Které české kadeřnické hvězdy stvořila soutěž Kadeřník roku? Přečtěte si jejich příběh

Kadeřník roku je prestižní soutěž s více než desetiletou tradicí, díky které se na scéně objevilo již mnoho kadeřnických hvězd. 

Czech and Slovak Hairdressing Awards vynese každoročně na výsluní slávy vedle vítězů v dílčích kategoriích i absolutního vítěze s titulem Kadeřník roku. 

V rámci této souteže se vždy vyhlašují nejdříve samotné nominace, které má na starosti odborná porota, poté proběhne slavnostní večer, který představí vítěze celkem v několika kategoriích, mezi kterými nechybí ani kategorie Pánský účes.

09. 10. 2017ROZHOVOR: Novopečený vítěz kadeřnické soutěže AICHI: „Ostatní koukali panenkám na prsa, já je česal“

Nominace pro letošní rok byly již vyhlášeny, slavnostní Gavečer se uskuteční 11. listopadu. "Letošní účast nás velmi mile překvapila a opět potvrdila narůstající zájem o nezávislou kadeřnickou soutěž. Po poměrně rychlém otevření dalšího ročníku Kadeřníka roku z důvodu sladění s okolními zeměmi, jsme očekávali spíše nižší účast v porovnání s minulým rokem. O to větším překvapením pro nás byl celkový počet kolekcí, protože do soutěže se letos zapojilo nejen více salonů, více soutěžících, ale i více kolekcí než v posledním ročníku. Největší nárůst proběhl v kategorii Dámský komerční účes Praha, kde došlo k navýšení počtu soutěžních setů o celých 35 %. Celkově i kvalita v této kategorii byla na velmi vysoké úrovni, a tudíž i konkurence obrovská," doplňuje Lucie Kramárová, PPS Manažerka Schwarzkopf Professional a organizátorka soutěže.

3_064E_3_Vladimir_Mazac_Libor_Sula_The_Salon.jpg

Vladimír Mazač, Libor Šula The Salon, nominace Pánský komerční účes

Prestižní soutěž funguje již přes deset let a za tu dobu představila veřejnosti mnoho kadeřníků, kteří nejen, že soutěž vyhráli, ale stali se významnou a stálou součástí české kadeřnické scény. Vybrali jsme pro vás tři jména, která budete určitě znát.

Libor Šula

Kadeřník Libor Šula se do soutěže přihlásil v jejích raných začátcích coby dlouhovlasý kudrnatý mladík. Soutěž několikrát vyhrál, založil si své studio, které se časem rozrostlo, a jeho úroveň se vyšplhala na špičku v oboru. O Liborovi je známo, že si lidi do svého týmu vybírá pečlivě, pak je velmi hýčká a na svůj tým nedá dopustit. Jeho kadeřníci byli a jsou v této soutěži také úspěšní a stále se umísťují minimálně v nominacích.

libor_sula.jpg

Svůj salon provozuje Libor v centru Prahy a nově také v Plzni.

05. 10. 2017Známe vlasové trendy roku 2018 - prozradil je světoznámý stylista Kevin Murphy, který je právě v Praze!

Petra Měchurová

Petra byla také jednou z prvních soutěžících. Její soutěžní kolekce měly vždy punc elegance a luxusu. Soutěž vyhrála již jako známá kadeřnice s vlastním salonem, o to větší radost tehdy měla. Petra Měchurová patří mezi stálice české kadeřnické scény. Spolu se svým týmem je často součástí různých natáčení, proměn a účastní se také kadeřnických show. 

2_009Ap_2_Petra_Mechurova_Salon_Petra_Mechurova.jpg

Do úzké nominace se dostala Petra Měchurová i letos v kategorii Dámský komerční účes pro Čechy.

Michal Zapoměl

Kadeřník Michal Zapoměl se soutěže účastnil pravidelně a na své vítězství si musel několik let počkat. O to cennější, opravdovější a dojemnější pro něj tehdy bylo. Michal je v kadeřničině také velmi úspěšný, otevřel si několik salonů a je také bojovník za vlasy krásnější - na jeho webu si můžete pořídit různé produkty pro vlasy, které nezatěžují nejen přírodu, ale především vaše vlasy.

IMG_1158_m.jpg

Mezi další významné tváře soutěže patří Jana Burdová, která se svými třemi vítězstvími dostala do síně slávy a stala se také členkou odborné poroty. 

Pokud byste se rádi podívali na slavnostní Galavečer, který se koná 11. listopadu ve Fóru Karlín, vstupenky si můžete zakoupit u obchodních zástupců Schwarzkopf Professional.

Zdroj: Archiv soutěže Kadeřník Roku 

Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím