PRŮVODCE: Nejlepší produkty pro každý typ vlasů!

Každý si všimne krásných vlasů, a kdo říká, že ne, lže. Od sestřihu, přes kvalitu a lesk až ke stylingu a celkovému stylu, vlasy patří k ukazatelům toho, jak o sebe pečujeme. Abychom usnadnili práci, vybrali jsme jednoduše a přehledně produkty, které jsou zaměřené na konkrétní problém.

09. 05. 201711 instagramových momentek, které vám ukáží, jaký David Beckham opravdu je!

Mytí…

  • Mastných vlasů – DUCRAY Extra Doux – šampon na časté mytí vás zbaví mastnoty, ale přitom vlasy neničí.
  • Suchých vlasů – Šampony Jeanne en Provence úžasně hydratují a dodávají nenápadnou, čistou vůni.
  • Jemných vlasů – Jemné vlasy bez hustoty můžete doslova proměnit šamponem a kondicionérem DUCRAY Anaphase. Během měsíce vám začnou podrůstat nové vlasy a celkově zhoustnou.

Péče o…

  • Zničené vlasy – Kokosový olej. Naneste jej na vlhké vlasy a spěte na ručníku. Ráno smyjete a uvidíte okamžitý rozdíl. Vlasy jsou kvalitnější a zářivější.
  • Fénované a žehlené vlasy – Sice je lepší vlasy nechat sušit samovolně, ale když je venku 10 stupňů pod nulou, nikdo nepůjde ven s mokrou hlavou. Lee Stafford mléko pro fénované vlasy Coco Loco v sobě má olej a zbaví vlasy následků „horké“ péče.

Styling…

  • Hrubých vlasů – Pro uhlazení krepatých a hrubých vlasů je nejlepší krémové sérum Sebastian. Po usušení stačí nanést a krom stylingu dosáhnete i celodenní péče.
  • Neposedných vlasů – Ultra silný finální sprej Sebastian je jako lak, akorát mnohem silnější a bez nepříjemného slepování. Můžete si dokonce do vlasů zajet rukou a stejně nezmění tvar.
  • Lesklých vlasů – Pokud se vám nelíbí vlasy lesklé, matující pasta Wella EIMI vytvoří perfektní, matný look.

22. 12. 2016EDITORIAL: Nová kampaň Palomo Spain je buď příliš, nebo málo. Nebo možná úplně mimo

Pokud jste nenašli vyřešení konkrétního problému, který vás trápí, napište nám. Nicméně, rady kupříkladu pro platinově barvené nebo velmi dlouhé vlasy jsou individuální. 

Foto: Tumblr

0
Václav Mensa

Autor

Václav Mensa

Student, autor, antropolog, pozorovatel. Jídlo má rád ostré, nápoje kofeinové, zprávy okamžité a módu minimalistickou. Hudbu hlasitou a od Daphne Guinness, filmy Streepovské, telefony nedotykové, život nekomplikovaný, jednání profesionální, psaní a čtení kvalitní, internet rychlý a šampaňské říznuté džusem.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím