Adele ve videu transgender youtuberky Nikkie: Ukázala sílu make-upu na polovině obličeje. Své typické linky si sama nalíčit neumí!

Adele je bezpochyby pěveckou ikonou, která září nejen nyní, kdy shodila poměrně hodně kil. Osobitá zpěvačka s velmi jednoznačně rozeznatelným hlasem a neuvěřitelným rozsahem udivuje svět už řadu let – od chvíle, co jsme slyšeli její první hit. Nyní se plně otevřela ve videu transgender milovnice líčení Nikkie de Jager, která na YouTube vystupuje jako NikkieTutorials.

„Já nejsem v make-upu skvělá,“ přiznala Adele v úvodu videa, ve kterém se ukázala ve vší své přirozené kráse. Královna pódií, pro niž jsou typickým znakem tekuté linky, překvapila: „Neumím si linky namalovat!“ Prozradila, že si svůj make-up většinou nedělá sama. Aktuálně třiatřicetiletá úchvatná zpěvačka se nechala slyšet, že jí navíc dělá problém i konturování rtů: „Nedokázala bych to, ani kdyby mi to mělo zachránit život! Když to dělám sama, stávají se [moje rty] pořád většími a většími! Vypadám [pak] směšně!“ okomentovala Adele kruh, který nikdy není schopná úspěšně (vzhledně) zakončit.

Myslíte si, že jste na online seznamce v bezpečí? Najít vaši polohu je snazší, než byste čekali! Stačí prosté – tři konverzace29. 3. 2022

Na svém YouTube kanále ji přivítala Nikkie, která si stránku založila již před více než dekádou, a to jako náctiletá dívka, jež právě procházela proměnou. Narodila se totiž v mužském těle, ovšem o tom neměl nikdo až do nedávna ani potuchy. V roce 2008 přidala na internet milé, poměrně dost amatérské video, ve kterém ukázala svůj první make-up tutoriál. Od té doby obsah kanálu nezměnila a vždycky si šla za svým: Ukázat světu krásu, zábavnost, a především sílu líčení.

Je to necelé dva roky, kdy byla Nikkie vyděračem přitlačena ke zdi a postavena před volbu: Buď se youtuberka podřídí jeho podmínkám, anebo on světu rozhlásí, kým Nikkie opravdu je, tedy transgender ženou. Dnes sedmadvacetiletá Nizozemka se však nenechala vyděsit, sama natočila coming out video a jako pozdrav svému vyděrači zdvihla prostředníček. Tímto odvážným přístupem učarovala nejen svým dosavadním fanouškům, ale i dalším sledujícím nebo třeba moderátorům známých talk show. A tak se Nikkie objevila už i v křesle po boku Ellen DeGeneres. A ani poté nezůstala usměvavá blond milovnice dekorativní kosmetiky zticha, když se jí něco nelíbilo. Zkušenost, kterou si v Ellen show prošla, otevřeně zprostředkovala svým fanouškům, a tak se celý svět dozvěděl, že se k ní Ellen mimo kamery nechovala zrovna nejpřátelštěji.

Tato odvážná mladá dáma je v současné době zasnoubená a její internetové značce se daří. Nejenže je oblíbenou tvůrkyní, ale současně i podnikatelkou. Přišla s novou řadou kosmetických produktů a do jejích videí chodí čím dál více známých tváří a opravdových hvězd. To musí být pro kdysi nezapadající dívku opravdu splněný sen! Na jejím kanále se už objevily takové osobnosti jako Selena Gomez nebo Lady Gaga. Jeden host byl však pro Nikkie vysněným cílem, který často zmiňovala: Adele. Jak se ukázalo, i neskromné tužby se mohou splnit, a tak se Nikkie díky sociálním sítím povedlo se svou modlou spojit. „Děkuji ti, žes tu byla v dobách, kdy jsem ani nevěděla, jestli jsem tu já,“ poděkovala hostitelka zpěvačce za to, že ji Adeliny písničky doprovázely i netěžšími obdobími v životě.

Adele se rozhodla zúčastnit projektu, který Nikkie nazvala „Power of Makeup“ („Síla/Moc makeupu“). Svěřila se tak do rukou opravdu zručné umělkyně, která na rozdíl od zpěvačky přesně věděla, jak postupovat, a tak na Adelině pravé straně obličeje vznikla nejen dokonale vykreslená oční linka, ale i bezchybný základ. Jak to oblíbené divě na konci slušelo a která část jejího obličeje se vám ve výsledku líbí víc – nalíčená nebo přirozená –, to můžete zjistit ve videu:

Rozhovor, který spolu během líčení ženy vedly, jistě potěšil nejednoho diváka. „Kdyby sis měla vybrat jednu historickou událost, do které by ses mohla podívat, jaká by to byla?“ zeptala se Nikkie a Adele nejen upřímně odpověděla, že by ráda naživo slyšela The Beatles v jejich vrcholném období, ale poděkovala i za to, že se jí v rámci natáčení tohoto videa dostalo otázek, které nečekala. Lidé a novináři se jí totiž neustále ptají na to samé: Rozvod, přítel nebo váha. Že musí být nepříjemné odpovídat neustále na totéž, navíc na věci zcela zjevné a možná i trochu bolavé, to je pochopitelné, a tak si ženy opravdu padly do noty a dozvěděli jsme se díky tomu například fakt, že i taková hvězda jako Adele má tajné sny o tom, koho by ráda potkala: Jde o herce s přezdívkou The Rock, tedy o Dwayna Johnsona.

Úspěch začíná v posteli. Proč je kvalitní postel tím nejlepším, co pro sebe můžete pořídit? Zjistěte více o aktuálním trendu, kterému propadnete po první noci17. 6. 2022

V otázkách sebevědomí a sebelásky si Adele byla také jistá. I přesto, že před nedávnou dobou shodila hodně kil, prohlásila jednoznačně: „Vždycky jsem byla sebejistá.“ A to je rozhodně velice zdravé poselství, které takto mezi diváky vypustila. Navíc i ona dělala chyby a nestyděla se je přiznat. Dle svých slov až po třicítce skutečně poznala sebe sama a naučila se dát si i čas na uzdravení a hojení po velkém pracovním zápřahu. Nutnost rekonvalescence si dřív neuvědomovala a nedopřávala, což si zpětně vyčítala. Díky jejímu hlubokému sebepoznávajícímu posunu za poslední roky vzniklo i její nové album, které pojmenovala číslicí 30 a které vyšlo v listopadu letošního roku.

Zdroj: YouTube kanál NikkieTutorials