code. Takové oslavy ještě v žádném jiném fitku neproběhly! Pokud jste je propásli, nemusíte si zoufat. V JOHN REED Fitness Music Club studiu se rezidentní DJs střídají často a každý váš trénink se tak může snadno proměnit v malou soukromou party, kde oslavíte své fitness úspěchy a zápal!

Zdroj: JOHN REED Fitness Music Club

Populární
články

Mladý František Bloudek
HOT!

„V Praze jsem chodíval do veřejných lázní, kde se ale scházeli především ženatí muži, kterým šlo jen o sex.“ Jak se žilo gayům za socialismu? Vypovídá dnes 74letý František

Autor: Jakub Starý
Lékař a expert ze společnosti ViiV Healthcare Andrew Clark se na léčbu HIV zaměřuje již od 80. let minulého století.
WELLBEING

„Léčba HIV prošla velkým pokrokem. Oblastí, v níž se zatím nepodařilo pro lidi s HIV moc udělat, je stigmatizace,“ říká Andrew Clark z ViiV Healthcare

Autor: Redakce
Gay na moravské vesnici? „Takovou reakci sousedů jsme opravdu nečekali,“ shrnula maminka dospívajícího syna těžké rodinné období
LIDÉ

Gay na moravské vesnici? „Takovou reakci sousedů jsme opravdu nečekali,“ shrnula maminka dospívajícího syna těžké rodinné období

Autor: Irena Piloušková
Prezident má vetovací právo, proto bude rozhodovat o tom, jaké zákony týkající se LGBT+ lidí budou nakonec v ČR platit
LIDÉ

Pavel vs. Babiš a LGBT+ práva: Co si myslí o adopci dětí gay/les páry, manželství pro všechny a 50 pohlavích?

Autor: Martin Lyko
Miss Petty je první česká drag queen, která drag spojila s vlastní hudební produkcí
AKTUALITY

Česká drag queen vedle Sama Smithe. „Ten song je vzkaz pro mé dětské já,“ říká Miss Petty o písničce, která se dostala do nového playlistu Spotify

Autor: Martin Lyko
Víte, co je charakteristické pro sobí muže?
HOT!

Genitální anatomický typ určuje, jak se muži sexuálně projevují a co je uspokojí. Jak poznat sobího, beraního či medvědího muže?

Autor: Mirka Dobešová
LIDÉ

„Máme obrovskou postel, do které se vejdeme všichni," popisuje muž, který žije v partnerství ve třech. Jak takový vztah funguje?

Autor: Jan Witek Witek
Ikony

Oblíbený pražský kadeřník Tomáš Arsov

Autor: Petra Járková
To, že je vaše váha ok, neznamená, že tomu odpovídá i váš metabolismus
WELLBEING

Štíhlí tlouštíci – na první pohled neviditelný problém, který postihuje stále více lidí. Proč být "skinny fat" není žádná výhra?

Autor: Mirka Dobešová
Chippendales změnili pánský striptýz z gay zábavy na kratochvíli pro ženy
KULTURA

Chippendales: Jak se ze sexy zábavy jen pro gaye stala ženská kratochvíle a proč ani nový seriál nenechává stát gaye stranou?

Autor: Mirka Dobešová

LUI
Tipy

E-Shop