TIP LUI: Ty nejlepší masky na obličej, které zaženou unavenou pleť

TIP LUI: Ty nejlepší masky na obličej, které zaženou unavenou pleť

Zima je pro pleť velmi náročné období. Stálé přecházení z chladna do tepla či klimatizace naší pleti moc neprospívá, a tak je nejlepší jí dopřát výživu zvenku.
Kamila Písaříková Kamila Písaříková Autor
28. 12. 2018

Pleťové masky nejsou pouze výsadou žen. Prospívají každé pleti, a tak není žádný důvod, proč je nezačít aplikovat, i když jste muž. Mužská pleť je také náchylná k únavě a stárnutí, a proto jí pleťové masky rozhodně mohou pomoci.

<Path> PAVLŮV BEAUTY SLOUPEK: Upravené ruce a nehty odedávna patří k dobrým mravům!Zdroj:

Na trhu obecně najdete pleťové masky nejrůznějšího složení, které řeší také různé problémy s pletí. Akné, vrásky, unavenou pleť, šupinky, kruhy pod očima, rozšířené póry i výživu pleti. Stačí si pouze vybrat. Jednou z novinek jsou pak double masky, tedy kombinace několika variant, na tváře i T zónu a okolí očí. Pleť totiž není stejná na všech místech obličeje, a tak je vlastně velmi praktické používat různě fungující masky pro konkrétní místa.

Pleťové masky jsou velmi účinným způsobem, jak pleť rozjasnit a zbavit únavy

Velkým hitem poslední doby jsou textilní masky, které jsou perfektní i na cesty. Jsou velmi skladné, lehké a nezaberou vám místo v kufru. Textilní masky jsou také praktické v rámci používání, žádné patlání na obličej, prostě pleť do masky "oblečete" a poté sundáte skoro jedním prstem. 

<Path> Znáte správný tvar svého obočí? Měli byste ho mít spíš jako Orlando Bloom, nebo Bradley Cooper? Hlavně ne jako Brežněv!Zdroj:

Poslední dobou se také rozmohl trend asijských značek, které v České republice najdete především v parfumerii Sephora. Jednou z nich je Tonymoly, která je jednou z nejpopulárnějších značek korejské kosmetiky ve světě, spojující požitek a péči s rozkošnými a originálními obaly. Vybrat si tak například můžete pleťovou masku, ve které budete vypadat jako Indián.

Dopřávejte si pleťovou masku jednou týdně

A jak často pleťovou masku používat? Ideální varianta je jednou týdně. Pokud cítíte, že by vaše pleť potřebovala výživu častěji, zkuste masku používat i dvakrát týdně. Pro častější používání se ale raději poraďte s dermatologem nebo kosmetičkou, vaše pleť by si na masku mohla zvyknout a výsledný efekt by už nebyl tak znát.

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com

Populární
články

Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Život je krátký a je třeba si ho naplno užít. To dle některých s dětmi není možné
TĚLO & MYSL

„Podstoupit vasektomii bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Přátelé mi závidí tu odvahu,“ tvrdí Jiří. Co ho k jeho rozhodnutí vedlo?

Autor: Mirka Dobešová
Ondřej Brzobohatý musí čelit útokům od bývalé ženy.
OČIMA HETERÁKA

Očima heteráka: Kauza Brzobohatý. Tiffany Ritchbitch je na scéně, vítejte

Autor: Ctibor Jarkuliš
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Auto už nám dokáže připravit i oběd
CESTOVÁNÍ

Budoucnost, o které nesnil ani Jules Verne: Z elektromobilu se stala pojízdná powerbanka

Autor: Michal Černý
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková

E-Shop