Oblek jako Bond. James Bond. Na letošní premiéře No Time to Die zazářil Daniel Craig v originálním saku. Nyní ho můžete mít i vy!

James Bond ve snímku No Time to Die (Není čas zemřít) byl letos jednou z nejočekávanějších filmových novinek. Daniel Craig se na premiéře v Londýně objevil ve výrazném elegantním outfitu, ve kterém ho nebylo možno na červeném koberci přehlédnout. Krejčovství GALARD má jako jediné v České republice k dispozici tutéž látku, ze které bylo sako tohoto skvělého herce ušito.

Daniel Craig je jedním z nejcharismatičtějších herců světa. Poslední film o Jamesovi Bondovi se pojil s velkým napětím kolem uvedení, ovšem čekání se vyplatilo a diváci si odnesli nejen skvělý zážitek z příběhu: Ocenili také oblek, který si představitel hlavního hrdiny vybral pro nejdůležitější událost spojenou s filmem, totiž na premiéru v Londýně, která se konala v září letošního roku.

Podívejte se do luxusního pražského bytu Filipa a Karla. V reálném životě by se prý nepotkali, k lásce jim pomohla aplikace15. 4. 2022

Daniel oslnil ozvláštněnou klasikou – padnoucím oblekem, kterému dominovalo růžové sako ušité z látky belgické značky Scabal. Ta je ze 70 % bavlněná a 30 % tvoří modal. Přesně tuto látku i ve shodném odstínu má nyní k dispozici krejčovství GALARD, které můžete najít jak v hlavním městě, tak v Brně. Šijí pouze z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou látky značek Scabal, Ermenegildo Zegna nebo Loro Piana. Základem je poctivé krejčovské řemeslo – vždycky se ví, kdo který kus ušil a odkud materiály pocházejí.

Idea pánského zakázkového krejčovství vznikla před deseti lety, poté, co jeho majitel nemohl na trhu najít takovou košili, která by mu opravdu seděla. Jeho prvotní nápad – nabídnout zákazníkům konfekce košile na míru – se velice rychle rozšířil na obleky, později i boty a další gentlemanské doplňky, díky čemuž lze sladit celý outfit. Šaty prostě dělají člověka. A každý muž by se chtěl cítit jako James Bond. Teď je to v saku od GALARD konečně možné. Stačí si na webových stránkách rezervovat termín schůzky a nezapomenutelný zážitek spojený s na míru tvořeným sakem nejen ve stylu Jamese Bonda, ale i v pravém materiálu, který si herec zvolil, může začít. Vhodným doplňkem jsou černé kalhoty a lakovky (lakované polobotky). Tedy taková kombinace, kterou oblékl i filmový Bond.

Jelikož žijeme ve složité době, která opravdu není růžová, krejčovství GALARD se rozhodlo, že z prodeje těchto ikonických růžových sak věnuje část výtěžku nadaci Pink Bubble, což je nadační fond pro děti, které se musejí potýkat s rakovinou. James Bond je totiž – jak známo – kladný hrdina, správňák, a tak se krejčovství GALARD rozhodlo následovat jeho příkladu nejen v otázkách vkusu a chce tedy pomoci tam, kde je to opravdu potřeba.

Zbavujete se chloupků v nose? Pak byste měli vědět o jejich funkci i rizicích tzv. trojúhelníku smrti, jehož je nos součástí26. 4. 2022

Krejčovství GALARD obléklo už řadu známých osobností. Mezi nimi například klavíristu Patrika Červáka nebo herce Petra Vančuru, kterému tamní krejčí ušili skvostný smoking. V rámci kampaně nacházející se na hranici dvou světů – prvorepublikové tradice a nespoutaného rocku – si řekli své ano modelka Michaela Džurná a herec Vladimír Polívka. Prim na svatbě pro ženicha totiž vždycky hraje vysněný outfit, a tak je rozhodně namístě jeho tvorbu svěřit do rukou profesionálů, kteří dopomohou jak zážitku, tak fotografiím z události k dokonalému výstupu.

Zdroj: GALARD, Instagramové účty galardtailors a daniel_craig_007__