Trpíte vypadáváním vlasů? Pomůžeme vám obnovit vaši kštici a získat zpět ztracené sebevědomí! Zapojte se do nového projektu LUI. Čtěte uvnitř

29.11. - Zdraví & Krása

Pokud vás trápí zvýšené vypadávání vlasů, stali jste se nejspíš obětí alopecie, která postihuje nejen muže, ale i ženy. Alopecie je z 95 % dědičnou záležitostí, to ovšem neznamená, že by se s ní nedalo bojovat. Je tomu přesně naopak. A pro boj s vypadáváním vlasů teď hledáme právě vás!

08. 12. 2017ROZHOVOR: Jeden z nejlepších barberů Evropy Karel Cavalier: "Dokonalý barbershop by měl lákat svojí prací a ne maškarádou okolo!"

Vypadávají vám vlasy v poslední době ve zvýšené míře? Trávíte hodiny před zrcadlem a zoufale pozorujete své zvětšující se kouty? Společně s vlasy vás opouští i sebevědomí? Chcete se s námi pustit do boje s plešatěním? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, zapojte se do našeho projektu s přípravkem Provexin® A100HF, kdy opět nastartujeme růst vašich vlasů.

05. 12. 2017Celebrity určují trendy v účesech! Necháte se některými z nich inspirovat?

Pokud je vám kolem třiceti a vlasy vám začaly vypadávat relativně nedávno, ozvěte se na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Napište nám něco o sobě, jak dlouho vás vypadávání vlasů trápí, co vám na plešatění nejvíce vadí a proč bychom měli vybrat právě vás. Ozvěte se do neděle 17. prosince 2017 a třeba si do boje s plešatěním vybereme právě vás! A společně s růstem vlasů nastartujeme i vaše sebevědomí!

Foto: Nordic Health

Ondřej Josef Kubáček

Autor

Ondřej Josef Kubáček

Ondřej Josef Kubáček je na první pohled trochu upjatý snob. Pod povrchem je ale pravda trochu jiná. Ve skutečnosti se na svět dívá svobodomyslným pohledem, špatný vkus ovšem nepromíjí. Ideálně strávený čas je pro něj odpolední čaj a čerstvá várka drbů nebo novinek ze světa britské královské rodiny. Mezi jeho záliby patří také kultura a design. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím